|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046 |
a to w końcu ten pindool zrobił gincia w huja ? ciebie walczak też ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Kabaret to ty robisz, Sztrop Trzymasz się z frajerami i złodziejami, a się tym chełpisz jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869 |
Duzo wiesz Gaske  staram się pokazać osobom czytającym temat, że poszkodowani wylewający swoje żale w tym temacie są lekko pierdolnięci w dekiel i po lektorze ich postów w ogóle mnie nie dziwi, że zostali wysterowani, a że trafiło na tego gagatka, to tak jak pisałem na początku, nie robi to na mnie wrażenia bo zarówno ja jak i wielu moich znajomych w przeszłości "szukało Pindola" a czy trzymam... zwał jak zwał
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
Jeden tanio chce kupić konta bet365, drugi tanio telefony, trzeci chce faceta 30 letniego odwiedzić.. To i ja ubiję interes: może mi prywatne wiadomości odblokujecie?  odezwij sie na pw
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jeden tanio chce kupić konta bet365, drugi tanio telefony, trzeci chce faceta 30 letniego odwiedzić.. To i ja ubiję interes: może mi prywatne wiadomości odblokujecie?  odezwij sie na pw 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Jeden tanio chce kupić konta bet365, drugi tanio telefony, trzeci chce faceta 30 letniego odwiedzić.. To i ja ubiję interes: może mi prywatne wiadomości odblokujecie?  odezwij sie na pw  he he, no cóż rzec. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115 |
Jeden tanio chce kupić konta bet365, drugi tanio telefony, trzeci chce faceta 30 letniego odwiedzić.. To i ja ubiję interes: może mi prywatne wiadomości odblokujecie?  odezwij sie na pw  mogłbyś odblokować PW a nie głupie miny robisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
Właśnie Experto, dałbyś mi zarobić, weź te priwy odblokuj, admin i tak je może odczytać w razie "W", taki ginciu aż się pali, simons też skorzysta. My poznaniacy tak mamy, że każdą złotówkę przytulamy. Opindole te moje bet365  Szkoda, że przy odbiorze biletów Pindol nie zdradził sekretów jak strzyc takich baranów Ten temat to kabaret. A poważniej - temat zmierza do zamnknięcia i powoli odpływa do archiwum
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Licze chociaz na zdjecia wjazdu na chate temu karolowi / wojciechowi czyli urzytkownikowi PINDOL  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
Licze chociaz na zdjecia wjazdu na chate temu karolowi / wojciechowi czyli urzytkownikowi PINDOL  Zdjęcia z wjazdu na chatę? Może lepiej chociaż na zdjęcia biletów PKP zakupionych do Świdwina
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Jeszcze się tu pałujecie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Kabaret to ty robisz, Sztrop Trzymasz się z frajerami i złodziejami, a się tym chełpisz jeszcze  są tylko 2 możliwości, Sztrop = Pindol ewentualnie Sztrop nadstawia mu rowa na wspólnych gej party, na których to obmyślają kolejne wielkie przekręty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
mini-crap i tak tego nie wygrasz wiec nie placz, mnie zdobycie tego nazwiska Wojciech Wyganowski wiecej kosztowalo niz samo kupno konta, ale nic nie smakuje lepiej niz zemsta. ladny pajacyk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Jeden tanio chce kupić konta bet365, drugi tanio telefony, trzeci chce faceta 30 letniego odwiedzić.. To i ja ubiję interes: może mi prywatne wiadomości odblokujecie?  odezwij sie na pw nie no ginciu tu przeszedłeś samego siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869 |
są tylko 2 możliwości, Sztrop = Pindol ewentualnie Sztrop nadstawia mu rowa na wspólnych gej party, na których to obmyślają kolejne wielkie przekręty  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Nieraz jak grasuje po stronie mam podobnie  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Podsumowując temat wychodzi na to że Ginciu to oszust bo chciał ograć buka, Pindol i spolka to okrycie roku z automatyczna norminacja na Oscara a Moderatorzy to strażnicy Texasu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Pozwolicie, że podsumuje temat w sposób poetycki:
Afera na forum i wielka komedia, dla całej gawiedzi to zabawa przednia. Poznaliście Gincia, chłopca z Wielkopolski, a także Pindola, co dymał pół Polski. Pierwszy to inwestor, kosi hajs u buka, takich właśnie Drugi w internecie szukał. Pierwszy kupił konto, drugi mu je sprzedał, ale nowych haseł potem już mu nie dał. Łatwowierność Gincia sięgała zenitu, nawet Maciek z Klanu nie kupiłby kitu. Konto bez dostępu, kasa uleciała, pazerność drugiego końca by nie miała, gdyby na ratunek forum nie ruszyło, anonimowości gościa pozbawiło. Jest zdjęcie Pindola! - znowu komedyja, bo bardzo podobny do rumuna z ryja! Jedno trzeba przyznać - cwany to koleżka, za ginciową kasę obalił już leszka. Mają już adresy szajki ze Świdwina, dalej nie wiadomo czyja to jest wina. Gdzie były adminy, gdzie moderatory, gdy Pindol wprowadzał w życie pomysł chory. Morału nie będzie, niech nikt go nie szuka, gdy rozum dawali, ginciu był u buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|