|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Ja zdobyłem z kolegami Mistrzostwo Polski SALOSU i w finale strzeliłem decydującego karnego, prawie w same widły  I też miałem zajebistego trenera. no i wygrałeś Primera Division, co prawda w konkursie, ale zawsze, nie każdy może to o sobie powiedzieć Kuźwa racja. Muszę sobie zawczasu wpisać to do CV  wpisuj, tylko z taką dygresją, że to ja Ci o tym przypomniałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
jak trafia na rumunow to mysle ze z Szukala dogadaja sie na kadrze co do awansu  z calego zestawu to Wieden wyglada najslabiej poki co, nie mogą trafic na Austrie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
LEGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Ja nie wiem co tak wszyscy podniecają sie tym Murinio. Co on osiągnął z Realem przez te wszystkie lata. Jedno mistrzostwo i tyle tak to oglądali plecy Barcy, a w LM to coroczny wpie.dol 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
obojętnie z kim LEgia zagra to szanse są
0% na awans
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
LEGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O kurwaaaaaaa Wypuścili cię?  Jest komplet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
LEGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O kurwaaaaaaa Wypuścili cię?  Jest komplet  po prostu Legia jest taka zajebista, że co tydzień opijam ich triumfy i nie mam kiedy wytrzeźwieć, a dzisiaj jestem przelotem samochodzem w Krk, więc nie piję, ale wracam w górym więc znowu się zakurwię i nie będzie mnie aż do finału LM, hej Legiaaaaa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Hakan, ale z ciebie wariat...  Jesteś taki nieokiełznany i szalony...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Hakan, ale z ciebie wariat...  Jesteś taki nieokiełznany i szalony... jak Legia w napadzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
jutro kolejni mocarze grają
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Pogoń pefka na weekend, Brugia jutro zajedzie Śląsk na maxa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Aktobe Lento Breidablik v Aktobe Lento (Wynik końcowy) 08/08/2013 Brak 2.50 Odbędzie się 2 Udinese -2.5 Udinese v Siroki Brijeg (Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.00 Odbędzie się 3 Club Brugge -1.5 Club Brugge v Śląsk Wrocław (Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.25 Odbędzie się 4 Sevilla -2.5 Mladost Podgorica v Sevilla (Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.675 Odbędzie się 5 Metalurg Donieck -2.5 Metalurg Donieck v FK Kukesi (Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.05 Odbędzie się 6 Swansea -1.0 Malmo FF v Swansea (Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.60 Odbędzie się 7 Maccabi Haifa -2,5,-3,0 Maccabi Haifa v FK Ventspils (Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.20 Odbędzie się 8 Qarabag Agdam FK 0.0 Gefle IF v Qarabag Agdam FK (Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.075 Odbędzie się 9 St Etienne -1,5,-2,0 FC Milsami v St Etienne (Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.075 Odbędzie się 10 Tromso -1.0 FC 03 Differdange v Tromso (Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.85 Odbędzie się 11 Hajduk Split -0,5,-1,0 Dila Gori v Hajduk Split (Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.675 Odbędzie się 12 VfB Stuttgart -1.5 VfB Stuttgart v Botev Plovdiv (Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 1.85 Odbędzie się 13 Rubin Kazan -2.0 Rubin Kazan v Randers FC (Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.25 Odbędzie się 14 Red Star Belgrad -1.0 Red Star Belgrad v Chernomorets Odessa (Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.75 Odbędzie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2012
Posty: 219 |
gratulacje Max sport to zdrowie nie każdy ma tak dobre wspomnienia z młodości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2012
Posty: 219 |
Pogoń pefka na weekend, Brugia jutro zajedzie Śląsk na maxa wystarczy poczekać 24h bez ryzyka wahań kursów, by ocenić na ile ta teza może być realna
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251 |
Ja nie wiem co tak wszyscy podniecają sie tym Murinio. Co on osiągnął z Realem przez te wszystkie lata. Jedno mistrzostwo i tyle tak to oglądali plecy Barcy, a w LM to coroczny wpie.dol  Ja go nie lubie, nie podniecam sie, ale obiektywnie: przed Murinio 6 lat pod rząd wpierdol był o wszem ze sredniakami w 1/8 LM, z Murinio 3 razy półfinał, nie widzisz roznicy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Wie ktos czy gdzies w TV bewdzie Real - Chelsea ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Skoro Legia słaba i prawie rzygacie na nią, to jak Wy chcecie jakąś drużynę w LM? Zdobywa właśnie ważne pkt dla nas w rankingu, a Wy i tak marudzicie. Pewnie Wy jakbyście trenowali mistrza Polski to Molde by ograli 5-0, 5-0  Co ty piszesz deklu wiesz dobrze o co nam chodzi a piszesz jakbys byl mackiem z klanu Wiesz milano tak mi sie wydaje że zamiast pisać mógłbys zamknąć jadaczkę. Bo Twoje wpisy ograniczaja sie tylko do obrażania kogoś. Jak nie Urban niedorozwój to od dekli ludzi wyzywasz. Poziom zajebisty.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|