|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
banik rozumiem ze z bezprowizyjna wypłata na polskie konto nadal nic sie nie zmieniło?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
A w tym Happy Hours jaki jest w końcu obrót? To jest tylko dla nowych użytkowików czy dla starych też?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
Banik to jakie kryteria musi spełnić gracz w Betsson aby zejść poniżej commision fee 4%?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 201
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 201 |
Duży zawód czekam już ponad 40 godzin na zlecenie mojej wypłaty na moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
Wypłaty via Moneybookers trwają 24h, chyba że polecenie wypłaty dałeś w sobotę to kasa powinna być w poniedziałek. W weekendy ich financial department zamiera...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Kubski na dniach betsson wprowadzi zwrotne wyplaty poprzez przelewy24.
Happy Hours tylko dla pierwszych depozytow , po cichu powiem ze organizuje promocje z doladowaniem kont dla polskich graczy i mam nadzeije ze zostanie zaakcetowana.
Borinho wyplate powinienes miec na koncie o 15.
Co do pokera - punkty automatycznie zamieniaja sie na $ , ale promocja obejmuje tylko pierwsza wplate na konto pokera i w przypadku przelewu zwrotnego do konta glownego czy do kasyna bonus przestaje obowiazywac.
Co do prowizji ponizej 4% sprawa jest do zalatwienia indywidualnie ( duzy depozyt, duze obroty na gieldzie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
Banik tylko załatw żeby obrót był max 5 razy :-) Czekam z niecierpliwościa na to promo :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
wczoraj kolo 23 zlecilem wyplate na MB, dzisiaj po 15 kasa pojawila sie koncie
BRAWO DLA BETSSON !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
wczoraj kolo 23 zlecilem wyplate na MB, dzisiaj po 15 kasa pojawila sie koncie
BRAWO DLA BETSSON !! jakie tam brawo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> widziales po jakim czasie wyplaca pinnacle, 5Dimes czy Bodog? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Złota racja Yaaho.
W Pinnacle idziesz browara otworzyć, nalewasz do szklanki, wypijasz kilka łyków, i kasę już masz na MB. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338 |
To i tak pikuś - ostatnio wyplacalem z Carib'a i tyle co zdążyłem się zalogowac na neteller a kaska juz czekała, normalnie zgłupiałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165 |
Ja nie zdążyłem fajki spalić - wypłata na MB z Unibetu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Banik mam pytanie, wplacilem 333 do betssona, nie dostalem bonusa bo juz jestem zarejestrowanym uzytkownikiem, czy moge wyplacic pieniazki, czy przed wyplata musze zrobic jakis obrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Oczywiscie ze mozesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dla sprawdzenia czy rzeczywiscie nie nalezy Ci sie bonus podaj login mi na priv. Tylko jutro ok.12 jade do Dortmundu i bede dopiero w czwartek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Piotras bonus dopisany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Niemcy -Polska na betsson marza na 1 x 2 tylko 5%
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272 |
To ja jeszcze mam pytanie odnośnie giełdy, bo jak narazie za duzo tam nie stawiałem i jeszcze tego nie wyłapałem.
Czy prowizja pobierana jest od rzeczywistego zysku na danym zakładzie (np. zakład na zwyciestwo) czy jezeli raz zagram na 1 a później na X i wejdzie 1 to zapłace 4% od wygranej z 1?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Tak tylko od wygranego zakladu, i nie tak jak to jest na przyklad w profie czy sts, gdzie podatek jest brany od stawki+wygranej. Gielda nalicza prowizje od samej kwoty wygranej. Przyklad: Grasz kurs 1,69 za 100 zl. Wygrywasz 69 zlotych i prowizja jest pobierana tylko z tych 69 zlotych , czyli 69 -4% (69 x 0,96) = 66,24 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Czy mozn skorzystac z promocji 1-2-3 Start(123+123) i zpromocji KIBIc(333+333)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
Czy mozn skorzystac z promocji 1-2-3 Start(123+123) i zpromocji KIBIc(333+333) ja tak wlasnie mialem ale to dzieki pomylce betssona, a konkretnie bledu w tlumaczeniu i mojemu refleksowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka