Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 22 1 2 3 21 22
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
jeszcze jakis tydzien temu robilem wplate na moneybookers przez inteligo, dzis chcialem zrobic i nie widze tego banku na liscie, co nagle zrezygnowali ze wspolpracy?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by jadanek
jeszcze jakis tydzien temu robilem wplate na moneybookers przez inteligo, dzis chcialem zrobic i nie widze tego banku na liscie, co nagle zrezygnowali ze wspolpracy?
przy bezpośredniej wpłacie masz jako 3 pozycje: "Płacę z Inteligo / Płacę z PKO BP"

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Ja tam dalej tego nie widze.., a pewnie przez to "Przerwa techniczna.

Inteligo się zmienia. W związku z trwającymi pracami rozwojowymi aktualnie nie ma możliwości korzystania z serwisu www, serwisu mobilnego oraz serwisu telefonicznego. Planowany koniec przerwy to 9 września br. o godzinie 7:00. Korzystanie z kart w trakcie przerwy jest możliwe.
Za wszelkie niedogodności przepraszamy."

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Z PKO BP tez nie idzie wpłacić?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
Y
old hand
old hand
Y Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
ja też nie widzę tej opcji, nawet jak wpłacam do unibetu... jakoś inaczej to się robi?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
w inteligo trwają prace konserwacyjne byc moze w PKO tez.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250

Przerwa techniczna w płatnościach on-line PKO BP
W związku z przerwą techniczną w banku PKO BP, usługi Płacę z Inteligo i Płacę z iPKO nie będą dostępne w terminach:

Płacę z Inteligo: od 5 września 2013 r. od godziny 22:00 do 9 września do godzin przedpołudniowych.
Płacę z iPKO: od 6 września 2013 r. od godziny 13:30 do 9 września do godzin przedpołudniowych.
W tym czasie za zakupy zapłacisz kartą płatniczą lub przelewem tradycyjnym.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Witam
Przez dłuższy czas nie logowalem sie do skrill i zapomnailem hasla.niestety konto zostalo zablokowane.czy mozliwe jest to ze zablokowali mi mozliwosc wejscia na ich strone (blokada ip) wszystkie inne strony dzialaja i moge wejsc przez komorke ale dane oczywiscie od operatora telefonii.?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Originally Posted by M!cHaI
Witam
Przez dłuższy czas nie logowalem sie do skrill i zapomnailem hasla.niestety konto zostalo zablokowane.czy mozliwe jest to ze zablokowali mi mozliwosc wejscia na ich strone (blokada ip) wszystkie inne strony dzialaja i moge wejsc przez komorke ale dane oczywiscie od operatora telefonii.?


jest to mozliwe........ja za to sie dzis w szok wpierdolilem.....wplate robilem przez ich nowa strone.....nawet sie prze przelewy24 nie wlaczalo i wplata z banku w ciagu 20 sekund.....albo mi sie ktos wjebal na konto albo sie poprawilo....ale dumny jestem z nich

Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Czy teraz MB ma jakąś awarię? Nie idzie przelać pieniędzy do buka, do dwóch juz próbowałem. Dzięki za sprawdzenie.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by eini
Czy teraz MB ma jakąś awarię? Nie idzie przelać pieniędzy do buka, do dwóch juz próbowałem. Dzięki za sprawdzenie.
nie bangla blush

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Jakiś bałagan mają po tym przejęciu.

Nie można zalogować się na starą wersję strony.

Nie ma aktualnego limitu karty przedpłaconej MB/Skrill do wykorzystania danego dnia, tak jak to można było sprawdzić na starej wersji strony.

Nie można zrobić reklamacji konkretnej transakcji bezpośrednio, tylko trzeba przekopać się przez FAQ'i (bez skojarzeń, chociaż korci), dotrzeć do kontaktów i rozpisać się co nas boli, a boli to czego nie ma w FAQ'ach (które chętnie bym im pokazał mając możliwości techniczne).

Rozpraszająca kolorystyka interfejsu (za dużo pedalskiego fioletu), brak godzin księgowania transakcji w historii itd. to już tylko pikuś przy powyższych.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Do tego CAPTCHA wrzucona na jeden dzień. Na próbę, testowo?

Rebranding robiony tylko po to, żeby sprzedać biznes, którego nikt nie chciał kupić pod wcześniejszą marką.

Tak można mnożyć. Dawne MB było zajebiste w porównaniu z nowym. Tam nie było aż takiego bałaganu. Do tego wszystkiego jeszcze rotacja peronelu obsługującego support...

Dołączył: Jul 2002
Posty: 472
addict
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472
45 minut czekalem na polaczenie z konsultantem i sie poddalem. ciagle tylko w kolko: "all our representative are currently assisting other costumer, your call is in the queue and will be assisted with next available representative" zart

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
ja sie przez to loguje na stary smile

https://www.moneybookers.com/app/login.pl

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Pawcias
brak godzin księgowania transakcji w historii itd. to już tylko pikuś przy powyższych.


Tutaj chodziło mi o konkretną godzinę dokonania transakcji za pomocą karty. Kiedyś było to widoczne w Netku ze statusem*, czyli pending. Teraz nie ma tego ani w Skrill, ani w Netku.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by bazyl
ja sie przez to loguje na stary smile

https://www.moneybookers.com/app/login.pl

Dzięki. Skąd to masz? Trzeba grzebać w historii, czy mają to gdzieś na stronie.

Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
LED Offline
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
Ktoś tutaj pisał, że wypłata w bankomacie z karty Skrill jest jedną z najbezpieczniejszych metod. Zapytam więc, czysto teoretycznie, zakładając, że ktoś ma 100k na Skrillu i będzie wypłacał dziennie 1k przez 100 dni, czy tego typu "transakcje" nie wydadzą się podejrzane ? Mam na myśli słowa kogoś, kto wspomiał, że banki rejestrują przelewy powyżej 15k euro.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Po pierwsze wszytkie transakcje są rejestrowane. Po drugie Skrill nie jest bankiem. Wnioski można sobie wyciągać samemu.

Strona 1 z 22 1 2 3 21 22

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111), 1,075 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,213
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1