Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#596032 05/06/2006 08:14
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
American League

7.05 PM ET
Boston (33-21, 17-13 away)
NY Yankees (33-22, 16-9 home)
BOS: Beckett(7-2, 4.46 ERA)
NYY: Mussina(7-1, 2.42 ERA)

7.05 PM ET
Toronto (31-24, 12-13 away)
Baltimore (26-31, 17-15 home)
TOR: Lilly(5-5, 4.50 ERA)
BAL: Cabrera(2-2, 5.23 ERA)

7.15 PM ET
LA Angels (25-31, 13-17 away)
Tampa Bay (23-34, 13-13 home)
LAA: Weaver(3-7, 6.64 ERA)
TAM: Shields(0-0, 9.00 ERA)

10.05 PM ET
Kansas City (14-40, 6-25 away)
Seattle (25-33, 16-16 home)
KAN: Wood(3-0, 5.12 ERA)
SEA: Meche(4-4, 4.87 ERA)

National League

7.05 PM ET
Washington (25-32, 15-19 away)
Atlanta (28-29, 13-12 home)
WAS: Hernandez(4-5, 5.10 ERA)
ATL: Hudson(5-3, 3.99 ERA)

8.05 PM ET
San Diego (30-26, 15-10 away)
Milwaukee (26-31, 17-12 home)
SDG: Hensley(4-3, 3.82 ERA)
MIL: Capuano(5-4, 3.33 ERA)

8.05 PM ET
Cubs (22-33, 10-19 away)
Houston (27-30, 18-12 home)
CHC: Zambrano(3-3, 3.42 ERA)
HOU: Nieve(1-3, 5.19 ERA)

8.10 PM ET
Cincinnati (32-24, 17-13 away)
St. Louis (35-21, 21-10 home)
CHC: Zambrano(3-3, 3.42 ERA)
HOU: Nieve(1-3, 5.19 ERA)

9.05 PM EM
Pittsburgh (21-36, 4-22 away)
Colorado (27-29, 13-13 home)
PIT: Snell(5-3, 5.52 ERA)
COL: Cook(5-5, 3.31 ERA)

9.40 PM ET
Philadelphia (29-27, 13-11 away)
Arizona (34-22, 17-9 home)
PHI: Lidle(4-5, 4.86 ERA)
ARI: Webb(8-0, 2.01 ERA)

10.10
NY Mets (33-22, 14-11 away)
LA Dodgers (32-25, 18-12 home)
NYM: Soler(0-1, 7.36 ERA)
LAD: Tomko(5-3, 4.38 ERA)

10.15
Florida (20-34, 11-17 away)
San Francisco (29-27, 14-13 home)
FLA: Moehler(3-4, 6.38 ERA)
SFO: Lowry(1-3, 4.05 ERA)

Bonus: Unibet
#596033 05/06/2006 08:21
Dołączył: May 2006
Posty: 27
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 27
WITAM!!!
Dziś chyba startuje z progresją na ASTROS , ROCKIES , i NY METS
Maają dość słabych rywali i są po dłuższych seriach porażek wieć powinny wygrac jak nie dziś to jutro
Zastanawiają mnie METSi czego kurs na BAW jest 2.00 czyżby kontuzje ??? Piszczie na inne jeszcze niema kursów niestety
;(

#596034 05/06/2006 08:43
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384
Quote
WITAM!!!
Dziś chyba startuje z progresją na ASTROS , ROCKIES , i NY METS
Maają dość słabych rywali i są po dłuższych seriach porażek wieć powinny wygrac jak nie dziś to jutro
Zastanawiają mnie METSi czego kurs na BAW jest 2.00 czyżby kontuzje ??? Piszczie na inne jeszcze niema kursów niestety
;(

porownaj pitcherow obydwoch druzyn bedziesz wiedzial z kad kurs 2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#596035 05/06/2006 08:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Zastanawiają mnie METSi czego kurs na BAW jest 2.00 czyżby kontuzje ??? Piszczie na inne jeszcze niema kursów niestety
;(

NYM: Soler(0-1, 7.36 ERA)
LAD: Tomko(5-3, 4.38 ERA)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Spojzalem do GB na kursy na MIL i ATL i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Odpowiednio 1.67 i 1.55, SP na szczescie ma wyzsze, ale tez niewiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#596036 05/06/2006 09:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Pewnie będa ciut wyższe jak sie Sporting obudzi i wystawi ale to też niewiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Szczerze powiedziawszy to nie bardzo rozumie tak marny kurs na Mill <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> - chyba tylko dlatego tak niski bo buki sugerują sie już sporą ilościa ich wtop ponieważ starterzy są bardzo wyrównani

SD: Hensley (4-3, 3.82)
MIL: Capuano (5-4, 3.33)

a i obecna forma Brewers jest bardzo kiepska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> - oj bedzie dziś kombinowanie co tu zrobić,bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

A co do HOU to jak to dzis wkoncu wyglada? na ofic. pisza ze meczu dzis nie ma na innych ze jest ale znow tutaj podaja jako starta Nieve a tam Roya <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> - lol , co jest.

#596037 05/06/2006 09:49
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384
zero pomyslu na dzisiejszy dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale chyba pujdzie Atlanta i Colorado no i to zasrane Milwakuee ile mozna przegrywac ...

#596038 05/06/2006 10:29
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
Witam ja sie zastanawiam nad grą na over under danej drużyny srednio patrząc przynajmniej co 4 raz powinno sie trafić ale po przyzwoitym kursie może to lepsze niz meczenie się z jakąś słabą ekipą po kursach 1.55 i ciągnięcie nerwowych progresji. Co sądzą znawcy tematu/??Może ktoś gra juz coc takiego?

#596039 05/06/2006 10:48
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Seattle Mariners vs Kansas City
wydaje mi się, że ostatniej przegranej z najsłabsym zespołem całego mlb gospodarze dzisiaj elegancko wygrają, chociaz pitcher KC wyglada nieźle, cóż kiedyś musi się trafić ta 1 przegrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ny Yankees vs Boston Red Sox
gospodarze przegrali ostatnie spotkanie z Baltimore 4-11 ( myślami byli już chyba przy dzisiejszym spotkaniu ) natomiast skarpetki wygrały ciężkie spotkanie z tygrysami, stawiam już dziś na NYY gdyż bardzo wątpliwym jest aby przegrali 4 mecze z rzedu u siebie.

Milawaukee Brewers vs San Diego Padres
rozpoczyna się 4 meczowy pojedynek między tymi zespołami, goście dosyc dobrze grający na wyjazdach 15-10 spotykają się z będąca obecnie w kryzysie ekipą przeciwna. Dzisiejszy kurs na gospodarzy imho specjalnie zaniżony dlatego również w to wchodzę.

#596040 05/06/2006 11:44
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Quote
Witam ja sie zastanawiam nad grą na over under danej drużyny srednio patrząc przynajmniej co 4 raz powinno sie trafić ale po przyzwoitym kursie może to lepsze niz meczenie się z jakąś słabą ekipą po kursach 1.55 i ciągnięcie nerwowych progresji. Co sądzą znawcy tematu/??Może ktoś gra juz coc takiego?
ja gram tylko overy i narazie sprawdzaja sie duzo lepiej niz ML, jednak nie gram progresja na jedna druzyne(wyjatkiem byly ostatnie 3 mecze LAA)
wyniki z ostatnich 2 tygodni:
typyow 23 bledow(underow) 7

#596041 05/06/2006 11:51
Dołączył: May 2006
Posty: 27
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 27
Wie ktos czego na Betandwin niema kursów na Colorado i Houston ?? Co jest

#596042 05/06/2006 12:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Wie ktos czego na Betandwin niema kursów na Colorado i Houston ?? Co jest

Pewnie jak to zwykle bywa, te ogóry czekaja na to,co wystawi "Pinnacle" ,zeby potem zerżnąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#596043 05/06/2006 12:17
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
Quote
Quote
Witam ja sie zastanawiam nad grą na over under danej drużyny srednio patrząc przynajmniej co 4 raz powinno sie trafić ale po przyzwoitym kursie może to lepsze niz meczenie się z jakąś słabą ekipą po kursach 1.55 i ciągnięcie nerwowych progresji. Co sądzą znawcy tematu/??Może ktoś gra juz coc takiego?
ja gram tylko overy i narazie sprawdzaja sie duzo lepiej niz ML, jednak nie gram progresja na jedna druzyne(wyjatkiem byly ostatnie 3 mecze LAA)
wyniki z ostatnich 2 tygodni:
typyow 23 bledow(underow) 7
hej Alfa to niezle Ci idzie co sądzisz dzis o overkach NYY Kansas i Atlanty ja myslę aby je zagrać progresją

#596044 05/06/2006 16:24
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
mam zapytanie , jak podajesz pałkarzy - to cyfry pierwsze mówią ile meczy przy nim wygrali a ile przegrali - a ta część z era - to co to jest .
dzięki za info -
próbuję grać baseball , ale za dobry w nim nie jestem ,

#596045 05/06/2006 16:26
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
masz jakieś konkretne drużyny do overów , czy wybierasz na progresję

#596046 05/06/2006 16:41
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
hasło dnia: koniec wtapiania!!!

zonk goni zonka, wtopa goni wtope. Zadalem sobie pytanie : "dlaczego?" odpowiedź nasuwa się jedna - bo nie pofrafię się uczyć na wlasnych błędach. Nie lubie grać na underdogów, ale cóż - innego wyjścia nie widze. Trzeba zatańczyć w rytm muzyki którą gra orkiestra. Swoje sensacjonalne (jak to mawia BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ) typki na dzisiejszą noc podam później. Troszke już nad tym posiedziałem, zaraz kontynuuje tą nierówną walke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> mam zamiar wybrać sobie 3-4 najciekawszych underdogów. Nie zagram dziś za duże stawki, wszystko pójdzie raczej rekreacyjnie - ot tak dla większych emocji. Nie ma co szaleć, w końcu to tylko eksepryment (choć nie ukrywam, że wiąże z nim takie malusie nadzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

współczucia dla tych którzy sie wjebali w progresja na takich patałachów jak Milky, Atalnta ,Houston bądź Colorado <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Sam wtopiłem na tych drużynach sporo kaski, i choć podbijałem stawki, to nie była to klasyczna progresja. Oj ciężki orzech do zgryzienia macie na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Ktoś przerwie progresje, to jak na złość wszyskie ww druzyny wygrają. Z kolei kontynuacja progresji na wysokich poziomoach i po takich żenujacych kursach to też letki dramat... Ja bym nie miał na to nerów, więc szacuneczek dla tych którzy walczą... ALe kurcze czy dziś takie Milky wygra? O! podam Wam taką ciekawostke. Otóż w zeszłym sezonie to była moja ulubiona druzyna pod tym względem, ze dosłownie ZAWSZE kiedy na nich stawialem to wygrywali, a gdy grałem przeciw nim to przegrywali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A dziś są czarną owcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#596047 05/06/2006 16:52
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
rockeman współczuję trochę, ale progresja ze zle dobranymi stawkami to pierwszy krok do bankructwa. Zresztą osobiście jestem jej zaciętym przeciwnikiem. Jeśli mogę Ci coś zaproponować to o ile masz sporą wiedzę ogólną o MLB to proponuje robić sobie swoje własne oszacowania następnie porównywać z tym co wystawią buki i grać to co jest najkorzystniejsze, że się tak wyraże (econo). Ja tak gram i odpukać nie narzekam. Panowie to jest MLB jeden telefon ustawia wynik meczu.

#596048 05/06/2006 17:12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
janczel ja nie gram progresją. Pisałem tylko, ze niezazdroszcze tym, którzy sie zamulili na takim Milky, Colorado etc.
Ale wiesz co? Twoja wypowiedź dużo mi dała! bo ja kiedyś robiłem tak samo jak Ty, i to nie tylko jeśli chodzi o MLB, ale tez o piłke, hokeja. Nie znając kursów na dane spotkanie, sam szacowałem szanse poszczególnych druzyn. Kiedy juz miałem taką subiektywna ocene szans danych ekip na zwyciestwo w meczu, to dopiero wówczas porównywałem to z kursami bukmachera. No i wiadomka -> robiło sie p*k i jeśli >1 to jedziemy z tym koksem. I to działało! Dlaczego ja to zostawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Chyba przez pazerność, na siłe szukajac "szybszych" sposobów na zgranięcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> no nic. Jest kilka taktyk , które mam zamiar w najbliższym czasie przetestować. Co z tego wyjdzie - czas pokaże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#596049 05/06/2006 17:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
Panowie to jest MLB jeden telefon ustawia wynik meczu.

tekst dnia na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chlopie to nie polska pilka, ze mecze sa ustawiane... korzystasz pewnie z gameday na mlb.com, proponuje moze obejrzec kontrontacje druzyn jesli masz mozliwosc...

Dzis rozpoczyna sie kolejna "swieta wojna" miedzy odwiecznymi rywalami NYY kontra Boston Red Sox (wczoraj fajny program na Fox Sports pokazujacy historie spotkan miedzy tymi druzynami). Tym razem jednak seria zostanie rozegrana w Nowym Jorku. Ja rozpoczynam dwie progresje, jedna na over (chociaz dzis moze byc ciezko, Mussina bedzie chcial sie zrehabilitowac bo blamazu u siebie z KC) a druga na Skarpety.

Podsumowujac:

New York Yankees - Boston Red Sox
over 9 - 2.03
Red Sox - 2.08

Mecze numer 2 i 4 miedzy NYY-Red Sox zostana pokazana na kanale NASN Europe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

A teraz lece odszukac numer do Terrego Francony, niech mi powie co ustalil na dziś z Joe Torre.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#596050 05/06/2006 18:14
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
ok Adik Dzięki za nominację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jednakże nie będę dyskutował na ten temat. Ty masz swoje zdanie ja wiem swoje i pewnie nic tego nie zmieni. Przykładowo sprawdz sobie spotkania Cubsów gdzie wpieprzyli min 5 meczy bądz to w ostatnim ingu tracąc pewną wygraną bądz też poprzez irracjonalną zmianą rzucającego. Tak się składa, że analizuje sobie zachowania buków i pewne zależności są wręcz normą w mlb

#596051 05/06/2006 18:22
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Quote
Mecze numer 2 i 4 miedzy NYY-Red Sox zostana pokazana na kanale NASN Europe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Czy NASN Europe idzie już oglądac w Polsce? Czekam i czekam na ten kanał.

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,491 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1