Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 37 z 77 1 2 35 36 37 38 39 76 77
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by tronk
w Remy dosc szybko jest ? wie ktos ?

Tak, tak

halową mączka dosyć szybka.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
na berdycha 1.35 laugh

na ferrera jutro 1.35 laugh

nic tylko dogi grac, faworytów po takich kursach, pogieło ich blush

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
oplaca sie po 1.5 ze bedzie TB w meczu stasia czy zbyt ryzykowne

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
a jaki bys chcial kurs na Berdzia ze Stasiem ?

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by tronk
w Remy dosc szybko jest ? wie ktos ?

Tak, tak

halową mączka dosyć szybka.

Nie odpowiem Ci czy jest szybko, ale wiem, że pan Hellraiser chce Cię wprowadzić w błąd ponieważ w St. Remy grają na nawierzchni Hardcourt co zajęło 30s szukania smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by hallik
a jaki bys chcial kurs na Berdzia ze Stasiem ?

1.5-1.55 do 2.1-2.2

na rzecz berda rzecz jasna, to by rozkładało idealnie szanse oby zawodników.

tak samo ferrer, w koncu hard a nie clay, tu podobnie bym kursy rozlozyl.

pozostaje grac overy gemowe w meczu i dogi, bo chyba warto.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616
Likes: 10
Hewitt,Wawrinka wygląda spoko

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by tronk
w Remy dosc szybko jest ? wie ktos ?

Tak, tak

halową mączka dosyć szybka.

Nie odpowiem Ci czy jest szybko, ale wiem, że pan Hellraiser chce Cię wprowadzić w błąd ponieważ w St. Remy grają na nawierzchni Hardcourt co zajęło 30s szukania smile

A to sorry zmienili nawierzchnie, zawsze bylo bardzo szybka maczka.

co pokazuje zwyciesteo w turnieju Ouanny czy Janowicza.

ale oczywiscie pozdrawiam moje czanrego aniola stroza na forum

lubi czychać na błąd

piwo

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Stasiek srednio sie prezentowal z Baghdatisem, backhand jak zwykle zabójczy, ale jak tylko go MArcos przycisnal, to Szwajcar miał sporo problemów. Z Berdychem go nie widzę, za bardzo, choć moge się mylić

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by tronk
w Remy dosc szybko jest ? wie ktos ?

Tak, tak

halową mączka dosyć szybka.

Nie odpowiem Ci czy jest szybko, ale wiem, że pan Hellraiser chce Cię wprowadzić w błąd ponieważ w St. Remy grają na nawierzchni Hardcourt co zajęło 30s szukania smile

A to sorry zmienili nawierzchnie, zawsze bylo bardzo szybka maczka.

co pokazuje zwyciesteo w turnieju Ouanny czy Janowicza.

ale oczywiscie pozdrawiam moje czanrego aniola stroza na forum

lubi czychać na błąd

piwo

Błędów jest mnóstwo to mam z czego wybierać. Od kiedy pamiętam to tam mączki nie było, musisz trochę zaktualizować swoją bazę danych smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,616
Likes: 10
zobaczcie ostatnie mecze kangura z youzhnym smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Berdycha nie widziałem ale z Kudlą robić z *5-1 *5-6, albo grac taj brejki,męczyc się, tez jakas nierówna forma, dlatego widze dzis spokojnie szanse stacha, oczywiscie w zaleznosci jak zagra i jak berdych zagra, ale wynik jak najbardziej otwarty, wg mnie.


Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Hell... kolejny czyhać,

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Originally Posted by Hellraiser
A to sorry zmienili nawierzchnie, zawsze bylo bardzo szybka maczka.


piwo
to nie St. Brieuc wink

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Agnieszka Radwańska @ 1.22
Na Li @ 1.36
Benjamin Mitchell @ 1.30
Ji Sung Nam @ 1.16
Di Wu @ 1.30
Richard Becker @ 1.22
Jorge Montero @ 1.36
7 zdarzeń, 1 Zakład * 5.000,00 PLN 02/09/2013 01:21:07 5.000,00 0,00


Dowód zakładu - EF9417487720I - Internet Czas zakładu: 02/09/2013 01:21:07 Drukuj!

Selekcje


Nr

Selekcje

Zdarzenie

Data zdarzenia

Zasady Wygrana/miejsce

Kursy

Wynik

1 Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska v Ekaterina Makarova
(Wygra mecz) 02/09/2013 Brak 1.22 Przegrana
2 Na Li Jelena Jankovic v Na Li
(Wygra mecz) 02/09/2013 Brak 1.36 Wygrana
3 Benjamin Mitchell Yan Bai v Benjamin Mitchell
(Wygra mecz) 02/09/2013 Brak 1.30 Wygrana
4 Ji Sung Nam Ji Sung Nam v He Feng
(Wygra mecz) 02/09/2013 Brak 1.16 Wygrana
5 Di Wu Di Wu v Mao-Xin Gong
(Wygra mecz) 03/09/2013 Brak 1.30 Wygrana
6 Richard Becker Michel Dornbusch v Richard Becker
(Wygra mecz) 02/09/2013 Brak 1.22 Wygrana
7 Jorge Montero Simon Navarro v Jorge Montero
(Wygra mecz) 02/09/2013 Brak 1.36 Wygrana


Zakłady akumulowane

Rodzaj zakładu

Liczba zakładów

Stawka jednostkowa

Stawka

Zwrot

Zwroty

7 zdarzeń 1 5.000,00 5.000,00 0,00



Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Peschke z Matkowskim ciekawe czy dziś wygrają smile

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Sensei65
zobaczcie ostatnie mecze kangura z youzhnym smile

6-1 dla Rustiego

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
Makarova gra singla od 17:00 ~~ z Na LI , później ma debla z Vesniną około ~~ 22:00, pytanie czy Rosjance będzie się chciało ogarnąć jeszcze ten 2 mecz...

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
z wczoraj zostało

Youzhny boks
Huber/Melo boks
Mladenovic/Nestor boks

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Originally Posted by sHybki
Peschke z Matkowskim ciekawe czy dziś wygrają smile

według mnie mogą mieć problem, choć dużo zależy od celności podania Hlavackovej

Strona 37 z 77 1 2 35 36 37 38 39 76 77

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, aker, rafal08, poozon, burbon), 2,415 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,212
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1