Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 69 1 2 37 38 39 40 41 68 69
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Originally Posted by Roger #17
wszyscy mowia ze Fed to goat, samprasy nadale djoki lavery agassi



a tronku powie ze nie laugh
i rogier sie zgadza na nazywanie koza?

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Originally Posted by Sensei65
w pierwszej 10 jest tylko 3 graczy ktorych mecze az chce sie ogladać
delpotro i kto jeszcze?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Originally Posted by Zimon
Originally Posted by Sensei65
w pierwszej 10 jest tylko 3 graczy ktorych mecze az chce sie ogladać
delpotro i kto jeszcze?
Potro? Raonić i Berdych tzw. tartak team

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
ja tam lubie ogladac co zrobi przeciwnik jak Isner gra laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
[Linked Image] od lewej: Portki , Raonić , Isner , Berdych

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Potro dobrze gra z tyczkami.
Ostatnio 3 razy przelamany serwis Raonicia i 4 razy Isnera.

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
dubel na podwojenie Delpo+Nadal dobrze wyglada......Delpo co dziwne h2h 4:0 i na 9 setow tylko 2 razy dał jasiowi powachac TB,a drugiego spotkania nie ma co komentowac

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by mgrblokers
dubel na podwojenie Delpo+Nadal dobrze wyglada......Delpo co dziwne h2h 4:0 i na 9 setow tylko 2 razy dał jasiowi powachac TB,a drugiego spotkania nie ma co komentowac

W ostatnim finale z DelPotro dalem na Jasia, wygral 1go seta, a potem juz nieistnial na korcie laugh

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by pindoool
Originally Posted by mgrblokers
dubel na podwojenie Delpo+Nadal dobrze wyglada......Delpo co dziwne h2h 4:0 i na 9 setow tylko 2 razy dał jasiowi powachac TB,a drugiego spotkania nie ma co komentowac

W ostatnim finale z DelPotro dalem na Jasia, wygral 1go seta, a potem juz nieistnial na korcie laugh
działa mi na nerwy Portek, łazi jakiś taki sfochowany po korcie cool a Jasiu wczoraj szaleństwo 200% zaangażowania h2h ujowe ale dziś dał bym Jasia boks

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Sensei65
Originally Posted by tronk
odnosnie Samprasa to według ciebie s#v zabijał piękno tenisa ?
według mnie s&v jest najbardziej nudnym nieudolnym nie nadajacym sie do ogladania stylem, wiadomo kiedyś przynosił mase punktów, był efektywny ale gdyby nie odejscie od niego i wymiany takich tuz jak wspominany fedex to pewnie tenisem nawet bym się nie zainteresował

Co wy bredzicie z tym serw i wolej, to była głównie taktyka Samprasa na trawie, która wtedy była piekielnie szybka. Mączka z kolei sporo wolniejsza i było więcej specjalistów od tej nawierzchni, nie było szans na drabinkę z Haasem, Monfilsem, Del Potro i obsranym Soderlingiem w finalem. Pistol Pete lepszy na trawie, na hardzie remis, na cegle lepszy Fedex.

Sampras na hardzie normalnie trzaskał z końcowej linii piękne winnery, korzystając kapitalnie z całej geometrii kortu. Agassi return kosmiczny w tamtych czasach, return Panicza czy Djoka to można nazwać co najwyżej odgrywaniem na drugą stronę.



Policz sobie ile było w tym skrócie akcji serw i wolej, a ile pięknie kończonych akcji z forhendu i bekhendu...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 14,381
Originally Posted by Azazel
działa mi na nerwy Portek, łazi jakiś taki sfochowany po korcie cool a Jasiu wczoraj szaleństwo 200% zaangażowania h2h ujowe ale dziś dał bym Jasia boks

Kursy jakies tez dziwnie podejrzane, bo ostatnio wystawili DP okolice 1.36 , wiec cos moze byc na rzeczy.

Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
wtedy bylo wiele szybciej to nie dziwne te winnery

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
jeszcze tylko brakuje dodac ze kubot tez by tak zagrywal gdyby gral w tamtych czasach

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
tu się zgodzę inne piłki, szybciej śmigały, i dlatego Samprasy Raftery czy Gorany i inne Kraiczki mogły poszaleć cool

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by mgrblokers
jeszcze tylko brakuje dodac ze kubot tez by tak zagrywal gdyby gral w tamtych czasach
można powiedzieć że Samprasowi przyfarciło grin że nie miał w drabince Ubota..

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Pere Riba @3.75 jedziesz tego kelnera cool

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Originally Posted by pindoool
Originally Posted by Azazel
działa mi na nerwy Portek, łazi jakiś taki sfochowany po korcie cool a Jasiu wczoraj szaleństwo 200% zaangażowania h2h ujowe ale dziś dał bym Jasia boks

Kursy jakies tez dziwnie podejrzane, bo ostatnio wystawili DP okolice 1.36 , wiec cos moze byc na rzeczy.

Pokonanie Djoka to kursy na Isnera bardzo niskie (jak na Stahovskiego po Fedzie) w dodatku Delpo zawsze tak gra ospale jak ma przeciwnikow teoretycznie slabszych od siebie.(Tegoroczny Wimbledon meki z Zemlja a potem Djok walka na calego)

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
ja to nie rozumiem po co ci hiszpanie mają adres zamieszkania w nazwisku

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Sensei65
Originally Posted by tronk
odnosnie Samprasa to według ciebie s#v zabijał piękno tenisa ?
według mnie s&v jest najbardziej nudnym nieudolnym nie nadajacym sie do ogladania stylem, wiadomo kiedyś przynosił mase punktów, był efektywny ale gdyby nie odejscie od niego i wymiany takich tuz jak wspominany fedex to pewnie tenisem nawet bym się nie zainteresował

Co wy bredzicie z tym serw i wolej, to była głównie taktyka Samprasa na trawie, która wtedy była piekielnie szybka. Mączka z kolei sporo wolniejsza i było więcej specjalistów od tej nawierzchni, nie było szans na drabinkę z Haasem, Monfilsem, Del Potro i obsranym Soderlingiem w finalem. Pistol Pete lepszy na trawie, na hardzie remis, na cegle lepszy Fedex.

Sampras na hardzie normalnie trzaskał z końcowej linii piękne winnery, korzystając kapitalnie z całej geometrii kortu. Agassi return kosmiczny w tamtych czasach, return Panicza czy Djoka to można nazwać co najwyżej odgrywaniem na drugą stronę.



Policz sobie ile było w tym skrócie akcji serw i wolej, a ile pięknie kończonych akcji z forhendu i bekhendu...
a tak przy okazji idiotyzm tamtych czasów czyli granie finałów do 3ch wygranych setów

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by tyson
ja to nie rozumiem po co ci hiszpanie mają adres zamieszkania w nazwisku
cool taka tradycja laugh adres, imię ojca i matki nie potrzebują dowodów osobistych wink

Strona 39 z 69 1 2 37 38 39 40 41 68 69

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1