Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#596325 18/06/2006 19:35
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
A może być prawo jazdy czy musi być koniecznie dowód osobisty, bo cholera tydzień temu zgubiłem dowód i czekam na nowy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#596326 18/06/2006 19:46
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
oli nieprawda Ci powiem ,bo pierwsza strona wystarcza.

#596327 18/06/2006 19:47
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Quote
A może być prawo jazdy czy musi być koniecznie dowód osobisty, bo cholera tydzień temu zgubiłem dowód i czekam na nowy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

dowod tozsamosci ze zdjeciem wiec pewnie moze byc,choc wyslij moze pytanie do suportu najpierw i spytaj.pozdro.

#596328 18/06/2006 19:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
oli nieprawda Ci powiem ,bo pierwsza strona wystarcza.

a mi kazali 2 strony dziady przysłać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#596329 18/06/2006 19:52
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
dzięki

#596330 19/06/2006 08:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 217
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 217
Witam. Taie 2 szybkie pytanka:

1. Chcialem wypalcic pieniadze poprzez moneybookers, ale nie moge, poniewaz nigdy nie wplacalam kasy ta droga. Czy jezeli teraz wplace przez MB jakas kwote, to bede mogl ja wypalcic razem z pieniedzmi ktore wygralem w BaW wczesniej?

2. Ile sie czeka na wyplate na karte? Mial ktos jakies problemy przy tym sposobie wyplaty?

Dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam.

#596331 19/06/2006 10:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Możecie się normalnie zalogować w BAW?

#596332 19/06/2006 10:04
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
ogr Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
Quote
Możecie się normalnie zalogować w BAW?
kurde ja właśnie nie mogę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
o so chosi?

#596333 19/06/2006 10:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No to jak Ty nie możesz to znaczy, że nie zrobili mnie w chuja tylko mają jakieś błedy w systemie.

Cyli nie ma się co martwić... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#596334 19/06/2006 10:12
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Kultury chamie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#596335 19/06/2006 10:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
ostrzegam przed tymi zlodziejami, Playit (klon BAW) właśnie zlikwidował mi konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> oczywiscie kilka dni po zleceniu... wypłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

#596336 19/06/2006 17:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47
ile wynosi oplata za druga wyplate w miesiacu na konto bankowe?

#596337 19/06/2006 17:37
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
A jakie ma to znacznie jak i tak ci konto zamkną

#596338 19/06/2006 18:13
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
Jeszcze godzinę wczesniej miałem cos takiego napisać "Czytam te Wasze zale i mysle o co Wam chodzi gram troche w Betandwinie i nie mam problemów kasa z i do bez problemów zakłady rozliczone ok itp ", az tu nagle wchodze nalive i co widze Ancic kontra Palestynczyk i do obstawienia " kto wygra 2 seta" pzy maksymalnej przewadze Aisama postawiłem na Palestynczyka . Kto oglądał ten wie ze II set własnie on wygrał "nasz" "buk" jednak zaliczył wygrana Ancicia.

Wybieram resztki kasy jak sie uda i spiera...m.!!!

#596339 19/06/2006 18:39
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Hmm, wypłaciłem część środków na MB. Dziś chciałem wypłacić reszte, ale nie mogę wypłacić wszystkiego (jest napisane że max to XXX, co stanowi jakieś 80% tego co mam). W czym problem ?! Żadne obroty itd. nie wchodzą w grę.

#596340 19/06/2006 20:14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332
Quote
ja gralem progresje na czerwo w mś kursik byl calkiem calkiem 5.0 pln troche ugralem kasy wchodze dzis a tu blokada napisalem do nich ale BANDA nie grajcie tam!!!!!
KONTO ZABLOKOWANE NAPISALI MI ZE AKTUALNIE SPRAWDZAJA MOJE KONTO ????? MIALEM PRAWIE 3,5 TYS CZUJE ZE JE ZOBACZE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#596341 19/06/2006 21:17
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
ja gralem progresje na czerwo w mś kursik byl calkiem calkiem 5.0 pln troche ugralem kasy wchodze dzis a tu blokada napisalem do nich ale BANDA nie grajcie tam!!!!!
KONTO ZABLOKOWANE NAPISALI MI ZE AKTUALNIE SPRAWDZAJA MOJE KONTO ????? MIALEM PRAWIE 3,5 TYS CZUJE ZE JE ZOBACZE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />


nic mnie tak nie wkurza jak to, ze ktos pisze lub mowi kurs x.y PLN lub kurs x.y złoty
przeciez kursy nie maja jednostki :/ nie wiem kto was tak nie poprawnie mowic nauczyl...

a co do zablokowanego konta, to graj w innym buku, w ktorym bedziesz pewny, ze Ci kase wyplaca, co jak co, ale w BAW takiej kasy bym nie trzymal, w BAW max 1000 zeta, nie wiecej i gra tylko dla zabawy...

#596342 19/06/2006 21:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
kuwa ja mam nadzije ze mi numeru nie wytna
wie ktos ile kosztuje 2 wypłata-bo dawniej kosztowala sporo

#596343 19/06/2006 21:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
kuwa ja mam nadzije ze mi numeru nie wytna
wie ktos ile kosztuje 2 wypłata-bo dawniej kosztowala sporo

kolo 30 zeta...

#596344 20/06/2006 07:46
Dołączył: May 2006
Posty: 179
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 179
ufff...
No i w końcu mi wypłacili, ponad 30 dni oczekiwania.

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, betowiec, Szuman, aker, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,072 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1