|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
Jak estoril moze byc rozsawione jak sa beniaminkiem Nazbierali punktow w lesie? Liczy sie wynik kraju a nie druzyny
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Tottenham, Dynamo Kijów, Sporting Braga, Fiorentina, Spartak Moskwa, AZ Alkmaar, APOEL, Besiktas, PAOK, Salzburg, Genk, Dniepr, Betis, Partizan, Eintracht, Feyenoord, Nordsjaelland, Nicea, Sheriff Tiraspol, Stuttgart, Rubin Kazań, Sevilla, Standard Liege, Udinese, Saint Etienne, Zurich, Swansea, Maccabi Haifa, Rapid Wiedeń, Estoril, Czernomorec Odessa
czerwony - ZAPOMNIJ pomarańczowy - szanse 2% zielony - jest nadzieja zielony Chyba nie widziałeś dawno Feyenoordu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,531 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,531 Likes: 10 |
Tottenham, Dynamo Kijów, Sporting Braga, Fiorentina, Spartak Moskwa, AZ Alkmaar, APOEL, Besiktas, PAOK, Salzburg, Genk, Dniepr, Betis, Partizan, Eintracht, Feyenoord, Nordsjaelland, Nicea, Sheriff Tiraspol, Stuttgart, Rubin Kazań, Sevilla, Standard Liege, Udinese, Saint Etienne, Zurich, Swansea, Maccabi Haifa, Rapid Wiedeń, Estoril, Czernomorec Odessa
czerwony - ZAPOMNIJ pomarańczowy - szanse 2% zielony - jest nadzieja zielony Spurs na czerwono? Kim oni są/będą bez Bale'a  choćby grali z jakimś shefield to na samą myśl że grają z aglikami to sie obsrają 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
OFICJALNIE: Lisandro Lopez przenosi się do Kataru. 30-letni napastnik, który do tej pory występował w Lyonie przenosi się do Al-Gharafa. Argentyńczyk ma kosztować 6 mln euro. Trenerem katarskiego klubu jest słynny Brazylijczyk Zico.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
a Legiuni życzę The Bhoys ja też  ! zespołu który rok temu wyszedł z trudnej grupy i np ograł Barce, ja tam zycze jak najlepiej Legi czyli Steue lub Dinamo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Tottenham Hotspur FC ENG Q4 69,592 Dynamo Kijów UKR Q4 68,951 SC Braga POR Q4 62,833 VfB Stuttgart 1893 GER Q3 59,922 Rubin Kazań RUS Q2 58,266 Sevilla FC ESP Q3 55,105 Royal Standard de Liège BEL Q2 45,880 AC Fiorentina ITA Q4 42,829 Udinese Calcio ITA Q3 42,829 Spartak Moskwa RUS Q4 40,766 AZ NED Q4 39,445 APÓEL CYP Q3 35,366 (LM) Beºiktaº JK TUR Q4 34,900 PAÓK GRE NQ3 28,800 (LM) FC Salzburg AUT NQ3 28,075 (LM) KRC Genk BEL Q4 26,880 AS Saint-Étienne Loire FRA Q3 26,800 Dnipro Dniepropietrowsk UKR Q4 23,951 Trabzonspor Kulübü TUR Q2 21,400 Real Betis Balompié ESP Q4 17,605 FK Partizan SRB Q2 17,425 (LM) Swansea City FC ENG Q3 16,592 Eintracht Frankfurt GER Q4 15,922 SC Feyenoord NED Q4 13,945 Maccabi Hajfa ISR Q2 13,575 SK Rapid Wiedeń AUT Q3 13,075 FC Nordsjælland DEN NQ3 12,640 (LM) GD Estoril-Praia POR Q3 11,833 OGC Nice-Côte d'Azur FRA Q4 11,800 Sheriff Tiraspol MDA Q2 11,533 (LM) Czornomoreć Odessa UKR Q2 9,951
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
OFICJALNIE: Lisandro Lopez przenosi się do Kataru. 30-letni napastnik, który do tej pory występował w Lyonie przenosi się do Al-Gharafa. Argentyńczyk ma kosztować 6 mln euro. Trenerem katarskiego klubu jest słynny Brazylijczyk Zico. Bastos w Al Ain FC co się dzieje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
a Legiuni życzę The Bhoys ja też  ! zespołu który rok temu wyszedł z trudnej grupy i np ograł Barce, ja tam zycze jak najlepiej Legi czyli Steue lub Dinamo  Jak spaść to z wysokiego konia, The Boys !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
OFICJALNIE: Lisandro Lopez przenosi się do Kataru. 30-letni napastnik, który do tej pory występował w Lyonie przenosi się do Al-Gharafa. Argentyńczyk ma kosztować 6 mln euro. Trenerem katarskiego klubu jest słynny Brazylijczyk Zico. Bastos w Al Ain FC co się dzieje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
O kur.... Umarłem  Gdyby tam gdzieś przezierał się koński pysk niezbyt bystrze wygłądający, to bym chyba lewitował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a Legiuni życzę The Bhoys ja też  ! zespołu który rok temu wyszedł z trudnej grupy i np ograł Barce, ja tam zycze jak najlepiej Legi czyli Steue lub Dinamo  Celtic będzie łatwiejszy do stuknięcia niż szwagry z rumuni i ekipa z zagrzebia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Tottenham, Dynamo Kijów, Sporting Braga, Fiorentina, Spartak Moskwa, AZ Alkmaar, APOEL, Besiktas, PAOK, Salzburg, Genk, Dniepr, Betis, Partizan, Eintracht, Feyenoord, Nordsjaelland, Nicea, Sheriff Tiraspol, Stuttgart, Rubin Kazań, Sevilla, Standard Liege, Udinese, Saint Etienne, Zurich, Swansea, Maccabi Haifa, Rapid Wiedeń, Estoril, Czernomorec Odessa
czerwony - ZAPOMNIJ pomarańczowy - szanse 2% zielony - jest nadzieja zielony Przesadziłeś ździebko z tym 2% szans. Dla mnie są zdecydowanie większe szczególnie z tym Partizanem który jest przeca cienki jak sik węża.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
ogladam jeszce raz powtorki ale giki to pajac a tobie bitek lowca mlodych pitek proponuje 2 razy dookola bloku czy domu alfo omego forum
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Chyba aktualnie najlepiej trafić tych Duńczyków.
w lidze ostatnie miejsce, jakoś nie widze żeby oni się na UEFA spuszczali jak maja taki kryzys...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Tottenham, Dynamo Kijów, Sporting Braga, Fiorentina, Spartak Moskwa, AZ Alkmaar, APOEL, Besiktas, PAOK, Salzburg, Genk, Dniepr, Betis, Partizan, Eintracht, Feyenoord, Nordsjaelland, Nicea, Sheriff Tiraspol, Stuttgart, Rubin Kazań, Sevilla, Standard Liege, Udinese, Saint Etienne, Zurich, Swansea, Maccabi Haifa, Rapid Wiedeń, Estoril, Czernomorec Odessa
czerwony - ZAPOMNIJ pomarańczowy - szanse 2% zielony - jest nadzieja zielony Przesadziłeś ździebko z tym 2% szans. Dla mnie są zdecydowanie większe szczególnie z tym Partizanem który jest przeca cienki jak sik węża. 2 % szans to miał Żalgiris z Lechem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
OFICJALNIE: Lisandro Lopez przenosi się do Kataru. 30-letni napastnik, który do tej pory występował w Lyonie przenosi się do Al-Gharafa. Argentyńczyk ma kosztować 6 mln euro. Trenerem katarskiego klubu jest słynny Brazylijczyk Zico. Bastos w Al Ain FC co się dzieje nic się nie dzieje, Lyon schodzi z kosztów i pozbywa się tych najwięcej zarabiających w kolejce do odejścia czeka Gomis, a podejrzewam, że i Gourcuffa by się chętnie pozbyli
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
zabawnie za sezon dwa bedzie wygladac ligue1: psg kontra stado ledwo wyklutych bambuskow  lyon ma o tyle dobrze, ze z akademii wychodza megazdolne szczurki w duzej ilosci ale w europie to juz niepostrasza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Tottenham, Dynamo Kijów, Sporting Braga, Fiorentina, Spartak Moskwa, AZ Alkmaar, APOEL, Besiktas, PAOK, Salzburg, Genk, Dniepr, Betis, Partizan, Eintracht, Feyenoord, Nordsjaelland, Nicea, Sheriff Tiraspol, Stuttgart, Rubin Kazań, Sevilla, Standard Liege, Udinese, Saint Etienne, Zurich, Swansea, Maccabi Haifa, Rapid Wiedeń, Estoril, Czernomorec Odessa
czerwony - ZAPOMNIJ pomarańczowy - szanse 2% zielony - jest nadzieja zielony Przesadziłeś ździebko z tym 2% szans. Dla mnie są zdecydowanie większe szczególnie z tym Partizanem który jest przeca cienki jak sik węża. 2 % szans to miał Żalgiris z Lechem  Ja przypomnę 1.16 na awans Lecha przed dwumeczem Teraz to się wydaję jakąś kosmiczną odyseją...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Poleci ktoś dobrą czcionke(rodzaj/styl) do napisu ''Per aspera ad astra'' ? planuje sobie zmajstrowac taki t-shirt z przodu na piersi mała korona cierniowa, a sentencja z tyłu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|