|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
American League
7.05 PM ET Boston (33-21, 17-13 away) NY Yankees (33-22, 16-9 home) BOS: Beckett(7-2, 4.46 ERA) NYY: Mussina(7-1, 2.42 ERA)
7.05 PM ET Toronto (31-24, 12-13 away) Baltimore (26-31, 17-15 home) TOR: Lilly(5-5, 4.50 ERA) BAL: Cabrera(2-2, 5.23 ERA)
7.15 PM ET LA Angels (25-31, 13-17 away) Tampa Bay (23-34, 13-13 home) LAA: Weaver(3-7, 6.64 ERA) TAM: Shields(0-0, 9.00 ERA)
10.05 PM ET Kansas City (14-40, 6-25 away) Seattle (25-33, 16-16 home) KAN: Wood(3-0, 5.12 ERA) SEA: Meche(4-4, 4.87 ERA)
National League
7.05 PM ET Washington (25-32, 15-19 away) Atlanta (28-29, 13-12 home) WAS: Hernandez(4-5, 5.10 ERA) ATL: Hudson(5-3, 3.99 ERA)
8.05 PM ET San Diego (30-26, 15-10 away) Milwaukee (26-31, 17-12 home) SDG: Hensley(4-3, 3.82 ERA) MIL: Capuano(5-4, 3.33 ERA)
8.05 PM ET Cubs (22-33, 10-19 away) Houston (27-30, 18-12 home) CHC: Zambrano(3-3, 3.42 ERA) HOU: Nieve(1-3, 5.19 ERA)
8.10 PM ET Cincinnati (32-24, 17-13 away) St. Louis (35-21, 21-10 home) CHC: Zambrano(3-3, 3.42 ERA) HOU: Nieve(1-3, 5.19 ERA)
9.05 PM EM Pittsburgh (21-36, 4-22 away) Colorado (27-29, 13-13 home) PIT: Snell(5-3, 5.52 ERA) COL: Cook(5-5, 3.31 ERA)
9.40 PM ET Philadelphia (29-27, 13-11 away) Arizona (34-22, 17-9 home) PHI: Lidle(4-5, 4.86 ERA) ARI: Webb(8-0, 2.01 ERA)
10.10 NY Mets (33-22, 14-11 away) LA Dodgers (32-25, 18-12 home) NYM: Soler(0-1, 7.36 ERA) LAD: Tomko(5-3, 4.38 ERA)
10.15 Florida (20-34, 11-17 away) San Francisco (29-27, 14-13 home) FLA: Moehler(3-4, 6.38 ERA) SFO: Lowry(1-3, 4.05 ERA)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2006
Posty: 27 |
WITAM!!! Dziś chyba startuje z progresją na ASTROS , ROCKIES , i NY METS Maają dość słabych rywali i są po dłuższych seriach porażek wieć powinny wygrac jak nie dziś to jutro Zastanawiają mnie METSi czego kurs na BAW jest 2.00 czyżby kontuzje ??? Piszczie na inne jeszcze niema kursów niestety ;(
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384 |
WITAM!!! Dziś chyba startuje z progresją na ASTROS , ROCKIES , i NY METS Maają dość słabych rywali i są po dłuższych seriach porażek wieć powinny wygrac jak nie dziś to jutro Zastanawiają mnie METSi czego kurs na BAW jest 2.00 czyżby kontuzje ??? Piszczie na inne jeszcze niema kursów niestety ;( porownaj pitcherow obydwoch druzyn bedziesz wiedzial z kad kurs 2.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zastanawiają mnie METSi czego kurs na BAW jest 2.00 czyżby kontuzje ??? Piszczie na inne jeszcze niema kursów niestety ;( NYM: Soler(0-1, 7.36 ERA) LAD: Tomko(5-3, 4.38 ERA) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Spojzalem do GB na kursy na MIL i ATL i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Odpowiednio 1.67 i 1.55, SP na szczescie ma wyzsze, ale tez niewiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,408 |
Pewnie będa ciut wyższe jak sie Sporting obudzi i wystawi ale to też niewiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Szczerze powiedziawszy to nie bardzo rozumie tak marny kurs na Mill <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> - chyba tylko dlatego tak niski bo buki sugerują sie już sporą ilościa ich wtop ponieważ starterzy są bardzo wyrównani
SD: Hensley (4-3, 3.82) MIL: Capuano (5-4, 3.33)
a i obecna forma Brewers jest bardzo kiepska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> - oj bedzie dziś kombinowanie co tu zrobić,bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
A co do HOU to jak to dzis wkoncu wyglada? na ofic. pisza ze meczu dzis nie ma na innych ze jest ale znow tutaj podaja jako starta Nieve a tam Roya <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> - lol , co jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,384 |
zero pomyslu na dzisiejszy dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale chyba pujdzie Atlanta i Colorado no i to zasrane Milwakuee ile mozna przegrywac ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439 |
Witam ja sie zastanawiam nad grą na over under danej drużyny srednio patrząc przynajmniej co 4 raz powinno sie trafić ale po przyzwoitym kursie może to lepsze niz meczenie się z jakąś słabą ekipą po kursach 1.55 i ciągnięcie nerwowych progresji. Co sądzą znawcy tematu/??Może ktoś gra juz coc takiego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Seattle Mariners vs Kansas City wydaje mi się, że ostatniej przegranej z najsłabsym zespołem całego mlb gospodarze dzisiaj elegancko wygrają, chociaz pitcher KC wyglada nieźle, cóż kiedyś musi się trafić ta 1 przegrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ny Yankees vs Boston Red Sox gospodarze przegrali ostatnie spotkanie z Baltimore 4-11 ( myślami byli już chyba przy dzisiejszym spotkaniu ) natomiast skarpetki wygrały ciężkie spotkanie z tygrysami, stawiam już dziś na NYY gdyż bardzo wątpliwym jest aby przegrali 4 mecze z rzedu u siebie.
Milawaukee Brewers vs San Diego Padres rozpoczyna się 4 meczowy pojedynek między tymi zespołami, goście dosyc dobrze grający na wyjazdach 15-10 spotykają się z będąca obecnie w kryzysie ekipą przeciwna. Dzisiejszy kurs na gospodarzy imho specjalnie zaniżony dlatego również w to wchodzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
Witam ja sie zastanawiam nad grą na over under danej drużyny srednio patrząc przynajmniej co 4 raz powinno sie trafić ale po przyzwoitym kursie może to lepsze niz meczenie się z jakąś słabą ekipą po kursach 1.55 i ciągnięcie nerwowych progresji. Co sądzą znawcy tematu/??Może ktoś gra juz coc takiego? ja gram tylko overy i narazie sprawdzaja sie duzo lepiej niz ML, jednak nie gram progresja na jedna druzyne(wyjatkiem byly ostatnie 3 mecze LAA) wyniki z ostatnich 2 tygodni: typyow 23 bledow(underow) 7
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2006
Posty: 27 |
Wie ktos czego na Betandwin niema kursów na Colorado i Houston ?? Co jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Wie ktos czego na Betandwin niema kursów na Colorado i Houston ?? Co jest Pewnie jak to zwykle bywa, te ogóry czekaja na to,co wystawi "Pinnacle" ,zeby potem zerżnąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 439 |
Witam ja sie zastanawiam nad grą na over under danej drużyny srednio patrząc przynajmniej co 4 raz powinno sie trafić ale po przyzwoitym kursie może to lepsze niz meczenie się z jakąś słabą ekipą po kursach 1.55 i ciągnięcie nerwowych progresji. Co sądzą znawcy tematu/??Może ktoś gra juz coc takiego? ja gram tylko overy i narazie sprawdzaja sie duzo lepiej niz ML, jednak nie gram progresja na jedna druzyne(wyjatkiem byly ostatnie 3 mecze LAA) wyniki z ostatnich 2 tygodni: typyow 23 bledow(underow) 7 hej Alfa to niezle Ci idzie co sądzisz dzis o overkach NYY Kansas i Atlanty ja myslę aby je zagrać progresją
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
mam zapytanie , jak podajesz pałkarzy - to cyfry pierwsze mówią ile meczy przy nim wygrali a ile przegrali - a ta część z era - to co to jest . dzięki za info - próbuję grać baseball , ale za dobry w nim nie jestem ,
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
masz jakieś konkretne drużyny do overów , czy wybierasz na progresję
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
hasło dnia: koniec wtapiania!!!
zonk goni zonka, wtopa goni wtope. Zadalem sobie pytanie : "dlaczego?" odpowiedź nasuwa się jedna - bo nie pofrafię się uczyć na wlasnych błędach. Nie lubie grać na underdogów, ale cóż - innego wyjścia nie widze. Trzeba zatańczyć w rytm muzyki którą gra orkiestra. Swoje sensacjonalne (jak to mawia BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ) typki na dzisiejszą noc podam później. Troszke już nad tym posiedziałem, zaraz kontynuuje tą nierówną walke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> mam zamiar wybrać sobie 3-4 najciekawszych underdogów. Nie zagram dziś za duże stawki, wszystko pójdzie raczej rekreacyjnie - ot tak dla większych emocji. Nie ma co szaleć, w końcu to tylko eksepryment (choć nie ukrywam, że wiąże z nim takie malusie nadzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
współczucia dla tych którzy sie wjebali w progresja na takich patałachów jak Milky, Atalnta ,Houston bądź Colorado <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Sam wtopiłem na tych drużynach sporo kaski, i choć podbijałem stawki, to nie była to klasyczna progresja. Oj ciężki orzech do zgryzienia macie na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Ktoś przerwie progresje, to jak na złość wszyskie ww druzyny wygrają. Z kolei kontynuacja progresji na wysokich poziomoach i po takich żenujacych kursach to też letki dramat... Ja bym nie miał na to nerów, więc szacuneczek dla tych którzy walczą... ALe kurcze czy dziś takie Milky wygra? O! podam Wam taką ciekawostke. Otóż w zeszłym sezonie to była moja ulubiona druzyna pod tym względem, ze dosłownie ZAWSZE kiedy na nich stawialem to wygrywali, a gdy grałem przeciw nim to przegrywali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A dziś są czarną owcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85 |
rockeman współczuję trochę, ale progresja ze zle dobranymi stawkami to pierwszy krok do bankructwa. Zresztą osobiście jestem jej zaciętym przeciwnikiem. Jeśli mogę Ci coś zaproponować to o ile masz sporą wiedzę ogólną o MLB to proponuje robić sobie swoje własne oszacowania następnie porównywać z tym co wystawią buki i grać to co jest najkorzystniejsze, że się tak wyraże (econo). Ja tak gram i odpukać nie narzekam. Panowie to jest MLB jeden telefon ustawia wynik meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
janczel ja nie gram progresją. Pisałem tylko, ze niezazdroszcze tym, którzy sie zamulili na takim Milky, Colorado etc. Ale wiesz co? Twoja wypowiedź dużo mi dała! bo ja kiedyś robiłem tak samo jak Ty, i to nie tylko jeśli chodzi o MLB, ale tez o piłke, hokeja. Nie znając kursów na dane spotkanie, sam szacowałem szanse poszczególnych druzyn. Kiedy juz miałem taką subiektywna ocene szans danych ekip na zwyciestwo w meczu, to dopiero wówczas porównywałem to z kursami bukmachera. No i wiadomka -> robiło sie p*k i jeśli >1 to jedziemy z tym koksem. I to działało! Dlaczego ja to zostawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Chyba przez pazerność, na siłe szukajac "szybszych" sposobów na zgranięcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> no nic. Jest kilka taktyk , które mam zamiar w najbliższym czasie przetestować. Co z tego wyjdzie - czas pokaże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Panowie to jest MLB jeden telefon ustawia wynik meczu. tekst dnia na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chlopie to nie polska pilka, ze mecze sa ustawiane... korzystasz pewnie z gameday na mlb.com, proponuje moze obejrzec kontrontacje druzyn jesli masz mozliwosc... Dzis rozpoczyna sie kolejna "swieta wojna" miedzy odwiecznymi rywalami NYY kontra Boston Red Sox (wczoraj fajny program na Fox Sports pokazujacy historie spotkan miedzy tymi druzynami). Tym razem jednak seria zostanie rozegrana w Nowym Jorku. Ja rozpoczynam dwie progresje, jedna na over (chociaz dzis moze byc ciezko, Mussina bedzie chcial sie zrehabilitowac bo blamazu u siebie z KC) a druga na Skarpety. Podsumowujac: New York Yankees - Boston Red Sox over 9 - 2.03 Red Sox - 2.08 Mecze numer 2 i 4 miedzy NYY-Red Sox zostana pokazana na kanale NASN Europe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> A teraz lece odszukac numer do Terrego Francony, niech mi powie co ustalil na dziś z Joe Torre. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85 |
ok Adik Dzięki za nominację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jednakże nie będę dyskutował na ten temat. Ty masz swoje zdanie ja wiem swoje i pewnie nic tego nie zmieni. Przykładowo sprawdz sobie spotkania Cubsów gdzie wpieprzyli min 5 meczy bądz to w ostatnim ingu tracąc pewną wygraną bądz też poprzez irracjonalną zmianą rzucającego. Tak się składa, że analizuje sobie zachowania buków i pewne zależności są wręcz normą w mlb
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Mecze numer 2 i 4 miedzy NYY-Red Sox zostana pokazana na kanale NASN Europe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Czy NASN Europe idzie już oglądac w Polsce? Czekam i czekam na ten kanał.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|