Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#596245 12/06/2006 18:44
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
Dziwne, bo mi nie przydzielili żadnego bonusa od pierwszego depozytu.
Może oni mają jakiś porabany system naliczania tych bonusów i potem przy wypłacie są problemy.

Bonus: Unibet
#596246 12/06/2006 18:45
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Dziwne, bo mi nie przydzielili żadnego bonusa od pierwszego depozytu.
Może oni mają jakiś porabany system naliczania tych bonusów i potem przy wypłacie są problemy.

a rejestrowales sie ze specjalnego linku?

#596247 12/06/2006 18:47
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
No nie i może dzięki temu tak stosunkowo szybko mi wypłacili pieniądze...

#596248 12/06/2006 22:30
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Quote
Dziwne, bo mi nie przydzielili żadnego bonusa od pierwszego depozytu.
Może oni mają jakiś porabany system naliczania tych bonusów i potem przy wypłacie są problemy.

a rejestrowales sie ze specjalnego linku?

Jeśli postąpiłeś zgodnie z instrukcjami na tej stronie: https://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom

...to bonus na 100% powinieneś dostać.

#596249 13/06/2006 08:21
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3
Y
stranger
stranger
Y Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3
Witam mam dwa pytania:

1.Czy jezeli ja sie zarej. w baw i dostalem bonus, to moj brat z tego samego Ip moze sie zarejstrowac, i nie miec problemow, o bonus mi nie chodzi bo wiem ze nie dostanie tylko czy pozniej nie zrobia jakiej jazdy ??

2.Czy jezeli jestem zarej. i wziolem bonus, to czy inna osoba nie z rodzini ani tego samego IP moze przeslac kase z tego samego konta bankowego co ja??? czy wolno tak??


Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam <piwo>

#596250 13/06/2006 08:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Quote
a rejestrowales sie ze specjalnego linku?
Jeśli postąpiłeś zgodnie z instrukcjami na tej stronie: https://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom
...to bonus na 100% powinieneś dostać. [/quote]

Mozesz normalnie sie zarejestrowac a i tak dostaniesz bonus, nie trzeba robic tego z zadnych linkow. Moj znajomy rejestrowal sie normalnie i bonus i tak dostal.

#596251 13/06/2006 10:44
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
No i właśnie przed chwilą dostałem resztę 1364 euro.
Czyli wypłata szła <24h!

Rejestrowałem sie do Baw normalnie i nie przydzielono mi żadnego bonusa.
Czy po wypłaceniu całej kasy mogę upomnić się o bonusa?

#596252 13/06/2006 12:05
Dołączył: Mar 2005
Posty: 71
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 71
Quote
TO FIRMA KTÓRA POWINNA BYĆ BOJKOTOWANA PRZEZ POLAKÓW
I WYCOFANA Z POLSKI

czaja twoje biadolenie staje sie powoli nudne ...

człowieku sam sobie jestes winien ze ci konto zamkneli złamałes ich regulamin dotyczący bonusa a teraz krzyczysz i krzyczysz i krzyczysz ... krzykacze powinni byc bojkotowani przez Polaków i wycofani z Polski <lol>

#596253 13/06/2006 12:34
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
Witam mam dwa pytania:

1.Czy jezeli ja sie zarej. w baw i dostalem bonus, to moj brat z tego samego Ip moze sie zarejstrowac, i nie miec problemow, o bonus mi nie chodzi bo wiem ze nie dostanie tylko czy pozniej nie zrobia jakiej jazdy ??

2.Czy jezeli jestem zarej. i wziolem bonus, to czy inna osoba nie z rodzini ani tego samego IP moze przeslac kase z tego samego konta bankowego co ja??? czy wolno tak??


Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam <piwo>

1.najlepiej wyslij do nich maila z takim zapytaniem ,bedziesz mial pewnosc
2.Raczej nie obchodzi ich to z jakiego konta wplacasz,ale na wszelki wypadek patrz punkt 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#596254 13/06/2006 12:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
baw w ten sposób bojkotuje Polaków zakładających po kilka kont lub łamiących w inny sposób regulamin. Czy obywatele innych krajów tez mają takie problemy? bo coś mi się wydaje, że nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#596255 13/06/2006 12:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Kazdy tak neguje baw nie wiem czemu moze dlatego ze sie na nich nie przjechalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale bez zartow zlecile mwyplate w nocy w poniedzialek i dzis mialem na mb ogolnie milo sie gra w baw no i na dodatek najlepszy live z wszystkich bukow ogolnie polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#596256 13/06/2006 12:44
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88

#596257 13/06/2006 13:23
Dołączył: May 2006
Posty: 133
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 133
pytam się jeszcze raz ciebie cz ty jesteś adwokatem betandwina
i reprezentujesz ich w sporach z klientami , bo jak na razie od 3 tygodni nie mogę się tego dowiedzieć od nich . ich support milczy . a na pytanie dlaczego zanulowali prawidłowo zawarte zakłady jest cisza , bo ponoć nie ma takiego punktu w regulaminie aby można było z anulować w.w zakłady.
więc kolego nie sil się ( no chyba , że jesteś ich adwokatem)
po za tym - na black listę też ciężko pracują !!!
I TA OCENA '' D '' NIE JEST PRZYPADKOWA -

#596258 13/06/2006 13:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
ile trwaja wyplaty na netellera?

#596259 13/06/2006 13:33
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
pytam się jeszcze raz ciebie cz ty jesteś adwokatem betandwina
i reprezentujesz ich w sporach z klientami , bo jak na razie od 3 tygodni nie mogę się tego dowiedzieć od nich . ich support milczy . a na pytanie dlaczego zanulowali prawidłowo zawarte zakłady jest cisza , bo ponoć nie ma takiego punktu w regulaminie aby można było z anulować w.w zakłady.
więc kolego nie sil się ( no chyba , że jesteś ich adwokatem)
po za tym - na black listę też ciężko pracują !!!
I TA OCENA '' D '' NIE JEST PRZYPADKOWA -


maja C

#596260 13/06/2006 13:34
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
wypłata na netellera do mnie szła około 3 dni, ogólnie szok.

#596261 13/06/2006 13:55
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Quote
I TA OCENA '' D '' NIE JEST PRZYPADKOWA -


maja C

BetAndWinNet D-

SBR [sportsbookreview.com]

#596262 13/06/2006 14:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
Quote
I TA OCENA '' D '' NIE JEST PRZYPADKOWA -


maja C

BetAndWinNet D-

http://www.sportsbookreview.com/BlackList/default.aspx


hmmm, myslalem, ze przynajmniej moderatorzy na tym forum potrafia czytac ze zrozumieniem :/
widze, ze sie mylilem...przeczytaj sobie powoli jaki buk ma ocene D- a jaki C <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak sie nie uda to powtorz czynnosc jeszcze raz i do skutku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


PS
teraz wychodze i jak wroce to pewnie tego postu juz nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#596263 13/06/2006 14:06
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
czaja - betandwin ma ocenę C a buk o którym mówisz że ma D- ma nazwę betandwinnet więc jest tu zasadnicza różnica...

#596264 13/06/2006 14:07
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
teraz wychodze i jak wroce to pewnie tego postu juz nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

nie ma takiej potrzeby, bogami nie jestesmy:)

na SBR maja rzeczywiscie C, jednak http://www.bookmakersreview.com/Betting_companies_sorted_alphabetically/ juz stand.

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, betowiec, Lukasz111, rafal08, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,816 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1