|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
W piątek Dusan Kuciak przeszedł artroskopię kontuzjowanego kolana. Niestety, informacje są złe dla naszego golkipera. Jego przerwa potrwa przynajmniej trzy miesiące. Kto teraz będzie dupy ratował?  Dzisiaj Cracovia -Legia BTS & over 2,5  staram sie ruszac sie u/o <2. Chyba, że dzisiaj wcześniej malo goli będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Ja pograłem overa juz wczoraj ..dzisiaj dołożę BTS
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
- Jestem zawiedziony, bo moim zdaniem, a mogę mieć takie zdanie i za takie zdanie nie powinienem być karany, lepsza drużyna przegrała. Tak się dzieje czasem w futbolu - powiedział po meczu Jose Mourinho, trener Chelsea.
Portugalczyk narzekał też, że zostało doliczone za dużo czasu, ale bardziej nie mógł zaakceptować, że Ramires dostał drugą żółtą kartkę. Zaznaczył, że sędzia z Anglii kartonika by nie pokazał. Potem wymienił długą listę ważnych meczów, w których jego drużyna musiała grać w osłabieniu.
- Jest taka ważna zasada w futbolu. To pasja. Jeśli kochasz piłkę nożną, nie zabijasz jej, dając drugą żółtą kartkę w finale rozgrywek za takie przewinienie. U sędziów angielskich, ludzi, którzy kochają futbol, ludzi, którzy potrafią się komunikować z piłkarzami, u dobrych angielskich sędziów skończyłoby się tak, że przerwałby grę i porozmawiał z Ramiresem, że następnym razem może komuś zrobić krzywdę - skarżył się Mourinho.
Mourinho powiedział, że nie była to dla niego nowa sytuacja. - Byłem w Chelsea i grałem dwa czy trzy razy w '10' przeciwko Barcelonie. Poszedłem do Interu i znowu grałem w '10' przeciwko Barcelonie w półfinale LM przez godzinę. Pojawiłem się w Realu i też grałem w '10' w półfinale LM. Wróciłem do Chelsea i w meczu o Superpuchar znowu to samo. Mam pecha
MOU ma chyba nadal problem i zapomniał,że nie grał z Barcą tylko z Bayernem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
MOU ma chyba nadal problem i zapomniał,że nie grał z Barcą tylko z Bayernem Może i ma problem ,ale wracając do wczorajszego finału to sedzia mógł lepiej poprowadzić to spotkanie ,walka była ostra z obu stron ale żółte karteczki oglądali tylko zawodnicy Chelsea ,a Bayern też zasłużył na 2-3 zółte .I ta sytuacja z Ramiresem też dyskusyjna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 829
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 829 |
Oita-Shimizu 1/2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
MOU ma chyba nadal problem i zapomniał,że nie grał z Barcą tylko z Bayernem Może i ma problem ,ale wracając do wczorajszego finału to sedzia mógł lepiej poprowadzić to spotkanie ,walka była ostra z obu stron ale żółte karteczki oglądali tylko zawodnicy Chelsea ,a Bayern też zasłużył na 2-3 zółte .I ta sytuacja z Ramiresem też dyskusyjna W piłce zawsze są sporne sytuacje i tak już będzie,że zawsze przegrany będzie narzekał. Jednak on popada w fanaberię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
Warto Wisle dzisiaj ? ~~@2,7 ta Pogon cos gra ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Warto Wisle dzisiaj ? ~~@2,7 ta Pogon cos gra ? Jagiellonie warto
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Warto Wisle dzisiaj ? ~~@2,7 ta Pogon cos gra ? Jagiellonie warto Wisła DNB
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Warto Wisle dzisiaj ? ~~@2,7 ta Pogon cos gra ? ta Wisła coś gra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Warto Wisle dzisiaj ? ~~@2,7 ta Pogon cos gra ? ta Wisła coś gra? z Lechem coś tam zagrała
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
Warto Wisle dzisiaj ? ~~@2,7 ta Pogon cos gra ? ta Wisła coś gra? no niby na Lecha starczyło, ale Lech to żaden wyznacznik obecnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
Petrescu ogląda mecz rezerw Dynama
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
- Jestem zawiedziony, bo moim zdaniem, a mogę mieć takie zdanie i za takie zdanie nie powinienem być karany, lepsza drużyna przegrała. Tak się dzieje czasem w futbolu - powiedział po meczu Jose Mourinho, trener Chelsea.
Portugalczyk narzekał też, że zostało doliczone za dużo czasu, ale bardziej nie mógł zaakceptować, że Ramires dostał drugą żółtą kartkę. Zaznaczył, że sędzia z Anglii kartonika by nie pokazał. Potem wymienił długą listę ważnych meczów, w których jego drużyna musiała grać w osłabieniu.
- Jest taka ważna zasada w futbolu. To pasja. Jeśli kochasz piłkę nożną, nie zabijasz jej, dając drugą żółtą kartkę w finale rozgrywek za takie przewinienie. U sędziów angielskich, ludzi, którzy kochają futbol, ludzi, którzy potrafią się komunikować z piłkarzami, u dobrych angielskich sędziów skończyłoby się tak, że przerwałby grę i porozmawiał z Ramiresem, że następnym razem może komuś zrobić krzywdę - skarżył się Mourinho.
Mourinho powiedział, że nie była to dla niego nowa sytuacja. - Byłem w Chelsea i grałem dwa czy trzy razy w '10' przeciwko Barcelonie. Poszedłem do Interu i znowu grałem w '10' przeciwko Barcelonie w półfinale LM przez godzinę. Pojawiłem się w Realu i też grałem w '10' w półfinale LM. Wróciłem do Chelsea i w meczu o Superpuchar znowu to samo. Mam pecha
MOU ma chyba nadal problem i zapomniał,że nie grał z Barcą tylko z Bayernem mou przypomina mi tych placzkow z boiska co padaja i placza ze ktos ich prowokaowal i kopnal- ogladajac jego mecze jak prowadzil real, pamietam jak zawsze byla ostra walka (pepe, alonso itp) lapali czerwa i wylatywali z boiska- to jest jego styl i to samo jest teraz w chelsea, przykre
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Warto Wisle dzisiaj ? ~~@2,7 ta Pogon cos gra ? ta Wisła coś gra? no niby na Lecha starczyło, ale Lech to żaden wyznacznik obecnie... Dokładnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
MOU ma chyba nadal problem i zapomniał,że nie grał z Barcą tylko z Bayernem Może i ma problem ,ale wracając do wczorajszego finału to sedzia mógł lepiej poprowadzić to spotkanie ,walka była ostra z obu stron ale żółte karteczki oglądali tylko zawodnicy Chelsea ,a Bayern też zasłużył na 2-3 zółte .I ta sytuacja z Ramiresem też dyskusyjna jak dyskusyjna?- gosc wszedl prosto w nogi zawodnika i mowisz ze dyskusyjna? to ze drasnal lekko pilke nie oznacza ze to byl atak tylko na pilke jak reszta czyli 70-80% poszlo na lewa noge przeciwnika. patrze na to obiektywnie, nie jestem fanem zadnego z tych zespolow
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
w urawie o1.5 @2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
smialo powinien do bundesligi przec ten Soibota, Błaszczykowce Franka Smudy renome zrobily 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|