Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 46 1 2 4 5 6 7 8 45 46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by SHERIFF
Originally Posted by Sensei65
Rafa pyknie klauna
dzieki Bogu ze choc Jurka pyknął


jak się "klaun" zepnie to grzebalca w takiej formie rowerem pogoni...

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
Djokovic dziś jak będzie chciał może zrobić historyczny wynik z Nadalem, może go na oczach całego świata tenisowego ośmieszyć.

Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Originally Posted by JackOne
Może i nie znam się za dobrze na tenisie, ale kursu 3 na Nadala z Djoko się nie spodziewałem.
no widzisz,
gdybys się znal to byś sie spodziewał wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Friedberg, półfinał futuresa na ziemi

Kravietz - Moneke 1 2.50

Moneke z leszczem męczył niemiłosiernie 6:3 3:6 7:5 do tego spotkanie to zakończyło się niecałe 2h temu
Kravietz jeszcze bez straty seta
jest młody ma 21 lat i jeszcze sporo lat kariery przed nim
Moneke już 27 lat na karku i żadnych wielkich osiągnięć

po takim kursie żal nie spróbować, zwłaszcza że Kravietz od 1,5 miesiąca utrzymuje się w dobrej dyspozycji.

Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
Originally Posted by mln
Friedberg, półfinał futuresa na ziemi

Kravietz - Moneke 1 2.50

Moneke z leszczem męczył niemiłosiernie 6:3 3:6 7:5 do tego spotkanie to zakończyło się niecałe 2h temu
Kravietz jeszcze bez straty seta
jest młody ma 21 lat i jeszcze sporo lat kariery przed nim
Moneke już 27 lat na karku i żadnych wielkich osiągnięć

po takim kursie żal nie spróbować, zwłaszcza że Kravietz od 1,5 miesiąca utrzymuje się w dobrej dyspozycji.

Dokładnie.Odrobi mi Naso smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by tęgaPałaaaa
Originally Posted by mln
Friedberg, półfinał futuresa na ziemi

Kravietz - Moneke 1 2.50

Moneke z leszczem męczył niemiłosiernie 6:3 3:6 7:5 do tego spotkanie to zakończyło się niecałe 2h temu
Kravietz jeszcze bez straty seta
jest młody ma 21 lat i jeszcze sporo lat kariery przed nim
Moneke już 27 lat na karku i żadnych wielkich osiągnięć

po takim kursie żal nie spróbować, zwłaszcza że Kravietz od 1,5 miesiąca utrzymuje się w dobrej dyspozycji.

Dokładnie.Odrobi mi Naso smile

a jak się skończył? w dwóch przegrał? nie dało się skontrować? co za leszcz.
tak mi śmierdział ten Naso pisałem ci o tym...

Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Jul 2013
Posty: 489
Originally Posted by mln
Originally Posted by tęgaPałaaaa
Originally Posted by mln
Friedberg, półfinał futuresa na ziemi

Kravietz - Moneke 1 2.50

Moneke z leszczem męczył niemiłosiernie 6:3 3:6 7:5 do tego spotkanie to zakończyło się niecałe 2h temu
Kravietz jeszcze bez straty seta
jest młody ma 21 lat i jeszcze sporo lat kariery przed nim
Moneke już 27 lat na karku i żadnych wielkich osiągnięć

po takim kursie żal nie spróbować, zwłaszcza że Kravietz od 1,5 miesiąca utrzymuje się w dobrej dyspozycji.

Dokładnie.Odrobi mi Naso smile

a jak się skończył? w dwóch przegrał? nie dało się skontrować? co za leszcz.
tak mi śmierdział ten Naso pisałem ci o tym...

0:2 w setach w drugim, gładko przegrał do 2 czy 3 hehe

Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195

Panowie,
Naso w tym roku na ziemi 20/23
Edmund 33/9

rozumiem ze moze i 100 miejsc róznicy w rankingu ale Naso za 1.5-1.6?
Szanujmy sie wink

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by tęgaPałaaaa
Djokovic dziś jak będzie chciał może zrobić historyczny wynik z Nadalem, może go na oczach całego świata tenisowego ośmieszyć.

rafa ''jak będzie chciał'' (moze mu sie nie chciec) tez moze go osmieszyc, djoko niby w formie a z istofixem jak się męczył, wyszedł mu mecz z ryskiem i juz mega forma laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by SHERIFF
Panowie,
Naso w tym roku na ziemi 20/23
Edmund 33/9

rozumiem ze moze i 100 miejsc róznicy w rankingu ale Naso za 1.5-1.6?
Szanujmy sie wink

po meczu się znalazł znawca laugh laugh laugh

Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
1.4 za malo na Djoko,
3 na Nadala moze i ok. tylko tak naprawde gdyby Jerzyk miał "jaja" to Nadala może nie ogladalibyśmy w dzisiajeszym półfinale, Jurek 5:2 w tb, 3:0 w 2 secie, nie wytrzymal cisnienia i "grzebiący" poszedł dalej

Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Originally Posted by mln
Originally Posted by SHERIFF
Panowie,
Naso w tym roku na ziemi 20/23
Edmund 33/9

rozumiem ze moze i 100 miejsc róznicy w rankingu ale Naso za 1.5-1.6?
Szanujmy sie wink

po meczu się znalazł znawca laugh laugh laugh
przed meczem tez mozna w staty popatrzec
a nie nasuwac po nazwisku wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by SHERIFF
Originally Posted by mln
Originally Posted by SHERIFF
Panowie,
Naso w tym roku na ziemi 20/23
Edmund 33/9

rozumiem ze moze i 100 miejsc róznicy w rankingu ale Naso za 1.5-1.6?
Szanujmy sie wink

po meczu się znalazł znawca laugh laugh laugh
przed meczem tez mozna w staty popatrzec
a nie nasuwac po nazwisku wink

ciężki przypadek z Ciebie, teraz chcesz rozmawiać o zakończonym meczu, pięknie smile
akurat ja grałem Naso tylko w pierwszym secie przy stanie 0:3 i nie był to zły pomysł, było później 3:3 i pojedyncze piłki zdecydowały, set był wyrównany

dla Twojej wiadomości znawco:
Naso to od lat dobry grajek poziomu challnegerowego
Edmund prócz sezonu u siebie w domu na trawie nadal poziom futures

stąd też choćby wielu typowało faworyta we Włochu

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
zacznijmy jednak rozmawiać o tym co przed nami $$$

Kravietz się ogarnął, brawo boks


Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
no wlasnie i masz problem rozwiazany,
"Naso od lat...".
nie patrz na lata tylko na sezon obecny

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Uwaga podaje pewke dnia

Dodig.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by SHERIFF
no wlasnie i masz problem rozwiazany,
"Naso od lat...".
nie patrz na lata tylko na sezon obecny

ten sezon również, a nawet próbował >10 razy grać a turniejach ATP

Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 2,195
Originally Posted by mln
Originally Posted by SHERIFF
no wlasnie i masz problem rozwiazany,
"Naso od lat...".
nie patrz na lata tylko na sezon obecny

ten sezon również, a nawet próbował >10 razy grać a turniejach ATP
to dlaczego przegral z Edmundem?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
a żebym to wiedział byłbym bogatym człowiekiem smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
A kogo ten Edmund pokonal w tym roku na clayu? Same pizdusie. Przed meczem trzeba bylo pisac , a nie po meczu..

Masz 100% skutecznosci?

Strona 6 z 46 1 2 4 5 6 7 8 45 46

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, Sensei, rafal08, betowiec, poozon), 2,918 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,420
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1