|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
dzieki Bogu ze choc Jurka pyknął jak się "klaun" zepnie to grzebalca w takiej formie rowerem pogoni...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489 |
Djokovic dziś jak będzie chciał może zrobić historyczny wynik z Nadalem, może go na oczach całego świata tenisowego ośmieszyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195 |
Może i nie znam się za dobrze na tenisie, ale kursu 3 na Nadala z Djoko się nie spodziewałem. no widzisz, gdybys się znal to byś sie spodziewał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Friedberg, półfinał futuresa na ziemi
Kravietz - Moneke 1 2.50
Moneke z leszczem męczył niemiłosiernie 6:3 3:6 7:5 do tego spotkanie to zakończyło się niecałe 2h temu Kravietz jeszcze bez straty seta jest młody ma 21 lat i jeszcze sporo lat kariery przed nim Moneke już 27 lat na karku i żadnych wielkich osiągnięć
po takim kursie żal nie spróbować, zwłaszcza że Kravietz od 1,5 miesiąca utrzymuje się w dobrej dyspozycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489 |
Friedberg, półfinał futuresa na ziemi
Kravietz - Moneke 1 2.50
Moneke z leszczem męczył niemiłosiernie 6:3 3:6 7:5 do tego spotkanie to zakończyło się niecałe 2h temu Kravietz jeszcze bez straty seta jest młody ma 21 lat i jeszcze sporo lat kariery przed nim Moneke już 27 lat na karku i żadnych wielkich osiągnięć
po takim kursie żal nie spróbować, zwłaszcza że Kravietz od 1,5 miesiąca utrzymuje się w dobrej dyspozycji. Dokładnie.Odrobi mi Naso 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Friedberg, półfinał futuresa na ziemi
Kravietz - Moneke 1 2.50
Moneke z leszczem męczył niemiłosiernie 6:3 3:6 7:5 do tego spotkanie to zakończyło się niecałe 2h temu Kravietz jeszcze bez straty seta jest młody ma 21 lat i jeszcze sporo lat kariery przed nim Moneke już 27 lat na karku i żadnych wielkich osiągnięć
po takim kursie żal nie spróbować, zwłaszcza że Kravietz od 1,5 miesiąca utrzymuje się w dobrej dyspozycji. Dokładnie.Odrobi mi Naso  a jak się skończył? w dwóch przegrał? nie dało się skontrować? co za leszcz. tak mi śmierdział ten Naso pisałem ci o tym...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489 |
Friedberg, półfinał futuresa na ziemi
Kravietz - Moneke 1 2.50
Moneke z leszczem męczył niemiłosiernie 6:3 3:6 7:5 do tego spotkanie to zakończyło się niecałe 2h temu Kravietz jeszcze bez straty seta jest młody ma 21 lat i jeszcze sporo lat kariery przed nim Moneke już 27 lat na karku i żadnych wielkich osiągnięć
po takim kursie żal nie spróbować, zwłaszcza że Kravietz od 1,5 miesiąca utrzymuje się w dobrej dyspozycji. Dokładnie.Odrobi mi Naso  a jak się skończył? w dwóch przegrał? nie dało się skontrować? co za leszcz. tak mi śmierdział ten Naso pisałem ci o tym... 0:2 w setach w drugim, gładko przegrał do 2 czy 3 hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195 |
Panowie, Naso w tym roku na ziemi 20/23 Edmund 33/9 rozumiem ze moze i 100 miejsc róznicy w rankingu ale Naso za 1.5-1.6? Szanujmy sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Djokovic dziś jak będzie chciał może zrobić historyczny wynik z Nadalem, może go na oczach całego świata tenisowego ośmieszyć. rafa ''jak będzie chciał'' (moze mu sie nie chciec) tez moze go osmieszyc, djoko niby w formie a z istofixem jak się męczył, wyszedł mu mecz z ryskiem i juz mega forma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Panowie, Naso w tym roku na ziemi 20/23 Edmund 33/9 rozumiem ze moze i 100 miejsc róznicy w rankingu ale Naso za 1.5-1.6? Szanujmy sie  po meczu się znalazł znawca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195 |
1.4 za malo na Djoko, 3 na Nadala moze i ok. tylko tak naprawde gdyby Jerzyk miał "jaja" to Nadala może nie ogladalibyśmy w dzisiajeszym półfinale, Jurek 5:2 w tb, 3:0 w 2 secie, nie wytrzymal cisnienia i "grzebiący" poszedł dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195 |
Panowie, Naso w tym roku na ziemi 20/23 Edmund 33/9 rozumiem ze moze i 100 miejsc róznicy w rankingu ale Naso za 1.5-1.6? Szanujmy sie  po meczu się znalazł znawca  przed meczem tez mozna w staty popatrzec a nie nasuwac po nazwisku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Panowie, Naso w tym roku na ziemi 20/23 Edmund 33/9 rozumiem ze moze i 100 miejsc róznicy w rankingu ale Naso za 1.5-1.6? Szanujmy sie  po meczu się znalazł znawca  przed meczem tez mozna w staty popatrzec a nie nasuwac po nazwisku  ciężki przypadek z Ciebie, teraz chcesz rozmawiać o zakończonym meczu, pięknie  akurat ja grałem Naso tylko w pierwszym secie przy stanie 0:3 i nie był to zły pomysł, było później 3:3 i pojedyncze piłki zdecydowały, set był wyrównany dla Twojej wiadomości znawco: Naso to od lat dobry grajek poziomu challnegerowego Edmund prócz sezonu u siebie w domu na trawie nadal poziom futures stąd też choćby wielu typowało faworyta we Włochu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
zacznijmy jednak rozmawiać o tym co przed nami $$$ Kravietz się ogarnął, brawo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195 |
no wlasnie i masz problem rozwiazany, "Naso od lat...". nie patrz na lata tylko na sezon obecny
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Uwaga podaje pewke dnia
Dodig.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
no wlasnie i masz problem rozwiazany, "Naso od lat...". nie patrz na lata tylko na sezon obecny ten sezon również, a nawet próbował >10 razy grać a turniejach ATP
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195 |
no wlasnie i masz problem rozwiazany, "Naso od lat...". nie patrz na lata tylko na sezon obecny ten sezon również, a nawet próbował >10 razy grać a turniejach ATP to dlaczego przegral z Edmundem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
a żebym to wiedział byłbym bogatym człowiekiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
A kogo ten Edmund pokonal w tym roku na clayu? Same pizdusie. Przed meczem trzeba bylo pisac , a nie po meczu..
Masz 100% skutecznosci?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|