Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#597356 13/06/2006 10:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
banik rozumiem ze z bezprowizyjna wypłata na polskie konto nadal nic sie nie zmieniło?

Bonus: Unibet
#597357 13/06/2006 10:25
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
A w tym Happy Hours jaki jest w końcu obrót? To jest tylko dla nowych użytkowików czy dla starych też?

#597358 13/06/2006 12:05
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
Banik to jakie kryteria musi spełnić gracz w Betsson aby zejść poniżej commision fee 4%?

#597359 13/06/2006 12:13
Dołączył: Jul 2005
Posty: 201
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 201
Duży zawód czekam już ponad 40 godzin na zlecenie mojej wypłaty na moneybookers

#597360 13/06/2006 13:16
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
Wypłaty via Moneybookers trwają 24h, chyba że polecenie wypłaty dałeś w sobotę to kasa powinna być w poniedziałek.
W weekendy ich financial department zamiera...

#597361 13/06/2006 15:57
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Kubski na dniach betsson wprowadzi zwrotne wyplaty poprzez przelewy24.

Happy Hours tylko dla pierwszych depozytow , po cichu powiem ze organizuje promocje z doladowaniem kont dla polskich graczy i mam nadzeije ze zostanie zaakcetowana.

Borinho wyplate powinienes miec na koncie o 15.

Co do pokera - punkty automatycznie zamieniaja sie na $ , ale promocja obejmuje tylko pierwsza wplate na konto pokera i w przypadku przelewu zwrotnego do konta glownego czy do kasyna bonus przestaje obowiazywac.

Co do prowizji ponizej 4% sprawa jest do zalatwienia indywidualnie ( duzy depozyt, duze obroty na gieldzie)

#597362 13/06/2006 16:21
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
Banik tylko załatw żeby obrót był max 5 razy :-) Czekam z niecierpliwościa na to promo :-)

#597363 13/06/2006 18:38
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
wczoraj kolo 23 zlecilem wyplate na MB, dzisiaj po 15 kasa pojawila sie koncie

BRAWO DLA BETSSON !!

#597364 13/06/2006 19:36
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
wczoraj kolo 23 zlecilem wyplate na MB, dzisiaj po 15 kasa pojawila sie koncie

BRAWO DLA BETSSON !!


jakie tam brawo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> widziales po jakim czasie wyplaca pinnacle, 5Dimes czy Bodog? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#597365 13/06/2006 20:14
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Złota racja Yaaho.

W Pinnacle idziesz browara otworzyć, nalewasz do szklanki, wypijasz kilka łyków, i kasę już masz na MB. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#597366 13/06/2006 20:27
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
D
ds Offline
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 338
To i tak pikuś - ostatnio wyplacalem z Carib'a i tyle co zdążyłem się zalogowac na neteller a kaska juz czekała, normalnie zgłupiałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#597367 13/06/2006 21:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Ja nie zdążyłem fajki spalić - wypłata na MB z Unibetu

#597368 13/06/2006 21:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Banik mam pytanie, wplacilem 333 do betssona, nie dostalem bonusa bo juz jestem zarejestrowanym uzytkownikiem, czy moge wyplacic pieniazki, czy przed wyplata musze zrobic jakis obrot?

#597369 13/06/2006 22:08
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Oczywiscie ze mozesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dla sprawdzenia czy rzeczywiscie nie nalezy Ci sie bonus podaj login mi na priv. Tylko jutro ok.12 jade do Dortmundu i bede dopiero w czwartek.

#597370 14/06/2006 09:00
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Piotras bonus dopisany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Niemcy -Polska na betsson marza na 1 x 2 tylko 5%

#597371 14/06/2006 09:18
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
To ja jeszcze mam pytanie odnośnie giełdy, bo jak narazie za duzo tam nie stawiałem i jeszcze tego nie wyłapałem.

Czy prowizja pobierana jest od rzeczywistego zysku na danym zakładzie (np. zakład na zwyciestwo) czy jezeli raz zagram na 1 a później na X i wejdzie 1 to zapłace 4% od wygranej z 1?

#597372 14/06/2006 09:53
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Tak tylko od wygranego zakladu, i nie tak jak to jest na przyklad w profie czy sts, gdzie podatek jest brany od stawki+wygranej. Gielda nalicza prowizje od samej kwoty wygranej. Przyklad:
Grasz kurs 1,69 za 100 zl. Wygrywasz 69 zlotych i prowizja jest pobierana tylko z tych 69 zlotych , czyli 69 -4% (69 x 0,96) = 66,24 zl

#597373 14/06/2006 11:39
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Czy mozn skorzystac z promocji 1-2-3 Start(123+123) i zpromocji KIBIc(333+333)

#597374 14/06/2006 11:46
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
hehehehe

#597375 14/06/2006 12:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
Quote
Czy mozn skorzystac z promocji 1-2-3 Start(123+123) i zpromocji KIBIc(333+333)

ja tak wlasnie mialem ale to dzieki pomylce betssona, a konkretnie bledu w tlumaczeniu i mojemu refleksowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, Lukasz111, betowiec, aker, alfa), 2,521 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,134
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1