Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 57 z 58 1 2 55 56 57 58
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by vindom
Originally Posted by fechnerinho
Ja zdobyłem z kolegami Mistrzostwo Polski SALOSU i w finale strzeliłem decydującego karnego, prawie w same widły smile

I też miałem zajebistego trenera.

no i wygrałeś Primera Division, co prawda w konkursie, ale zawsze, nie każdy może to o sobie powiedzieć
Kuźwa racja. Muszę sobie zawczasu wpisać to do CV grin

wpisuj, tylko z taką dygresją, że to ja Ci o tym przypomniałem wink

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by jackm
jak trafia na rumunow to mysle ze z Szukala dogadaja sie na kadrze co do awansugrin
z calego zestawu to Wieden wyglada najslabiej poki co,
nie mogą trafic na Austrie

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
LEGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Ja nie wiem co tak wszyscy podniecają sie tym Murinio. Co on osiągnął z Realem przez te wszystkie lata. Jedno mistrzostwo i tyle tak to oglądali plecy Barcy, a w LM to coroczny wpie.dol laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
obojętnie z kim LEgia zagra to szanse są


0% na awans

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Hakan
LEGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O kurwaaaaaaa

Wypuścili cię? laugh

Jest komplet grin

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Hakan
LEGIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O kurwaaaaaaa

Wypuścili cię? laugh

Jest komplet grin

po prostu Legia jest taka zajebista, że co tydzień opijam ich triumfy i nie mam kiedy wytrzeźwieć, a dzisiaj jestem przelotem samochodzem w Krk, więc nie piję, ale wracam w górym więc znowu się zakurwię i nie będzie mnie aż do finału LM, hej Legiaaaaa

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Hakan, ale z ciebie wariat... laugh

Jesteś taki nieokiełznany i szalony...

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by fechnerinho
Hakan, ale z ciebie wariat... laugh

Jesteś taki nieokiełznany i szalony...
jak Legia w napadzie

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
jutro kolejni mocarze grają

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Pogoń pefka na weekend, Brugia jutro zajedzie Śląsk na maxa

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Aktobe Lento Breidablik v Aktobe Lento
(Wynik końcowy) 08/08/2013 Brak 2.50 Odbędzie się
2 Udinese -2.5 Udinese v Siroki Brijeg
(Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.00 Odbędzie się
3 Club Brugge -1.5 Club Brugge v Śląsk Wrocław
(Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.25 Odbędzie się
4 Sevilla -2.5 Mladost Podgorica v Sevilla
(Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.675 Odbędzie się
5 Metalurg Donieck -2.5 Metalurg Donieck v FK Kukesi
(Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.05 Odbędzie się
6 Swansea -1.0 Malmo FF v Swansea
(Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.60 Odbędzie się
7 Maccabi Haifa -2,5,-3,0 Maccabi Haifa v FK Ventspils
(Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.20 Odbędzie się
8 Qarabag Agdam FK 0.0 Gefle IF v Qarabag Agdam FK
(Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.075 Odbędzie się
9 St Etienne -1,5,-2,0 FC Milsami v St Etienne
(Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.075 Odbędzie się
10 Tromso -1.0 FC 03 Differdange v Tromso
(Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.85 Odbędzie się
11 Hajduk Split -0,5,-1,0 Dila Gori v Hajduk Split
(Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.675 Odbędzie się
12 VfB Stuttgart -1.5 VfB Stuttgart v Botev Plovdiv
(Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 1.85 Odbędzie się
13 Rubin Kazan -2.0 Rubin Kazan v Randers FC
(Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.25 Odbędzie się
14 Red Star Belgrad -1.0 Red Star Belgrad v Chernomorets Odessa
(Dodatkowy handicap azjatycki) 08/08/2013 Brak 2.75 Odbędzie się

Dołączył: Dec 2012
Posty: 219
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2012
Posty: 219
gratulacje Max
sport to zdrowie
nie każdy ma tak dobre wspomnienia z młodości smile

Dołączył: Dec 2012
Posty: 219
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2012
Posty: 219
Originally Posted by Hakan
Pogoń pefka na weekend, Brugia jutro zajedzie Śląsk na maxa

wystarczy poczekać 24h bez ryzyka wahań kursów, by ocenić na ile ta teza może być realna

Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
Originally Posted by Max11
Ja nie wiem co tak wszyscy podniecają sie tym Murinio. Co on osiągnął z Realem przez te wszystkie lata. Jedno mistrzostwo i tyle tak to oglądali plecy Barcy, a w LM to coroczny wpie.dol laugh
Ja go nie lubie, nie podniecam sie, ale obiektywnie:
przed Murinio 6 lat pod rząd wpierdol był o wszem ze sredniakami w 1/8 LM, z Murinio 3 razy półfinał, nie widzisz roznicy?

Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
owszem

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Wie ktos czy gdzies w TV bewdzie Real - Chelsea ?

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
co dzis gramy z LE ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by milano
Originally Posted by Pindol
Skoro Legia słaba i prawie rzygacie na nią, to jak Wy chcecie jakąś drużynę w LM? Zdobywa właśnie ważne pkt dla nas w rankingu, a Wy i tak marudzicie. Pewnie Wy jakbyście trenowali mistrza Polski to Molde by ograli 5-0, 5-0 aplauz

Co ty piszesz deklu wiesz dobrze o co nam chodzi a piszesz jakbys byl mackiem z klanu
Wiesz milano tak mi sie wydaje że zamiast pisać mógłbys zamknąć jadaczkę. Bo Twoje wpisy ograniczaja sie tylko do obrażania kogoś. Jak nie Urban niedorozwój to od dekli ludzi wyzywasz.
Poziom zajebisty.

Strona 57 z 58 1 2 55 56 57 58

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, alfa, Sensei, Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik), 2,416 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,106
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1