|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Ta postawic 40 euro na Corie w finale Franch open <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Albo Anglie w j***. 3 minuty i bylbym 50 E do przodu a tak 50 w tyl fuck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451 |
Hmm to jak obecnie jest : mozna miec te 30E za 30E depozytu czy tylko 15E ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
Oryginalnie wysłał zoRro: [qb]Czy ktoś zna jakiś sposób aby przegrać u tego buka? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ja nie potrafie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] no mi rowniez ciezko cos tam przegrac, to chyba jakis szczesliwy buk aprzy okazji jesli wplacalem kase ekarta to czy wyplata tez musze zrobic na karte czy normalnie przelewem do banku,
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał tasia_79: [qb] Oryginalnie wysłał zoRro: [qb]Czy ktoś zna jakiś sposób aby przegrać u tego buka? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ja nie potrafie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] no mi rowniez ciezko cos tam przegrac, to chyba jakis szczesliwy buk aprzy okazji jesli wplacalem kase ekarta to czy wyplata tez musze zrobic na karte czy normalnie przelewem do banku,[/qb] nie maja wyplaty na ekarte...tylko przelew, neteller i zdaje sie moneybookers...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Czesc. Male pytanko przy wyplacie mam podacc kod banku ktore to sa cyfry ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb]Czesc. Male pytanko przy wyplacie mam podacc kod banku ktore to sa cyfry ?[/qb] wpisz tam ponownie SWIFT - ponoc dziala
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
Oryginalnie wysłał LuNo: [qb] Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb]Czesc. Male pytanko przy wyplacie mam podacc kod banku ktore to sa cyfry ?[/qb] wpisz tam ponownie SWIFT - ponoc dziala[/qb] kod banku to syfry od 3 do 11 w numerze twojego konta
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Witam, ile bylo autow w meczu Danii oraz Italii ??????? Gdzie to mozna wyczytac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336 |
Czy jest pobierana jakaś prowizja przy wypłacie z B&W?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Pierwsza wyplata w miesiacu jest darmowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
Jak Wam dziala Baw na mniej wiecej godzine przed rozpoczeciem meczu Euro? U mnie tragicznie- czasem sie po prostu nie da postawic tak dlugo stronka sie laduje a jak jest u Was? Chyba najbogatsza oferta na Euro robi swoje....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238 |
zlecilem wyplate 60 euro a na moim koncie bankowym pojawilo sie 222zł. Była to moja pierwsza wypłata wiec chyba powinna byc darmowa. Wiec albo przeliczyli kase po kursie 3,7 albo wziel z 50 zł prowizji za ten przelew. Miał tak ktos bo nie wiem czy powinienem interweniowac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238 |
moj bank to BPH moze oni biora jakas prowizje wypłacał ktos do banku BPH?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
To wyglada tak jakby wyplacili ci 60$. A obrocona miales ladnie wszysciutko? Jak tak to pisz do supportu B&W, ja sie na ich supporcie nie zawodze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 238 |
własnie dostalem odpowiedz od ich suportu: Przeslalismy na Pana konto dokladnie 60,67 euro- bylo to pierwsza wyplata w miesiacu, dlatego koszty zwiazane z jej dokonaniem zostaly pokryte przez nas.
Prosimy skontaktowac Pana bank w celu wyjasnienia tej sytuacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451 |
Pewnie wiele razy było, ale takie krótkie pytanie : można wpłacać i wypłacać w B&W e-kartą mBanku? Z góry thx za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Oryginalnie wysłał AksamitnySen: [qb]Pewnie wiele razy było, ale takie krótkie pytanie : można wpłacać i wypłacać w B&W e-kartą mBanku? Z góry thx za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Tak - można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 22 |
jakis miesiac temu gralem w [email]b@w[/email] i przy wyplacie kasy kazali mi przeslac skan dowodu ,teraz gralem na kogos innego i kilka dni temu zlecilem wyplate kasy ale nie dostalem zadnego narazie zadania skanu dowodu ,czy jest mozliwosc ze przeslali kaske na konto bez skanu ???
|
|
|
Link skopiowany do schowka