Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 40 z 81 1 2 38 39 40 41 42 80 81
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Originally Posted by damian1679
Jak estoril moze byc rozsawione jak sa beniaminkiem
Nazbierali punktow w lesie?
Liczy sie wynik kraju a nie druzyny

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Sensei65
Tottenham, Dynamo Kijów, Sporting Braga, Fiorentina, Spartak Moskwa, AZ Alkmaar, APOEL, Besiktas, PAOK, Salzburg, Genk, Dniepr, Betis, Partizan, Eintracht, Feyenoord, Nordsjaelland, Nicea, Sheriff Tiraspol, Stuttgart, Rubin Kazań, Sevilla, Standard Liege, Udinese, Saint Etienne, Zurich, Swansea, Maccabi Haifa, Rapid Wiedeń, Estoril, Czernomorec Odessa


czerwony - ZAPOMNIJ
pomarańczowy - szanse 2%
zielony - jest nadzieja
zielony
Chyba nie widziałeś dawno Feyenoordu laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,507
Likes: 10
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by Sensei65
Tottenham, Dynamo Kijów, Sporting Braga, Fiorentina, Spartak Moskwa, AZ Alkmaar, APOEL, Besiktas, PAOK, Salzburg, Genk, Dniepr, Betis, Partizan, Eintracht, Feyenoord, Nordsjaelland, Nicea, Sheriff Tiraspol, Stuttgart, Rubin Kazań, Sevilla, Standard Liege, Udinese, Saint Etienne, Zurich, Swansea, Maccabi Haifa, Rapid Wiedeń, Estoril, Czernomorec Odessa


czerwony - ZAPOMNIJ
pomarańczowy - szanse 2%
zielony - jest nadzieja
zielony

Spurs na czerwono?

Kim oni są/będą bez Bale'a

laugh

choćby grali z jakimś shefield to na samą myśl że grają z aglikami to sie obsrają laugh

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
OFICJALNIE: Lisandro Lopez przenosi się do Kataru. 30-letni napastnik, który do tej pory występował w Lyonie przenosi się do Al-Gharafa. Argentyńczyk ma kosztować 6 mln euro. Trenerem katarskiego klubu jest słynny Brazylijczyk Zico.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by Biczu
a Legiuni życzę The Bhoys
ja też smile !

zespołu który rok temu wyszedł z trudnej grupy i np ograł Barce, ja tam zycze jak najlepiej Legi czyli Steue lub Dinamo smile

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Tottenham Hotspur FC ENG Q4 69,592
Dynamo Kijów UKR Q4 68,951
SC Braga POR Q4 62,833
VfB Stuttgart 1893 GER Q3 59,922
Rubin Kazań RUS Q2 58,266
Sevilla FC ESP Q3 55,105
Royal Standard de Liège BEL Q2 45,880
AC Fiorentina ITA Q4 42,829
Udinese Calcio ITA Q3 42,829
Spartak Moskwa RUS Q4 40,766
AZ NED Q4 39,445
APÓEL CYP Q3 35,366 (LM)
Beºiktaº JK TUR Q4 34,900
PAÓK GRE NQ3 28,800 (LM)
FC Salzburg AUT NQ3 28,075 (LM)
KRC Genk BEL Q4 26,880
AS Saint-Étienne Loire FRA Q3 26,800
Dnipro Dniepropietrowsk UKR Q4 23,951
Trabzonspor Kulübü TUR Q2 21,400
Real Betis Balompié ESP Q4 17,605
FK Partizan SRB Q2 17,425 (LM)
Swansea City FC ENG Q3 16,592
Eintracht Frankfurt GER Q4 15,922
SC Feyenoord NED Q4 13,945
Maccabi Hajfa ISR Q2 13,575
SK Rapid Wiedeń AUT Q3 13,075
FC Nordsjælland DEN NQ3 12,640 (LM)
GD Estoril-Praia POR Q3 11,833
OGC Nice-Côte d'Azur FRA Q4 11,800
Sheriff Tiraspol MDA Q2 11,533 (LM)
Czornomoreć Odessa UKR Q2 9,951

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Hellraiser
OFICJALNIE: Lisandro Lopez przenosi się do Kataru. 30-letni napastnik, który do tej pory występował w Lyonie przenosi się do Al-Gharafa. Argentyńczyk ma kosztować 6 mln euro. Trenerem katarskiego klubu jest słynny Brazylijczyk Zico.
Bastos w Al Ain FC co się dzieje

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by tronk
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by Biczu
a Legiuni życzę The Bhoys
ja też smile !

zespołu który rok temu wyszedł z trudnej grupy i np ograł Barce, ja tam zycze jak najlepiej Legi czyli Steue lub Dinamo smile
Jak spaść to z wysokiego konia, The Boys !

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by Hellraiser
OFICJALNIE: Lisandro Lopez przenosi się do Kataru. 30-letni napastnik, który do tej pory występował w Lyonie przenosi się do Al-Gharafa. Argentyńczyk ma kosztować 6 mln euro. Trenerem katarskiego klubu jest słynny Brazylijczyk Zico.
Bastos w Al Ain FC co się dzieje
kasa

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Hellraiser
[Linked Image from fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net]

O kur.... Umarłem laugh laugh
Gdyby tam gdzieś przezierał się koński pysk niezbyt bystrze wygłądający, to bym chyba lewitował laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by tronk
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by Biczu
a Legiuni życzę The Bhoys
ja też smile !

zespołu który rok temu wyszedł z trudnej grupy i np ograł Barce, ja tam zycze jak najlepiej Legi czyli Steue lub Dinamo smile
Celtic będzie łatwiejszy do stuknięcia niż szwagry z rumuni i ekipa z zagrzebia

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by Sensei65
Tottenham, Dynamo Kijów, Sporting Braga, Fiorentina, Spartak Moskwa, AZ Alkmaar, APOEL, Besiktas, PAOK, Salzburg, Genk, Dniepr, Betis, Partizan, Eintracht, Feyenoord, Nordsjaelland, Nicea, Sheriff Tiraspol, Stuttgart, Rubin Kazań, Sevilla, Standard Liege, Udinese, Saint Etienne, Zurich, Swansea, Maccabi Haifa, Rapid Wiedeń, Estoril, Czernomorec Odessa


czerwony - ZAPOMNIJ
pomarańczowy - szanse 2%
zielony - jest nadzieja
zielony
Przesadziłeś ździebko z tym 2% szans. Dla mnie są zdecydowanie większe szczególnie z tym Partizanem który jest przeca cienki jak sik węża.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
ogladam jeszce raz powtorki ale giki to pajac a tobie bitek lowca mlodych pitek proponuje 2 razy dookola bloku czy domu alfo omego forum

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Chyba aktualnie najlepiej trafić tych Duńczyków.

w lidze ostatnie miejsce, jakoś nie widze żeby oni się na UEFA spuszczali jak maja taki kryzys...

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Max11
Originally Posted by Sensei65
Tottenham, Dynamo Kijów, Sporting Braga, Fiorentina, Spartak Moskwa, AZ Alkmaar, APOEL, Besiktas, PAOK, Salzburg, Genk, Dniepr, Betis, Partizan, Eintracht, Feyenoord, Nordsjaelland, Nicea, Sheriff Tiraspol, Stuttgart, Rubin Kazań, Sevilla, Standard Liege, Udinese, Saint Etienne, Zurich, Swansea, Maccabi Haifa, Rapid Wiedeń, Estoril, Czernomorec Odessa


czerwony - ZAPOMNIJ
pomarańczowy - szanse 2%
zielony - jest nadzieja
zielony
Przesadziłeś ździebko z tym 2% szans. Dla mnie są zdecydowanie większe szczególnie z tym Partizanem który jest przeca cienki jak sik węża.
2 % szans to miał Żalgiris z Lechem laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by Hellraiser
OFICJALNIE: Lisandro Lopez przenosi się do Kataru. 30-letni napastnik, który do tej pory występował w Lyonie przenosi się do Al-Gharafa. Argentyńczyk ma kosztować 6 mln euro. Trenerem katarskiego klubu jest słynny Brazylijczyk Zico.
Bastos w Al Ain FC co się dzieje

nic się nie dzieje, Lyon schodzi z kosztów i pozbywa się tych najwięcej zarabiających

w kolejce do odejścia czeka Gomis, a podejrzewam, że i Gourcuffa by się chętnie pozbyli

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
zabawnie za sezon dwa bedzie wygladac ligue1: psg kontra stado ledwo wyklutych bambuskow laugh

lyon ma o tyle dobrze, ze z akademii wychodza megazdolne szczurki w duzej ilosci

ale w europie to juz niepostrasza

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Się Gra Się Ma!
[Linked Image] [imageshack.us]


Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Domel
Originally Posted by Max11
Originally Posted by Sensei65
Tottenham, Dynamo Kijów, Sporting Braga, Fiorentina, Spartak Moskwa, AZ Alkmaar, APOEL, Besiktas, PAOK, Salzburg, Genk, Dniepr, Betis, Partizan, Eintracht, Feyenoord, Nordsjaelland, Nicea, Sheriff Tiraspol, Stuttgart, Rubin Kazań, Sevilla, Standard Liege, Udinese, Saint Etienne, Zurich, Swansea, Maccabi Haifa, Rapid Wiedeń, Estoril, Czernomorec Odessa


czerwony - ZAPOMNIJ
pomarańczowy - szanse 2%
zielony - jest nadzieja
zielony
Przesadziłeś ździebko z tym 2% szans. Dla mnie są zdecydowanie większe szczególnie z tym Partizanem który jest przeca cienki jak sik węża.
2 % szans to miał Żalgiris z Lechem laugh

Ja przypomnę 1.16 na awans Lecha przed dwumeczem

Teraz to się wydaję jakąś kosmiczną odyseją...

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Poleci ktoś dobrą czcionke(rodzaj/styl) do napisu ''Per aspera ad astra'' ? planuje sobie zmajstrowac taki t-shirt z przodu na piersi mała korona cierniowa, a sentencja z tyłu tongue

Strona 40 z 81 1 2 38 39 40 41 42 80 81

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, kamel), 2,922 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,381
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1