|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
zabawnie za sezon dwa bedzie wygladac ligue1: psg kontra stado ledwo wyklutych bambuskow  lyon ma o tyle dobrze, ze z akademii wychodza megazdolne szczurki w duzej ilosci ale w europie to juz niepostrasza Zapomniałeś o Monaco
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
OFICJALNIE: Lisandro Lopez przenosi się do Kataru. 30-letni napastnik, który do tej pory występował w Lyonie przenosi się do Al-Gharafa. Argentyńczyk ma kosztować 6 mln euro. Trenerem katarskiego klubu jest słynny Brazylijczyk Zico. Bastos w Al Ain FC co się dzieje nic się nie dzieje, Lyon schodzi z kosztów i pozbywa się tych najwięcej zarabiających w kolejce do odejścia czeka Gomis, a podejrzewam, że i Gourcuffa by się chętnie pozbyli Wiedzą że w rywalizacji o mistrza nie mają szans z PSG czy też z Monaco po tym jak tamci wzmocnili się szejkami także najdroższych się pozbywają
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
acz tutaj jeszcze nie wiadomo czy ruski nie zwinalby zagla jakby trzeba bylo placic francuski podatek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Poleci ktoś dobrą czcionke(rodzaj/styl) do napisu ''Per aspera ad astra'' ? planuje sobie zmajstrowac taki t-shirt z przodu na piersi mała korona cierniowa, a sentencja z tyłu  A co to znaczy? Coś o tym krecie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
OFICJALNIE: Lisandro Lopez przenosi się do Kataru. 30-letni napastnik, który do tej pory występował w Lyonie przenosi się do Al-Gharafa. Argentyńczyk ma kosztować 6 mln euro. Trenerem katarskiego klubu jest słynny Brazylijczyk Zico. Bastos w Al Ain FC co się dzieje nic się nie dzieje, Lyon schodzi z kosztów i pozbywa się tych najwięcej zarabiających w kolejce do odejścia czeka Gomis, a podejrzewam, że i Gourcuffa by się chętnie pozbyli Taki kryzys ich dopadł co taki jarmark zrobili?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
acz tutaj jeszcze nie wiadomo czy ruski nie zwinalby zagla jakby trzeba bylo placic francuski podatek właśnie, bo się okaże że to taki sezonowiec a Lyon słusznie robi, nowy stadion buduje, zmienia filozofię, promuje młodzież, odchodzi o generacji znaczących kosztów obciążających budżet
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
przez trudy do gwiazd
tronk jestes romantykiem? pewnie pomysl sie urodzil podczas srania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Poleci ktoś dobrą czcionke(rodzaj/styl) do napisu ''Per aspera ad astra'' ? planuje sobie zmajstrowac taki t-shirt z przodu na piersi mała korona cierniowa, a sentencja z tyłu  A co to znaczy? Coś o tym krecie? na PL ''Przez trudy/ciernie do gwiazd'' Biczu ale nazwa czcionki by się także przydała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Poleci ktoś dobrą czcionke(rodzaj/styl) do napisu ''Per aspera ad astra'' ? planuje sobie zmajstrowac taki t-shirt z przodu na piersi mała korona cierniowa, a sentencja z tyłu  A co to znaczy? Coś o tym krecie? widzisz Fech to jest tak, że się człowiek wypróżnił, zrobił się lżejszy i od razu ciągnie go do gwiazd
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Poleci ktoś dobrą czcionke(rodzaj/styl) do napisu ''Per aspera ad astra'' ? planuje sobie zmajstrowac taki t-shirt z przodu na piersi mała korona cierniowa, a sentencja z tyłu  A co to znaczy? Coś o tym krecie? przez trudy do gwiazd
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
przez trudy do gwiazd
tronk jestes romantykiem? pewnie pomysl sie urodzil podczas srania? pewnie łatwo nie było, stąd te "trudy" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ewidentnie Tronk miał problemy z wypróżnieniem i zaświtało mu to w głowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
a Legiuni życzę The Bhoys Kołtoń by zapytał: a dlaczego nie Barcelona?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
tez czasem na tronie mysle, ale zeby od razu kolekcje ciuchow opracowac
szacun
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Poleci ktoś dobrą czcionke(rodzaj/styl) do napisu ''Per aspera ad astra'' ? planuje sobie zmajstrowac taki t-shirt z przodu na piersi mała korona cierniowa, a sentencja z tyłu  A co to znaczy? Coś o tym krecie? przez trudy do gwiazd W tej chwili to Rumak powinien sobie to wytatuować
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10 |
[ Linked Image] to już lepiej to sobie zrób
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Tronk, a może np.
"Rozpędzeni prosto w strone słońca" w czcionce Times New Roman?
Na łopatce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a Legiuni życzę The Bhoys Kołtoń by zapytał: a dlaczego nie Barcelona? Roman czasem buja w obłokach Waldek S.Zawstydził by bramkarza na CampNou kilkakrotnie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|