|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ja mam same krzaczki pod operą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , zresztą firefox też mi ścina tabelki.
Banik --> jeśli wpłacałem pieniądze kartą, to będe mógł wyplacić poprzez przelwey24? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Ludzie po co gracie w takich gównach powtarzam GÓWNACH jak Betandwin czy Betsson ktore kompromituja sie limitami rzedu 0.03 PLN - w ogole dla mnie jakikolwiek limit nalozony na indywidualnego usera jest indywidualnym powodem do nazwania takiego bukmachera gównem powtarzam GÓWNEM i robie takim gowna zdecydowana antyreklame - niestety onet nabiera wody w usta i nie reaguje na moje dociekliwe pytania dlaczego w komentarzach nie pojawia sie moj negatywny tekst o Betandwin...zadziwiajaco duzo forow ostatnio nie dziala zreszta i tak teksty utonelyby w lawinie wyzwisk na naszysch gownianych kopaczy....Po co grac ja sa limity jakies? Taki buk to nie tylko gówno ale i złodziej bo jak on skubie to OK a jak my mamy koncepcje to juz nie da nam wygrac ile chcemy? Kij takim w morde - ludzie czy warto sie denerwowac dla jakichs smiesznych bonusow z pieciokrotnym obrotem? Ilosci obrotow bija juz rekordy ciekawe kto da wiecej....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Wsytawili tenis, ale już są limity...na Agassi - Henman. Kiedy to naprawią ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Tak sie sklada ze bukmacherka mam do czynienia po obu stronach "barykady" - i jak czytam ten temat o betsson to od razu mi sie przypominaja firmy - ktore maja takie podejscie do przyjmowania zakladow.....
czy moge zagrac zdarzenie x-y na 1 za 5000 zl ??? odpowiedz od analitykow... NIE mowie ok to poprosze to samo spotkanie na 2 za 5000 zl odpowiedz analitykow...NIE i tu mi rece opadly( zreszta nie tylko rece <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
cdn....a moze nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wiekszosc firm ma analitykow z lapanki i zeby zabezpieczyc sie przed porazkami wprowadzaja abstrakcyjne limity Poniakad zgadzam sie z Toba, odnosie analitykow,w wilu firmach sa sa oni tacy a nie inni. Z mojej strony robie co moge aby sytuacja sie zmienila i sadze poprawa w tym temacie jest kwesta czasu. Aczkolwiek kosmiczne limity ktore pojawily sie w sobote nie byly zamierzonym dzialaniem betsson.com Serwis przezywal oblerzenie ( glownie przez Szwedow grajacych na Szwecje z TiT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) i system nie wytrzymal , dzial techniczny z tym sie jeszcze nie uporal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
Widzę, że zminiły się warunki bonusa więc mam pytanie: jeżeli wpłacałem na starych zasadach 123=246 PLN, to dalej obowiązuje mnie chyba kurs minimalny do obrotu 1.23?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Kolejna sprawa do obrot bonusem, w rzczywsitosci jest tak jak caly czas pisalem na forum. 5-krotny obrot bonus+depzoyt z kursem 1.33 ( dla aktywnych garczy nie jest on objety 30-dniowym limitem czasowym).
Support popelnil blad informujac jednego z graczy , sugerujac sie nieskorygowanym zapisem w regulaminie. Jednak jesli juz taka informacja wyszla wszyscy ktorzy dokonali depozytu do dzisiaj do godziny 13, moga wyplacic/zrealizowac bonus po 5 krotnym obrocie nie wliczajac depozytu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
hmm znaczy sie ze jesli otrzymalem bonus przed bodajze 4 dniami to musze zrobic tylko niecale 2000 obrotu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
5 x 333 jesli wplacales do dzisiaj do godziny 13
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jak tak dalej pojdzie to niedlugo bonusy bedzie trzeba obracac 30 krotnie po minimalnym kursie 3.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222 |
Po przygodzie ze Sportingbet ,ktory uznal ,ze nie jestem "graczem rekreacyjnym "-mam poprzez Ciebie prosbe do betsson.com o zdefiniowanie gracza aktywnego .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
Widzę, że zminiły się warunki bonusa więc mam pytanie: jeżeli wpłacałem na starych zasadach 123=246 PLN, to dalej obowiązuje mnie chyba kurs minimalny do obrotu 1.23? Banik, mógłbyś odpowiedzieć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
Widzę, że zminiły się warunki bonusa więc mam pytanie: jeżeli wpłacałem na starych zasadach 123=246 PLN, to dalej obowiązuje mnie chyba kurs minimalny do obrotu 1.23? Banik, mógłbyś odpowiedzieć? to jest chyba oczywiste... kazdego obowiazuja warunki ktore byly podane w momencie zawierania umowy a wiec otrzymania bonusa
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Kolejna sprawa do obrot bonusem, w rzczywsitosci jest tak jak caly czas pisalem na forum. 5-krotny obrot bonus+depzoyt z kursem 1.33 ( dla aktywnych garczy nie jest on objety 30-dniowym limitem czasowym).
Support popelnil blad informujac jednego z graczy , sugerujac sie nieskorygowanym zapisem w regulaminie. Jednak jesli juz taka informacja wyszla wszyscy ktorzy dokonali depozytu do dzisiaj do godziny 13, moga wyplacic/zrealizowac bonus po 5 krotnym obrocie nie wliczajac depozytu. Jest problem z godzina 13-stą. Kolega zakładał konto przed 13 i kilkanaścia minuy czekał na aktywację konta. Nie miał szans wpłacić do 13 (wpłacił o 13:06) Sądzę że istotna powinna być godzina założenia konta i złożenie depozytu w określonym czasie (np. 6 h). hasło promocji "KIBIC" jest wpisywane przy zakładaniu konta a nie przy składaniu depozytu. Zmiana zasad pomiędzy założeniem konta a złożeniem depozytu nie wygląda poważnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Dzieki Banik za pomoc w rozwiazaniu problemu z rozliczeniem zakladu,mam nadzieje ze to bylo ostatni raz bo na razie nie mam zastrzezen do tego buka i oby to sie nie zmieniło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
Hee?
Banik mam pytanko, to jak to wkoncu jest?
5x(depozyt+bonus) czy 5x(bonus)+1x(depozyt)? Bo sie zamotalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272 |
a ja mam pytanie co do bunusu z pokera.
Czy aby otrzymać bonus muszę koniecznie uzbierac wymaganą ilośc punktów zależną od 1 wpłaty czy mogę sobie wcześniej zarzadac wypłaty bonusa o wielkości adekwatnej do zdobytych punktów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Hee?
Banik mam pytanko, to jak to wkoncu jest?
5x(depozyt+bonus) czy 5x(bonus)+1x(depozyt)? Bo sie zamotalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Od poczatku bylo 5 razy bonus+depozyt, jednak na skutek bledu w regulaminie i blednej oferty supportu, wszyscy ktorzy skorzystali z promocji 333+333 dzisiaj do godziny 13.00 bonus otrzymuja do wlasnej dyspozycji po jego 5-krotnym obrocie (5 x 333). Co do definicji aktywnego gracza, to jest ona umowna, wydaje mi sie ze podczas mundialu kazdy takim jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dopisek w regulaminie o 30 dniowym okresie ma jedynie dac mozliwoec odebrania bonusu osobom , ktore zamrozily pieniadze razem z bonusem na koncie ( nie dokonuja zadnych transkacji).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
Czy ktoś z Was dostał (w ramach programu lojalnościowego) koszulke Betssona+notatnik Betssona+małe akcesoria?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
czekam juz od 24h na bonusa 333zl, wyslalem mejla w temacie "kibic" z moim loginem na betssonie i cisza..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
Czy ktoś z Was dostał (w ramach programu lojalnościowego) koszulke Betssona+notatnik Betssona+małe akcesoria? hehe a czy ktoś dostał koszulkę dla pierwszych 100 osób zarejestrowanych w betssonie...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|