Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 76 z 125 1 2 74 75 76 77 78 124 125
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by Kura
Originally Posted by Napoleon
Kucharczyka powinni uznac co dobił po strzale Kosy

proponuję się założyć z kimś czy był spalony czy nie

Moge z tobą jak chcesz smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by tronk
2x nieuznana bramka dla Legi i uznany gol stiały ze spalonego i brudasy o krok od lm blush


a propo odległosci to ja na Lecha mam 650km a byłem 3x na meczu Lecha czy Repry, więc jak ktos chce to może bez zbędnego pierdolenia, chyba ze ktos sobie uronił miłosc do danego klubu smile

Nie zmienia to faktu , że kiwanka vrdoljaka , kontra Rumunów i bramka to jednak nieporadność zespołu. Do tego przy tej akcji czarny robi jakieś milowe skoki , rumun czarnym zakręcił jak na karuzeli... Nie wiem szczerze czemu czarny gra , bo w każdym meczu gra taką padake i do tego jeszcze odnoszę wrażenie , że nie za bardzo orientuje się jaka jest jego rola na boisku ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by LED
Originally Posted by Biczu
LED kiedy demo a kiedy full?


Demo ma być w przyszłym tygodniu, a full nie wiem, ale pewnie jak zwykle koniec wrzesnia/poczatek pazdzeirnika.
piwo

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by huge
Originally Posted by marzano
Originally Posted by huge
lepiej sie klocic na forum o oczywisty spalony niz byc na meczu swojej ukochanej druzyny cool


przynajmniej mam taką drużynę i nie podniecam się meczami Realu i Barcelony na quasi... a dla Twojej wiadomości ignorancie niektórzy ludzie już skończyli chodzenie do szkoły, mają pracę, rodzinę tudzież masę innych obowiązków i wtorkowy wieczór niekoniecznie jest idealnym terminem na około 500kilometrowy wyjazd na mecz...


za to jest idealnym terminem na budujace dyskusje na mecz.pl smile


pierdolenie na forum z osobami twojego pokroju do najciekawszych zajęć nie należy ale w przeciwieństwie do wyjazdu na mecz zajmie mi maks półtorej godziny po czym zapomnę o twoim istnieniu do czasu aż znowu wyjedziesz z jakąś pseudomądrością...

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by huge
Originally Posted by tronk
2x nieuznana bramka dla Legi i uznany gol stiały ze spalonego i brudasy o krok od lm blush


a propo odległosci to ja na Lecha mam 650km a byłem 3x na meczu Lecha czy Repry, więc jak ktos chce to może bez zbędnego pierdolenia, chyba ze ktos sobie uronił miłosc do danego klubu smile


ktory ze spalonego dla rumunow?

w 1meczu, skoro dzis legi nie uznali to i w bukareszcie nie powinno byc gola, milimetrowa linia w obu przypadkach

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by LED
Originally Posted by Biczu
LED kiedy demo a kiedy full?


Demo ma być w przyszłym tygodniu, a full nie wiem, ale pewnie jak zwykle koniec wrzesnia/poczatek pazdzeirnika.

Z niedawnych informacji, które otrzymaliśmy wiemy już, że demo pes2014 wyjdzie na ps3/xbox360 odpowiednio 11 i 12 września. Demo na wersje PC wyjdzie dopiero dzień po premierze. Taka sytuacja tłumaczona jest tym, że "hakerzy" szybko "rozgryzą" kod dema udostępniając w ten sposób nowe informacje na temat gry.

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Originally Posted by BKS
Originally Posted by vamos rafa
Originally Posted by BKS
Originally Posted by Inzaghi78
e tam pierdolicie... moj znajomek z Krosna przyjezdzal na LM wic troche mial ... jakies 350km
do nas z Nowego Targu jeżdzą ...


[Linked Image]
tylko żee flaga jest w gdańsku tongue
nie wiem jak teraz, ale kilka lat temu z flagą jeździli ...co z tego, że flaga w Gdansku.kto tak nie robi ..
hehe a no wiem,tak tylko dopowiedzialem. z Nowego Targu mogą brac przyklad niektore FC


Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Dinamo walka!!

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
dynamo by awansowac musi wygrac 3-1 ??

Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
LED Offline
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by LED
Originally Posted by Biczu
LED kiedy demo a kiedy full?


Demo ma być w przyszłym tygodniu, a full nie wiem, ale pewnie jak zwykle koniec wrzesnia/poczatek pazdzeirnika.

Z niedawnych informacji, które otrzymaliśmy wiemy już, że demo pes2014 wyjdzie na ps3/xbox360 odpowiednio 11 i 12 września. Demo na wersje PC wyjdzie dopiero dzień po premierze. Taka sytuacja tłumaczona jest tym, że "hakerzy" szybko "rozgryzą" kod dema udostępniając w ten sposób nowe informacje na temat gry.


Oj to się pozmieniało, bo pamiętam że pierwotnie miało już być w sierpniu, ale potem przesuneli na wrzesień. A pełna wersja ma wyjść 20 września.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Tak

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by tronk
Originally Posted by huge
Originally Posted by tronk
2x nieuznana bramka dla Legi i uznany gol stiały ze spalonego i brudasy o krok od lm blush


a propo odległosci to ja na Lecha mam 650km a byłem 3x na meczu Lecha czy Repry, więc jak ktos chce to może bez zbędnego pierdolenia, chyba ze ktos sobie uronił miłosc do danego klubu smile


ktory ze spalonego dla rumunow?

w 1meczu, skoro dzis legi nie uznali to i w bukareszcie nie powinno byc gola, milimetrowa linia w obu przypadkach


https://pbs.twimg.com/media/BSNy9xPIYAAOWlh.jpg:large

pozdrawiam

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Furman wyglada na mocno chorego laugh

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Tak 3:1 da im awans pierwszy mecz 0:2

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Originally Posted by Davidian
Tak 3:1 da im awans pierwszy mecz 0:2
dz
jutro celtic win i awans !!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
LED i Biczu

W dniu dzisiejszym KONAMI ogłosiło datę premiery Pro Evolution Soccer 2014!!! Premiera gry odbędzie się 19 września (w przypadku wersji językowych: niemiecka, francuska, itd.). Natomiast angielska wersja gry (ta która będzie dostępna i w Polsce) będzie dostępna w sprzedaży już 20 września!!

Równocześnie z datą premiery pełnej wersji gry KONAMI poinformowało iż przed premierą gdy zostanie udostępnione w pełni grywalne demo. Demo na konsoli PS3 zostanie udostępnione 11 września, natomiast na X360 dzień później, a więc 12 września. Demo będzie prezentować pełną wersję gry i będziemy mogli rozegrać pełne spotkanie kilkoma dostępnymi drużynami.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by huge
Originally Posted by tronk
Originally Posted by huge
Originally Posted by tronk
2x nieuznana bramka dla Legi i uznany gol stiały ze spalonego i brudasy o krok od lm blush


a propo odległosci to ja na Lecha mam 650km a byłem 3x na meczu Lecha czy Repry, więc jak ktos chce to może bez zbędnego pierdolenia, chyba ze ktos sobie uronił miłosc do danego klubu smile


ktory ze spalonego dla rumunow?

w 1meczu, skoro dzis legi nie uznali to i w bukareszcie nie powinno byc gola, milimetrowa linia w obu przypadkach


https://pbs.twimg.com/media/BSNy9xPIYAAOWlh.jpg:large

pozdrawiam

na wprost i najlepiej z zilustrowaną linią

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Gramy! Gramy! Trzeba Hejtom zamknąć mordy! boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dzięki Katowiczanin :-)

Strona 76 z 125 1 2 74 75 76 77 78 124 125

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1