Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 85 1 2 3 4 5 6 84 85
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by Biczu
W piątek Dusan Kuciak przeszedł artroskopię kontuzjowanego kolana. Niestety, informacje są złe dla naszego golkipera. Jego przerwa potrwa przynajmniej trzy miesiące.
Kto teraz będzie dupy ratował? tongue

Dzisiaj Cracovia -Legia BTS & over 2,5 boks
staram sie ruszac sie u/o <2.
Chyba, że dzisiaj wcześniej malo goli będzie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Ja pograłem overa juz wczoraj ..dzisiaj dołożę BTS

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
- Jestem zawiedziony, bo moim zdaniem, a mogę mieć takie zdanie i za takie zdanie nie powinienem być karany, lepsza drużyna przegrała. Tak się dzieje czasem w futbolu - powiedział po meczu Jose Mourinho, trener Chelsea.

Portugalczyk narzekał też, że zostało doliczone za dużo czasu, ale bardziej nie mógł zaakceptować, że Ramires dostał drugą żółtą kartkę. Zaznaczył, że sędzia z Anglii kartonika by nie pokazał. Potem wymienił długą listę ważnych meczów, w których jego drużyna musiała grać w osłabieniu.

- Jest taka ważna zasada w futbolu. To pasja. Jeśli kochasz piłkę nożną, nie zabijasz jej, dając drugą żółtą kartkę w finale rozgrywek za takie przewinienie. U sędziów angielskich, ludzi, którzy kochają futbol, ludzi, którzy potrafią się komunikować z piłkarzami, u dobrych angielskich sędziów skończyłoby się tak, że przerwałby grę i porozmawiał z Ramiresem, że następnym razem może komuś zrobić krzywdę - skarżył się Mourinho.

Mourinho powiedział, że nie była to dla niego nowa sytuacja. - Byłem w Chelsea i grałem dwa czy trzy razy w '10' przeciwko Barcelonie. Poszedłem do Interu i znowu grałem w '10' przeciwko Barcelonie w półfinale LM przez godzinę. Pojawiłem się w Realu i też grałem w '10' w półfinale LM. Wróciłem do Chelsea i w meczu o Superpuchar znowu to samo. Mam pecha


MOU ma chyba nadal problem i zapomniał,że nie grał z Barcą tylko z Bayernem

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
błazen

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Rafik 25
MOU ma chyba nadal problem i zapomniał,że nie grał z Barcą tylko z Bayernem
Może i ma problem ,ale wracając do wczorajszego finału to sedzia mógł lepiej poprowadzić to spotkanie ,walka była ostra z obu stron ale żółte karteczki oglądali tylko zawodnicy Chelsea ,a Bayern też zasłużył na 2-3 zółte .I ta sytuacja z Ramiresem też dyskusyjna

Dołączył: Jan 2007
Posty: 829
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 829
Oita-Shimizu 1/2 wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Rafik 25
MOU ma chyba nadal problem i zapomniał,że nie grał z Barcą tylko z Bayernem
Może i ma problem ,ale wracając do wczorajszego finału to sedzia mógł lepiej poprowadzić to spotkanie ,walka była ostra z obu stron ale żółte karteczki oglądali tylko zawodnicy Chelsea ,a Bayern też zasłużył na 2-3 zółte .I ta sytuacja z Ramiresem też dyskusyjna

W piłce zawsze są sporne sytuacje i tak już będzie,że zawsze przegrany będzie narzekał. Jednak on popada w fanaberię.

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Warto Wisle dzisiaj ? ~~@2,7
ta Pogon cos gra ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Urawa 1

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by marcinho18
Warto Wisle dzisiaj ? ~~@2,7
ta Pogon cos gra ?

Jagiellonie warto

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by oli
Originally Posted by marcinho18
Warto Wisle dzisiaj ? ~~@2,7
ta Pogon cos gra ?

Jagiellonie warto

Wisła DNB

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by marcinho18
Warto Wisle dzisiaj ? ~~@2,7
ta Pogon cos gra ?
ta Wisła coś gra?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by marcinho18
Warto Wisle dzisiaj ? ~~@2,7
ta Pogon cos gra ?
ta Wisła coś gra?
z Lechem coś tam zagrała

Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by marcinho18
Warto Wisle dzisiaj ? ~~@2,7
ta Pogon cos gra ?
ta Wisła coś gra?
no niby na Lecha starczyło, ale Lech to żaden wyznacznik obecnie...

Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Petrescu ogląda mecz rezerw Dynama

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Originally Posted by Rafik 25
- Jestem zawiedziony, bo moim zdaniem, a mogę mieć takie zdanie i za takie zdanie nie powinienem być karany, lepsza drużyna przegrała. Tak się dzieje czasem w futbolu - powiedział po meczu Jose Mourinho, trener Chelsea.

Portugalczyk narzekał też, że zostało doliczone za dużo czasu, ale bardziej nie mógł zaakceptować, że Ramires dostał drugą żółtą kartkę. Zaznaczył, że sędzia z Anglii kartonika by nie pokazał. Potem wymienił długą listę ważnych meczów, w których jego drużyna musiała grać w osłabieniu.

- Jest taka ważna zasada w futbolu. To pasja. Jeśli kochasz piłkę nożną, nie zabijasz jej, dając drugą żółtą kartkę w finale rozgrywek za takie przewinienie. U sędziów angielskich, ludzi, którzy kochają futbol, ludzi, którzy potrafią się komunikować z piłkarzami, u dobrych angielskich sędziów skończyłoby się tak, że przerwałby grę i porozmawiał z Ramiresem, że następnym razem może komuś zrobić krzywdę - skarżył się Mourinho.

Mourinho powiedział, że nie była to dla niego nowa sytuacja. - Byłem w Chelsea i grałem dwa czy trzy razy w '10' przeciwko Barcelonie. Poszedłem do Interu i znowu grałem w '10' przeciwko Barcelonie w półfinale LM przez godzinę. Pojawiłem się w Realu i też grałem w '10' w półfinale LM. Wróciłem do Chelsea i w meczu o Superpuchar znowu to samo. Mam pecha


MOU ma chyba nadal problem i zapomniał,że nie grał z Barcą tylko z Bayernem


mou przypomina mi tych placzkow z boiska co padaja i placza ze ktos ich prowokaowal i kopnal- ogladajac jego mecze jak prowadzil real, pamietam jak zawsze byla ostra walka (pepe, alonso itp) lapali czerwa i wylatywali z boiska- to jest jego styl i to samo jest teraz w chelsea, przykre

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by alfa
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by marcinho18
Warto Wisle dzisiaj ? ~~@2,7
ta Pogon cos gra ?
ta Wisła coś gra?
no niby na Lecha starczyło, ale Lech to żaden wyznacznik obecnie...
Dokładnie.

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Rafik 25
MOU ma chyba nadal problem i zapomniał,że nie grał z Barcą tylko z Bayernem
Może i ma problem ,ale wracając do wczorajszego finału to sedzia mógł lepiej poprowadzić to spotkanie ,walka była ostra z obu stron ale żółte karteczki oglądali tylko zawodnicy Chelsea ,a Bayern też zasłużył na 2-3 zółte .I ta sytuacja z Ramiresem też dyskusyjna


jak dyskusyjna?- gosc wszedl prosto w nogi zawodnika i mowisz ze dyskusyjna? to ze drasnal lekko pilke nie oznacza ze to byl atak tylko na pilke jak reszta czyli 70-80% poszlo na lewa noge przeciwnika. patrze na to obiektywnie, nie jestem fanem zadnego z tych zespolow

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
w urawie o1.5 @2 boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
smialo powinien do bundesligi przec ten Soibota, Błaszczykowce Franka Smudy renome zrobily laugh

Strona 4 z 85 1 2 3 4 5 6 84 85

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Akhu, ElNinho[mmdea], alfa, aker, Lukasz111, $-man, burbon, Sensei, betowiec), 2,866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,395
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1