, zresztą firefox też mi ścina tabelki. Banik --> jeśl..."> , zresztą firefox też mi ścina tabelki. Banik --> jeśl...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#597316 12/06/2006 08:39
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Ja mam same krzaczki pod operą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , zresztą firefox też mi ścina tabelki.

Banik --> jeśli wpłacałem pieniądze kartą, to będe mógł wyplacić poprzez przelwey24? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#597317 12/06/2006 09:11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Ludzie po co gracie w takich gównach powtarzam GÓWNACH jak Betandwin czy Betsson ktore kompromituja sie limitami rzedu 0.03 PLN - w ogole dla mnie jakikolwiek limit nalozony na indywidualnego usera jest indywidualnym powodem do nazwania takiego bukmachera gównem powtarzam GÓWNEM i robie takim gowna zdecydowana antyreklame - niestety onet nabiera wody w usta i nie reaguje na moje dociekliwe pytania dlaczego w komentarzach nie pojawia sie moj negatywny tekst o Betandwin...zadziwiajaco duzo forow ostatnio nie dziala zreszta i tak teksty utonelyby w lawinie wyzwisk na naszysch gownianych kopaczy....Po co grac ja sa limity jakies? Taki buk to nie tylko gówno ale i złodziej bo jak on skubie to OK a jak my mamy koncepcje to juz nie da nam wygrac ile chcemy? Kij takim w morde - ludzie czy warto sie denerwowac dla jakichs smiesznych bonusow z pieciokrotnym obrotem? Ilosci obrotow bija juz rekordy ciekawe kto da wiecej....

#597318 12/06/2006 09:57
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Wsytawili tenis, ale już są limity...na Agassi - Henman. Kiedy to naprawią ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#597319 12/06/2006 10:48
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Tak sie sklada ze bukmacherka mam do czynienia po obu stronach "barykady" - i jak czytam ten temat o betsson to od razu mi sie przypominaja firmy - ktore maja takie podejscie do przyjmowania zakladow.....

czy moge zagrac zdarzenie x-y na 1 za 5000 zl ??? odpowiedz od analitykow... NIE mowie ok to poprosze to samo spotkanie na 2 za 5000 zl odpowiedz analitykow...NIE i tu mi rece opadly( zreszta nie tylko rece <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

cdn....a moze nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wiekszosc firm ma analitykow z lapanki i zeby zabezpieczyc sie przed porazkami wprowadzaja abstrakcyjne limity

Poniakad zgadzam sie z Toba, odnosie analitykow,w wilu firmach sa sa oni tacy a nie inni. Z mojej strony robie co moge aby sytuacja sie zmienila i sadze poprawa w tym temacie jest kwesta czasu.

Aczkolwiek kosmiczne limity ktore pojawily sie w sobote nie byly zamierzonym dzialaniem betsson.com
Serwis przezywal oblerzenie ( glownie przez Szwedow grajacych na Szwecje z TiT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) i system nie wytrzymal , dzial techniczny z tym sie jeszcze nie uporal.

#597320 12/06/2006 10:51
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Widzę, że zminiły się warunki bonusa więc mam pytanie:
jeżeli wpłacałem na starych zasadach 123=246 PLN, to dalej obowiązuje mnie chyba kurs minimalny do obrotu 1.23?

#597321 12/06/2006 10:59
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Kolejna sprawa do obrot bonusem, w rzczywsitosci jest tak jak caly czas pisalem na forum. 5-krotny obrot bonus+depzoyt z kursem 1.33 ( dla aktywnych garczy nie jest on objety 30-dniowym limitem czasowym).

Support popelnil blad informujac jednego z graczy , sugerujac sie nieskorygowanym zapisem w regulaminie.
Jednak jesli juz taka informacja wyszla wszyscy ktorzy dokonali depozytu do dzisiaj do godziny 13, moga wyplacic/zrealizowac bonus po 5 krotnym obrocie nie wliczajac depozytu.

#597322 12/06/2006 11:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
hmm znaczy sie ze jesli otrzymalem bonus przed bodajze 4 dniami to musze zrobic tylko niecale 2000 obrotu ?

#597323 12/06/2006 11:14
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
5 x 333 jesli wplacales do dzisiaj do godziny 13

#597324 12/06/2006 11:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
jak tak dalej pojdzie to niedlugo bonusy bedzie trzeba obracac 30 krotnie po minimalnym kursie 3.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#597325 12/06/2006 13:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
Po przygodzie ze Sportingbet ,ktory uznal ,ze nie jestem "graczem rekreacyjnym "-mam poprzez Ciebie prosbe do betsson.com o zdefiniowanie gracza aktywnego .

#597326 12/06/2006 13:15
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Quote
Widzę, że zminiły się warunki bonusa więc mam pytanie:
jeżeli wpłacałem na starych zasadach 123=246 PLN, to dalej obowiązuje mnie chyba kurs minimalny do obrotu 1.23?
Banik, mógłbyś odpowiedzieć?

#597327 12/06/2006 13:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
Quote
Quote
Widzę, że zminiły się warunki bonusa więc mam pytanie:
jeżeli wpłacałem na starych zasadach 123=246 PLN, to dalej obowiązuje mnie chyba kurs minimalny do obrotu 1.23?
Banik, mógłbyś odpowiedzieć?

to jest chyba oczywiste...

kazdego obowiazuja warunki ktore byly podane w momencie zawierania umowy a wiec otrzymania bonusa

#597328 12/06/2006 14:05
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
Kolejna sprawa do obrot bonusem, w rzczywsitosci jest tak jak caly czas pisalem na forum. 5-krotny obrot bonus+depzoyt z kursem 1.33 ( dla aktywnych garczy nie jest on objety 30-dniowym limitem czasowym).

Support popelnil blad informujac jednego z graczy , sugerujac sie nieskorygowanym zapisem w regulaminie.
Jednak jesli juz taka informacja wyszla wszyscy ktorzy dokonali depozytu do dzisiaj do godziny 13, moga wyplacic/zrealizowac bonus po 5 krotnym obrocie nie wliczajac depozytu.

Jest problem z godzina 13-stą.
Kolega zakładał konto przed 13 i kilkanaścia minuy czekał na aktywację konta.
Nie miał szans wpłacić do 13 (wpłacił o 13:06)

Sądzę że istotna powinna być godzina założenia konta
i złożenie depozytu w określonym czasie (np. 6 h).

hasło promocji "KIBIC" jest wpisywane przy zakładaniu konta a nie przy składaniu depozytu.

Zmiana zasad pomiędzy założeniem konta a złożeniem depozytu nie wygląda poważnie.

#597329 12/06/2006 15:35
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Dzieki Banik za pomoc w rozwiazaniu problemu z rozliczeniem zakladu,mam nadzieje ze to bylo ostatni raz bo na razie nie mam zastrzezen do tego buka i oby to sie nie zmieniło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#597330 12/06/2006 16:25
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Hee?

Banik mam pytanko, to jak to wkoncu jest?

5x(depozyt+bonus) czy 5x(bonus)+1x(depozyt)? Bo sie zamotalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#597331 12/06/2006 16:58
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
a ja mam pytanie co do bunusu z pokera.

Czy aby otrzymać bonus muszę koniecznie uzbierac wymaganą ilośc punktów zależną od 1 wpłaty czy mogę sobie wcześniej zarzadac wypłaty bonusa o wielkości adekwatnej do zdobytych punktów?

#597332 12/06/2006 18:19
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Hee?

Banik mam pytanko, to jak to wkoncu jest?

5x(depozyt+bonus) czy 5x(bonus)+1x(depozyt)? Bo sie zamotalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Od poczatku bylo 5 razy bonus+depozyt, jednak na skutek bledu w regulaminie i blednej oferty supportu, wszyscy ktorzy skorzystali z promocji 333+333 dzisiaj do godziny 13.00 bonus otrzymuja do wlasnej dyspozycji po jego 5-krotnym obrocie (5 x 333).

Co do definicji aktywnego gracza, to jest ona umowna, wydaje mi sie ze podczas mundialu kazdy takim jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dopisek w regulaminie o 30 dniowym okresie ma jedynie dac mozliwoec odebrania bonusu osobom , ktore zamrozily pieniadze razem z bonusem na koncie ( nie dokonuja zadnych transkacji).

#597333 12/06/2006 18:37
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
Czy ktoś z Was dostał (w ramach programu lojalnościowego) koszulke Betssona+notatnik Betssona+małe akcesoria?

#597334 12/06/2006 18:47
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
czekam juz od 24h na bonusa 333zl, wyslalem mejla w temacie "kibic" z moim loginem na betssonie i cisza..

#597335 12/06/2006 18:50
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
Quote
Czy ktoś z Was dostał (w ramach programu lojalnościowego) koszulke Betssona+notatnik Betssona+małe akcesoria?

hehe a czy ktoś dostał koszulkę dla pierwszych 100 osób zarejestrowanych w betssonie...

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, rymoholik, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,826 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,692
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1