"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#59582 14/06/2004 00:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Ta postawic 40 euro na Corie w finale Franch open <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#59583 14/06/2004 02:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Albo Anglie w j***. 3 minuty i bylbym 50 E do przodu a tak 50 w tyl fuck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#59584 14/06/2004 02:49
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
Hmm to jak obecnie jest : mozna miec te 30E za 30E depozytu czy tylko 15E ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#59585 14/06/2004 15:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Czy ktoś zna jakiś sposób aby przegrać u tego buka? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ja nie potrafie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
no mi rowniez ciezko cos tam przegrac, to chyba jakis szczesliwy buk aprzy okazji jesli wplacalem kase ekarta to czy wyplata tez musze zrobic na karte czy normalnie przelewem do banku,

#59586 14/06/2004 15:58
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał tasia_79:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Czy ktoś zna jakiś sposób aby przegrać u tego buka? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ja nie potrafie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
no mi rowniez ciezko cos tam przegrac, to chyba jakis szczesliwy buk aprzy okazji jesli wplacalem kase ekarta to czy wyplata tez musze zrobic na karte czy normalnie przelewem do banku,[/qb]
nie maja wyplaty na ekarte...tylko przelew, neteller i zdaje sie moneybookers...

#59587 15/06/2004 00:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Czesc.
Male pytanko przy wyplacie mam podacc kod banku ktore to sa cyfry ?

#59588 15/06/2004 03:49
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Czesc.
Male pytanko przy wyplacie mam podacc kod banku ktore to sa cyfry ?[/qb]
wpisz tam ponownie SWIFT - ponoc dziala

#59589 15/06/2004 16:27
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]Czesc.
Male pytanko przy wyplacie mam podacc kod banku ktore to sa cyfry ?[/qb]
wpisz tam ponownie SWIFT - ponoc dziala[/qb]
kod banku to syfry od 3 do 11 w numerze twojego konta

#59590 15/06/2004 21:40
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Witam, ile bylo autow w meczu Danii oraz Italii ???????
Gdzie to mozna wyczytac ?

#59591 15/06/2004 21:51
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
Czy jest pobierana jakaś prowizja przy wypłacie z B&W?

#59592 15/06/2004 23:02
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Pierwsza wyplata w miesiacu jest darmowa

#59593 16/06/2004 01:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
Jak Wam dziala Baw na mniej wiecej godzine przed rozpoczeciem meczu Euro? U mnie tragicznie- czasem sie po prostu nie da postawic tak dlugo stronka sie laduje a jak jest u Was? Chyba najbogatsza oferta na Euro robi swoje....

#59594 16/06/2004 23:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
zlecilem wyplate 60 euro a na moim koncie bankowym pojawilo sie 222zł. Była to moja pierwsza wypłata wiec chyba powinna byc darmowa. Wiec albo przeliczyli kase po kursie 3,7 albo wziel z 50 zł prowizji za ten przelew.
Miał tak ktos bo nie wiem czy powinienem interweniowac?

#59595 17/06/2004 03:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
moj bank to BPH moze oni biora jakas prowizje wypłacał ktos do banku BPH?

#59596 17/06/2004 16:42
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
To wyglada tak jakby wyplacili ci 60$. A obrocona miales ladnie wszysciutko? Jak tak to pisz do supportu B&W, ja sie na ich supporcie nie zawodze.

#59597 17/06/2004 20:11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
własnie dostalem odpowiedz od ich suportu:
Przeslalismy na Pana konto dokladnie 60,67 euro- bylo to pierwsza wyplata w miesiacu, dlatego koszty zwiazane z jej dokonaniem zostaly pokryte przez nas.

Prosimy skontaktowac Pana bank w celu wyjasnienia tej sytuacji.

#59598 17/06/2004 20:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
No to "skontaktuj bank"

#59599 23/06/2004 05:54
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
Pewnie wiele razy było, ale takie krótkie pytanie : można wpłacać i wypłacać w B&W e-kartą mBanku? Z góry thx za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#59600 23/06/2004 16:12
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Oryginalnie wysłał AksamitnySen:
[qb]Pewnie wiele razy było, ale takie krótkie pytanie : można wpłacać i wypłacać w B&W e-kartą mBanku? Z góry thx za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Tak - można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#59601 25/06/2004 14:59
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
jakis miesiac temu gralem w [email]b@w[/email] i przy wyplacie kasy kazali mi przeslac skan dowodu ,teraz gralem na kogos innego i kilka dni temu zlecilem wyplate kasy ale nie dostalem zadnego narazie zadania skanu dowodu ,czy jest mozliwosc ze przeslali kaske na konto bez skanu ???

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1