|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Kucharczyka powinni uznac co dobił po strzale Kosy proponuję się założyć z kimś czy był spalony czy nie Moge z tobą jak chcesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
2x nieuznana bramka dla Legi i uznany gol stiały ze spalonego i brudasy o krok od lm  a propo odległosci to ja na Lecha mam 650km a byłem 3x na meczu Lecha czy Repry, więc jak ktos chce to może bez zbędnego pierdolenia, chyba ze ktos sobie uronił miłosc do danego klubu  Nie zmienia to faktu , że kiwanka vrdoljaka , kontra Rumunów i bramka to jednak nieporadność zespołu. Do tego przy tej akcji czarny robi jakieś milowe skoki , rumun czarnym zakręcił jak na karuzeli... Nie wiem szczerze czemu czarny gra , bo w każdym meczu gra taką padake i do tego jeszcze odnoszę wrażenie , że nie za bardzo orientuje się jaka jest jego rola na boisku ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
LED kiedy demo a kiedy full? Demo ma być w przyszłym tygodniu, a full nie wiem, ale pewnie jak zwykle koniec wrzesnia/poczatek pazdzeirnika. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
lepiej sie klocic na forum o oczywisty spalony niz byc na meczu swojej ukochanej druzyny  przynajmniej mam taką drużynę i nie podniecam się meczami Realu i Barcelony na quasi... a dla Twojej wiadomości ignorancie niektórzy ludzie już skończyli chodzenie do szkoły, mają pracę, rodzinę tudzież masę innych obowiązków i wtorkowy wieczór niekoniecznie jest idealnym terminem na około 500kilometrowy wyjazd na mecz... za to jest idealnym terminem na budujace dyskusje na mecz.pl  pierdolenie na forum z osobami twojego pokroju do najciekawszych zajęć nie należy ale w przeciwieństwie do wyjazdu na mecz zajmie mi maks półtorej godziny po czym zapomnę o twoim istnieniu do czasu aż znowu wyjedziesz z jakąś pseudomądrością...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
2x nieuznana bramka dla Legi i uznany gol stiały ze spalonego i brudasy o krok od lm  a propo odległosci to ja na Lecha mam 650km a byłem 3x na meczu Lecha czy Repry, więc jak ktos chce to może bez zbędnego pierdolenia, chyba ze ktos sobie uronił miłosc do danego klubu  ktory ze spalonego dla rumunow? w 1meczu, skoro dzis legi nie uznali to i w bukareszcie nie powinno byc gola, milimetrowa linia w obu przypadkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
LED kiedy demo a kiedy full? Demo ma być w przyszłym tygodniu, a full nie wiem, ale pewnie jak zwykle koniec wrzesnia/poczatek pazdzeirnika. Z niedawnych informacji, które otrzymaliśmy wiemy już, że demo pes2014 wyjdzie na ps3/xbox360 odpowiednio 11 i 12 września. Demo na wersje PC wyjdzie dopiero dzień po premierze. Taka sytuacja tłumaczona jest tym, że "hakerzy" szybko "rozgryzą" kod dema udostępniając w ten sposób nowe informacje na temat gry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925 |
e tam pierdolicie... moj znajomek z Krosna przyjezdzal na LM wic troche mial ... jakies 350km do nas z Nowego Targu jeżdzą ... [ Linked Image] tylko żee flaga jest w gdańsku  nie wiem jak teraz, ale kilka lat temu z flagą jeździli ...co z tego, że flaga w Gdansku.kto tak nie robi .. hehe a no wiem,tak tylko dopowiedzialem. z Nowego Targu mogą brac przyklad niektore FC
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
dynamo by awansowac musi wygrac 3-1 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
LED kiedy demo a kiedy full? Demo ma być w przyszłym tygodniu, a full nie wiem, ale pewnie jak zwykle koniec wrzesnia/poczatek pazdzeirnika. Z niedawnych informacji, które otrzymaliśmy wiemy już, że demo pes2014 wyjdzie na ps3/xbox360 odpowiednio 11 i 12 września. Demo na wersje PC wyjdzie dopiero dzień po premierze. Taka sytuacja tłumaczona jest tym, że "hakerzy" szybko "rozgryzą" kod dema udostępniając w ten sposób nowe informacje na temat gry. Oj to się pozmieniało, bo pamiętam że pierwotnie miało już być w sierpniu, ale potem przesuneli na wrzesień. A pełna wersja ma wyjść 20 września.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
2x nieuznana bramka dla Legi i uznany gol stiały ze spalonego i brudasy o krok od lm  a propo odległosci to ja na Lecha mam 650km a byłem 3x na meczu Lecha czy Repry, więc jak ktos chce to może bez zbędnego pierdolenia, chyba ze ktos sobie uronił miłosc do danego klubu  ktory ze spalonego dla rumunow? w 1meczu, skoro dzis legi nie uznali to i w bukareszcie nie powinno byc gola, milimetrowa linia w obu przypadkach https://pbs.twimg.com/media/BSNy9xPIYAAOWlh.jpg:large pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Furman wyglada na mocno chorego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Tak 3:1 da im awans pierwszy mecz 0:2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
Tak 3:1 da im awans pierwszy mecz 0:2 dz jutro celtic win i awans !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
LED i Biczu
W dniu dzisiejszym KONAMI ogłosiło datę premiery Pro Evolution Soccer 2014!!! Premiera gry odbędzie się 19 września (w przypadku wersji językowych: niemiecka, francuska, itd.). Natomiast angielska wersja gry (ta która będzie dostępna i w Polsce) będzie dostępna w sprzedaży już 20 września!!
Równocześnie z datą premiery pełnej wersji gry KONAMI poinformowało iż przed premierą gdy zostanie udostępnione w pełni grywalne demo. Demo na konsoli PS3 zostanie udostępnione 11 września, natomiast na X360 dzień później, a więc 12 września. Demo będzie prezentować pełną wersję gry i będziemy mogli rozegrać pełne spotkanie kilkoma dostępnymi drużynami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
2x nieuznana bramka dla Legi i uznany gol stiały ze spalonego i brudasy o krok od lm  a propo odległosci to ja na Lecha mam 650km a byłem 3x na meczu Lecha czy Repry, więc jak ktos chce to może bez zbędnego pierdolenia, chyba ze ktos sobie uronił miłosc do danego klubu  ktory ze spalonego dla rumunow? w 1meczu, skoro dzis legi nie uznali to i w bukareszcie nie powinno byc gola, milimetrowa linia w obu przypadkach https://pbs.twimg.com/media/BSNy9xPIYAAOWlh.jpg:large pozdrawiam na wprost i najlepiej z zilustrowaną linią
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Gramy! Gramy! Trzeba Hejtom zamknąć mordy! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|