|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
w Remy dosc szybko jest ? wie ktos ? Tak, tak halową mączka dosyć szybka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
na berdycha 1.35  na ferrera jutro 1.35  nic tylko dogi grac, faworytów po takich kursach, pogieło ich 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
oplaca sie po 1.5 ze bedzie TB w meczu stasia czy zbyt ryzykowne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
a jaki bys chcial kurs na Berdzia ze Stasiem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
w Remy dosc szybko jest ? wie ktos ? Tak, tak halową mączka dosyć szybka. Nie odpowiem Ci czy jest szybko, ale wiem, że pan Hellraiser chce Cię wprowadzić w błąd ponieważ w St. Remy grają na nawierzchni Hardcourt co zajęło 30s szukania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
a jaki bys chcial kurs na Berdzia ze Stasiem ? 1.5-1.55 do 2.1-2.2 na rzecz berda rzecz jasna, to by rozkładało idealnie szanse oby zawodników. tak samo ferrer, w koncu hard a nie clay, tu podobnie bym kursy rozlozyl. pozostaje grac overy gemowe w meczu i dogi, bo chyba warto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615 Likes: 10 |
Hewitt,Wawrinka wygląda spoko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
w Remy dosc szybko jest ? wie ktos ? Tak, tak halową mączka dosyć szybka. Nie odpowiem Ci czy jest szybko, ale wiem, że pan Hellraiser chce Cię wprowadzić w błąd ponieważ w St. Remy grają na nawierzchni Hardcourt co zajęło 30s szukania  A to sorry zmienili nawierzchnie, zawsze bylo bardzo szybka maczka. co pokazuje zwyciesteo w turnieju Ouanny czy Janowicza. ale oczywiscie pozdrawiam moje czanrego aniola stroza na forum lubi czychać na błąd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Stasiek srednio sie prezentowal z Baghdatisem, backhand jak zwykle zabójczy, ale jak tylko go MArcos przycisnal, to Szwajcar miał sporo problemów. Z Berdychem go nie widzę, za bardzo, choć moge się mylić
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
w Remy dosc szybko jest ? wie ktos ? Tak, tak halową mączka dosyć szybka. Nie odpowiem Ci czy jest szybko, ale wiem, że pan Hellraiser chce Cię wprowadzić w błąd ponieważ w St. Remy grają na nawierzchni Hardcourt co zajęło 30s szukania  A to sorry zmienili nawierzchnie, zawsze bylo bardzo szybka maczka. co pokazuje zwyciesteo w turnieju Ouanny czy Janowicza. ale oczywiscie pozdrawiam moje czanrego aniola stroza na forum lubi czychać na błąd  Błędów jest mnóstwo to mam z czego wybierać. Od kiedy pamiętam to tam mączki nie było, musisz trochę zaktualizować swoją bazę danych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,615 Likes: 10 |
zobaczcie ostatnie mecze kangura z youzhnym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Berdycha nie widziałem ale z Kudlą robić z *5-1 *5-6, albo grac taj brejki,męczyc się, tez jakas nierówna forma, dlatego widze dzis spokojnie szanse stacha, oczywiscie w zaleznosci jak zagra i jak berdych zagra, ale wynik jak najbardziej otwarty, wg mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
A to sorry zmienili nawierzchnie, zawsze bylo bardzo szybka maczka.  to nie St. Brieuc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Agnieszka Radwańska @ 1.22 Na Li @ 1.36 Benjamin Mitchell @ 1.30 Ji Sung Nam @ 1.16 Di Wu @ 1.30 Richard Becker @ 1.22 Jorge Montero @ 1.36 7 zdarzeń, 1 Zakład * 5.000,00 PLN 02/09/2013 01:21:07 5.000,00 0,00
Dowód zakładu - EF9417487720I - Internet Czas zakładu: 02/09/2013 01:21:07 Drukuj! Selekcje
Nr
Selekcje
Zdarzenie
Data zdarzenia
Zasady Wygrana/miejsce
Kursy
Wynik
1 Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska v Ekaterina Makarova (Wygra mecz) 02/09/2013 Brak 1.22 Przegrana 2 Na Li Jelena Jankovic v Na Li (Wygra mecz) 02/09/2013 Brak 1.36 Wygrana 3 Benjamin Mitchell Yan Bai v Benjamin Mitchell (Wygra mecz) 02/09/2013 Brak 1.30 Wygrana 4 Ji Sung Nam Ji Sung Nam v He Feng (Wygra mecz) 02/09/2013 Brak 1.16 Wygrana 5 Di Wu Di Wu v Mao-Xin Gong (Wygra mecz) 03/09/2013 Brak 1.30 Wygrana 6 Richard Becker Michel Dornbusch v Richard Becker (Wygra mecz) 02/09/2013 Brak 1.22 Wygrana 7 Jorge Montero Simon Navarro v Jorge Montero (Wygra mecz) 02/09/2013 Brak 1.36 Wygrana
Zakłady akumulowane
Rodzaj zakładu
Liczba zakładów
Stawka jednostkowa
Stawka
Zwrot
Zwroty
7 zdarzeń 1 5.000,00 5.000,00 0,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Peschke z Matkowskim ciekawe czy dziś wygrają 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
zobaczcie ostatnie mecze kangura z youzhnym  6-1 dla Rustiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987 |
Makarova gra singla od 17:00 ~~ z Na LI , później ma debla z Vesniną około ~~ 22:00, pytanie czy Rosjance będzie się chciało ogarnąć jeszcze ten 2 mecz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
z wczoraj zostało Youzhny  Huber/Melo  Mladenovic/Nestor 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
Peschke z Matkowskim ciekawe czy dziś wygrają  według mnie mogą mieć problem, choć dużo zależy od celności podania Hlavackovej
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|