|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
Dziwne, bo mi nie przydzielili żadnego bonusa od pierwszego depozytu. Może oni mają jakiś porabany system naliczania tych bonusów i potem przy wypłacie są problemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Dziwne, bo mi nie przydzielili żadnego bonusa od pierwszego depozytu. Może oni mają jakiś porabany system naliczania tych bonusów i potem przy wypłacie są problemy. a rejestrowales sie ze specjalnego linku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
No nie i może dzięki temu tak stosunkowo szybko mi wypłacili pieniądze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dziwne, bo mi nie przydzielili żadnego bonusa od pierwszego depozytu. Może oni mają jakiś porabany system naliczania tych bonusów i potem przy wypłacie są problemy. a rejestrowales sie ze specjalnego linku? Jeśli postąpiłeś zgodnie z instrukcjami na tej stronie: https://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom...to bonus na 100% powinieneś dostać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3 |
Witam mam dwa pytania:
1.Czy jezeli ja sie zarej. w baw i dostalem bonus, to moj brat z tego samego Ip moze sie zarejstrowac, i nie miec problemow, o bonus mi nie chodzi bo wiem ze nie dostanie tylko czy pozniej nie zrobia jakiej jazdy ??
2.Czy jezeli jestem zarej. i wziolem bonus, to czy inna osoba nie z rodzini ani tego samego IP moze przeslac kase z tego samego konta bankowego co ja??? czy wolno tak??
Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam <piwo>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
a rejestrowales sie ze specjalnego linku? Jeśli postąpiłeś zgodnie z instrukcjami na tej stronie: https://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom...to bonus na 100% powinieneś dostać. [/quote] Mozesz normalnie sie zarejestrowac a i tak dostaniesz bonus, nie trzeba robic tego z zadnych linkow. Moj znajomy rejestrowal sie normalnie i bonus i tak dostal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
No i właśnie przed chwilą dostałem resztę 1364 euro. Czyli wypłata szła <24h!
Rejestrowałem sie do Baw normalnie i nie przydzielono mi żadnego bonusa. Czy po wypłaceniu całej kasy mogę upomnić się o bonusa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 71 |
TO FIRMA KTÓRA POWINNA BYĆ BOJKOTOWANA PRZEZ POLAKÓW I WYCOFANA Z POLSKI czaja twoje biadolenie staje sie powoli nudne ... człowieku sam sobie jestes winien ze ci konto zamkneli złamałes ich regulamin dotyczący bonusa a teraz krzyczysz i krzyczysz i krzyczysz ... krzykacze powinni byc bojkotowani przez Polaków i wycofani z Polski <lol>
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Witam mam dwa pytania:
1.Czy jezeli ja sie zarej. w baw i dostalem bonus, to moj brat z tego samego Ip moze sie zarejstrowac, i nie miec problemow, o bonus mi nie chodzi bo wiem ze nie dostanie tylko czy pozniej nie zrobia jakiej jazdy ??
2.Czy jezeli jestem zarej. i wziolem bonus, to czy inna osoba nie z rodzini ani tego samego IP moze przeslac kase z tego samego konta bankowego co ja??? czy wolno tak??
Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam <piwo> 1.najlepiej wyslij do nich maila z takim zapytaniem ,bedziesz mial pewnosc 2.Raczej nie obchodzi ich to z jakiego konta wplacasz,ale na wszelki wypadek patrz punkt 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
baw w ten sposób bojkotuje Polaków zakładających po kilka kont lub łamiących w inny sposób regulamin. Czy obywatele innych krajów tez mają takie problemy? bo coś mi się wydaje, że nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Kazdy tak neguje baw nie wiem czemu moze dlatego ze sie na nich nie przjechalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale bez zartow zlecile mwyplate w nocy w poniedzialek i dzis mialem na mb ogolnie milo sie gra w baw no i na dodatek najlepszy live z wszystkich bukow ogolnie polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 133 |
pytam się jeszcze raz ciebie cz ty jesteś adwokatem betandwina i reprezentujesz ich w sporach z klientami , bo jak na razie od 3 tygodni nie mogę się tego dowiedzieć od nich . ich support milczy . a na pytanie dlaczego zanulowali prawidłowo zawarte zakłady jest cisza , bo ponoć nie ma takiego punktu w regulaminie aby można było z anulować w.w zakłady. więc kolego nie sil się ( no chyba , że jesteś ich adwokatem) po za tym - na black listę też ciężko pracują !!! I TA OCENA '' D '' NIE JEST PRZYPADKOWA -
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ile trwaja wyplaty na netellera?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
pytam się jeszcze raz ciebie cz ty jesteś adwokatem betandwina i reprezentujesz ich w sporach z klientami , bo jak na razie od 3 tygodni nie mogę się tego dowiedzieć od nich . ich support milczy . a na pytanie dlaczego zanulowali prawidłowo zawarte zakłady jest cisza , bo ponoć nie ma takiego punktu w regulaminie aby można było z anulować w.w zakłady. więc kolego nie sil się ( no chyba , że jesteś ich adwokatem) po za tym - na black listę też ciężko pracują !!! I TA OCENA '' D '' NIE JEST PRZYPADKOWA - maja C
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
wypłata na netellera do mnie szła około 3 dni, ogólnie szok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
I TA OCENA '' D '' NIE JEST PRZYPADKOWA - maja C BetAndWinNet D- SBR [ sportsbookreview.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
hmmm, myslalem, ze przynajmniej moderatorzy na tym forum potrafia czytac ze zrozumieniem :/ widze, ze sie mylilem...przeczytaj sobie powoli jaki buk ma ocene D- a jaki C <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak sie nie uda to powtorz czynnosc jeszcze raz i do skutku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> PS teraz wychodze i jak wroce to pewnie tego postu juz nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
czaja - betandwin ma ocenę C a buk o którym mówisz że ma D- ma nazwę betandwinnet więc jest tu zasadnicza różnica...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
teraz wychodze i jak wroce to pewnie tego postu juz nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie ma takiej potrzeby, bogami nie jestesmy:) na SBR maja rzeczywiscie C, jednak http://www.bookmakersreview.com/Betting_companies_sorted_alphabetically/ juz stand.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|