|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509 |
A może być prawo jazdy czy musi być koniecznie dowód osobisty, bo cholera tydzień temu zgubiłem dowód i czekam na nowy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
oli nieprawda Ci powiem ,bo pierwsza strona wystarcza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
A może być prawo jazdy czy musi być koniecznie dowód osobisty, bo cholera tydzień temu zgubiłem dowód i czekam na nowy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> dowod tozsamosci ze zdjeciem wiec pewnie moze byc,choc wyslij moze pytanie do suportu najpierw i spytaj.pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
oli nieprawda Ci powiem ,bo pierwsza strona wystarcza. a mi kazali 2 strony dziady przysłać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 509 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 217 |
Witam. Taie 2 szybkie pytanka:
1. Chcialem wypalcic pieniadze poprzez moneybookers, ale nie moge, poniewaz nigdy nie wplacalam kasy ta droga. Czy jezeli teraz wplace przez MB jakas kwote, to bede mogl ja wypalcic razem z pieniedzmi ktore wygralem w BaW wczesniej?
2. Ile sie czeka na wyplate na karte? Mial ktos jakies problemy przy tym sposobie wyplaty?
Dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Możecie się normalnie zalogować w BAW?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714 |
Możecie się normalnie zalogować w BAW? kurde ja właśnie nie mogę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> o so chosi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No to jak Ty nie możesz to znaczy, że nie zrobili mnie w chuja tylko mają jakieś błedy w systemie.
Cyli nie ma się co martwić... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Kultury chamie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
ostrzegam przed tymi zlodziejami, Playit (klon BAW) właśnie zlikwidował mi konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> oczywiscie kilka dni po zleceniu... wypłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 47 |
ile wynosi oplata za druga wyplate w miesiacu na konto bankowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
A jakie ma to znacznie jak i tak ci konto zamkną
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289 |
Jeszcze godzinę wczesniej miałem cos takiego napisać "Czytam te Wasze zale i mysle o co Wam chodzi gram troche w Betandwinie i nie mam problemów kasa z i do bez problemów zakłady rozliczone ok itp ", az tu nagle wchodze nalive i co widze Ancic kontra Palestynczyk i do obstawienia " kto wygra 2 seta" pzy maksymalnej przewadze Aisama postawiłem na Palestynczyka . Kto oglądał ten wie ze II set własnie on wygrał "nasz" "buk" jednak zaliczył wygrana Ancicia.
Wybieram resztki kasy jak sie uda i spiera...m.!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Hmm, wypłaciłem część środków na MB. Dziś chciałem wypłacić reszte, ale nie mogę wypłacić wszystkiego (jest napisane że max to XXX, co stanowi jakieś 80% tego co mam). W czym problem ?! Żadne obroty itd. nie wchodzą w grę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332 |
ja gralem progresje na czerwo w mś kursik byl calkiem calkiem 5.0 pln troche ugralem kasy wchodze dzis a tu blokada napisalem do nich ale BANDA nie grajcie tam!!!!! KONTO ZABLOKOWANE NAPISALI MI ZE AKTUALNIE SPRAWDZAJA MOJE KONTO ????? MIALEM PRAWIE 3,5 TYS CZUJE ZE JE ZOBACZE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ja gralem progresje na czerwo w mś kursik byl calkiem calkiem 5.0 pln troche ugralem kasy wchodze dzis a tu blokada napisalem do nich ale BANDA nie grajcie tam!!!!! KONTO ZABLOKOWANE NAPISALI MI ZE AKTUALNIE SPRAWDZAJA MOJE KONTO ????? MIALEM PRAWIE 3,5 TYS CZUJE ZE JE ZOBACZE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> nic mnie tak nie wkurza jak to, ze ktos pisze lub mowi kurs x.y PLN lub kurs x.y złoty przeciez kursy nie maja jednostki :/ nie wiem kto was tak nie poprawnie mowic nauczyl... a co do zablokowanego konta, to graj w innym buku, w ktorym bedziesz pewny, ze Ci kase wyplaca, co jak co, ale w BAW takiej kasy bym nie trzymal, w BAW max 1000 zeta, nie wiecej i gra tylko dla zabawy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
kuwa ja mam nadzije ze mi numeru nie wytna wie ktos ile kosztuje 2 wypłata-bo dawniej kosztowala sporo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
kuwa ja mam nadzije ze mi numeru nie wytna wie ktos ile kosztuje 2 wypłata-bo dawniej kosztowala sporo kolo 30 zeta...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 179 |
ufff... No i w końcu mi wypłacili, ponad 30 dni oczekiwania.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|