|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
jeszcze jakis tydzien temu robilem wplate na moneybookers przez inteligo, dzis chcialem zrobic i nie widze tego banku na liscie, co nagle zrezygnowali ze wspolpracy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
jeszcze jakis tydzien temu robilem wplate na moneybookers przez inteligo, dzis chcialem zrobic i nie widze tego banku na liscie, co nagle zrezygnowali ze wspolpracy? przy bezpośredniej wpłacie masz jako 3 pozycje: "Płacę z Inteligo / Płacę z PKO BP"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Ja tam dalej tego nie widze.., a pewnie przez to "Przerwa techniczna.
Inteligo się zmienia. W związku z trwającymi pracami rozwojowymi aktualnie nie ma możliwości korzystania z serwisu www, serwisu mobilnego oraz serwisu telefonicznego. Planowany koniec przerwy to 9 września br. o godzinie 7:00. Korzystanie z kart w trakcie przerwy jest możliwe. Za wszelkie niedogodności przepraszamy."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Z PKO BP tez nie idzie wpłacić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,030 |
ja też nie widzę tej opcji, nawet jak wpłacam do unibetu... jakoś inaczej to się robi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
w inteligo trwają prace konserwacyjne byc moze w PKO tez.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Przerwa techniczna w płatnościach on-line PKO BP W związku z przerwą techniczną w banku PKO BP, usługi Płacę z Inteligo i Płacę z iPKO nie będą dostępne w terminach:
Płacę z Inteligo: od 5 września 2013 r. od godziny 22:00 do 9 września do godzin przedpołudniowych. Płacę z iPKO: od 6 września 2013 r. od godziny 13:30 do 9 września do godzin przedpołudniowych. W tym czasie za zakupy zapłacisz kartą płatniczą lub przelewem tradycyjnym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,200 |
Witam Przez dłuższy czas nie logowalem sie do skrill i zapomnailem hasla.niestety konto zostalo zablokowane.czy mozliwe jest to ze zablokowali mi mozliwosc wejscia na ich strone (blokada ip) wszystkie inne strony dzialaja i moge wejsc przez komorke ale dane oczywiscie od operatora telefonii.?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
Witam Przez dłuższy czas nie logowalem sie do skrill i zapomnailem hasla.niestety konto zostalo zablokowane.czy mozliwe jest to ze zablokowali mi mozliwosc wejscia na ich strone (blokada ip) wszystkie inne strony dzialaja i moge wejsc przez komorke ale dane oczywiscie od operatora telefonii.? jest to mozliwe........ja za to sie dzis w szok wpierdolilem.....wplate robilem przez ich nowa strone.....nawet sie prze przelewy24 nie wlaczalo i wplata z banku w ciagu 20 sekund.....albo mi sie ktos wjebal na konto albo sie poprawilo....ale dumny jestem z nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
Czy teraz MB ma jakąś awarię? Nie idzie przelać pieniędzy do buka, do dwóch juz próbowałem. Dzięki za sprawdzenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Czy teraz MB ma jakąś awarię? Nie idzie przelać pieniędzy do buka, do dwóch juz próbowałem. Dzięki za sprawdzenie. nie bangla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Jakiś bałagan mają po tym przejęciu.
Nie można zalogować się na starą wersję strony.
Nie ma aktualnego limitu karty przedpłaconej MB/Skrill do wykorzystania danego dnia, tak jak to można było sprawdzić na starej wersji strony.
Nie można zrobić reklamacji konkretnej transakcji bezpośrednio, tylko trzeba przekopać się przez FAQ'i (bez skojarzeń, chociaż korci), dotrzeć do kontaktów i rozpisać się co nas boli, a boli to czego nie ma w FAQ'ach (które chętnie bym im pokazał mając możliwości techniczne).
Rozpraszająca kolorystyka interfejsu (za dużo pedalskiego fioletu), brak godzin księgowania transakcji w historii itd. to już tylko pikuś przy powyższych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Do tego CAPTCHA wrzucona na jeden dzień. Na próbę, testowo?
Rebranding robiony tylko po to, żeby sprzedać biznes, którego nikt nie chciał kupić pod wcześniejszą marką.
Tak można mnożyć. Dawne MB było zajebiste w porównaniu z nowym. Tam nie było aż takiego bałaganu. Do tego wszystkiego jeszcze rotacja peronelu obsługującego support...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472 |
45 minut czekalem na polaczenie z konsultantem i sie poddalem. ciagle tylko w kolko: "all our representative are currently assisting other costumer, your call is in the queue and will be assisted with next available representative" zart
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
brak godzin księgowania transakcji w historii itd. to już tylko pikuś przy powyższych. Tutaj chodziło mi o konkretną godzinę dokonania transakcji za pomocą karty. Kiedyś było to widoczne w Netku ze statusem*, czyli pending. Teraz nie ma tego ani w Skrill, ani w Netku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Dzięki. Skąd to masz? Trzeba grzebać w historii, czy mają to gdzieś na stronie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
Ktoś tutaj pisał, że wypłata w bankomacie z karty Skrill jest jedną z najbezpieczniejszych metod. Zapytam więc, czysto teoretycznie, zakładając, że ktoś ma 100k na Skrillu i będzie wypłacał dziennie 1k przez 100 dni, czy tego typu "transakcje" nie wydadzą się podejrzane ? Mam na myśli słowa kogoś, kto wspomiał, że banki rejestrują przelewy powyżej 15k euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Po pierwsze wszytkie transakcje są rejestrowane. Po drugie Skrill nie jest bankiem. Wnioski można sobie wyciągać samemu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|