|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Kowal dobrze gada 2 polowa tragedia dno
Wszolek to juz jest jakas kpina Nie gadaj, zajebiście wyglądał. Fryzurka elegancka...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Glik przy wywiadzie tak sie rozglada jakby mieli zaraz go złapać i zabić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Pisałem,ze Kuba MVP meczu zmieniam zdanie Mierzejewski  zmiane roku dał aaa sędzia z Holandii eee tam nas nie lubią i było widać w meczu. pomyśleć ,że jakiś obrzydliwie bogaty turas wyj..ł na tą pokrakę 5 mln euro  chyba musiał być pijany A najśmieszniejsze,ze wszyscy pisali,ze Mierzej ma mega forme  leże i Fornalik wahałsie czy Zielinski czy Mierzej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Glik przy wywiadzie tak sie rozglada jakby mieli zaraz go złapać i zabić... może to jest własnie Pindol
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Ten przepis istnieje od zarania dziejów dopiero w 1990 roku ustalono przepisy o spalonym takie jak obowiazuja teraz [/quote] są tacy dla których dzieje istnieją po '90 roku ... haha
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Glik przy wywiadzie tak sie rozglada jakby mieli zaraz go złapać i zabić... może to jest własnie Pindol z twarzy wygląda na takiego pindola...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Glik przy wywiadzie tak sie rozglada jakby mieli zaraz go złapać i zabić... może to jest własnie Pindol umarłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
lewy stwierdzil, ze wynik nie zadowala ale wystarcza?
co za chuj
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Ten przepis istnieje od zarania dziejów dopiero w 1990 roku ustalono przepisy o spalonym takie jak obowiazuja teraz [/quote] 23 lata to przecież chwilka  Biorąc pod uwagę że średnia wieku tutaj to...większość powinna znać go od pierwszego kopnięcia piłki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Ten przepis istnieje od zarania dziejów dopiero w 1990 roku ustalono przepisy o spalonym takie jak obowiazuja teraz są tacy dla których dzieje istnieją po '90 roku ... haha[/quote] fakt, po wpisach niektorych mozna sadzic, ze dla nich pilka nozna istnieje od momentu kiedy messi i cristiano stali sie slawni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
lewy stwierdzil, ze wynik nie zadowala ale wystarcza?
co za chuj on był dzisiaj najgorszy na boisku ... poza zmiennikami , stał i czekał na cud zamiast jeździć z piłką ... gwiazdor
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
potencjał jest trzeba na Euro 2016 sie skupić. Wypierdolić całą linie obrony ofensywa jest ok.Dać Salomona moze Celebana Piszczek/Bereszynski mozna tego z AS monaco Kurzawe na lewą obrone znacjonalizować i na bank zagraja lepiej niż ci z dzisiaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
lewy stwierdzil, ze wynik nie zadowala ale wystarcza?
co za chuj patriota
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
ale gruba jedzie z chinką
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
lewy stwierdzil, ze wynik nie zadowala ale wystarcza?
co za chuj patriota jak strzelil gola tez krzyczał NIEMIECKIE: JAAAAA!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
on był dzisiaj najgorszy na boisku ... poza zmiennikami , stał i czekał na cud zamiast jeździć z piłką ... gwiazdor Lewy akurat był jednym z lepszych w naszej drużynie. Dawno nie zagrał w kadrze tak dobrego meczu jak dzisiaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
potencjał jest trzeba na Euro 2016 sie skupić. Wypierdolić całą linie obrony ofensywa jest ok.Dać Salomona moze Celebana Piszczek/Bereszynski mozna tego z AS monaco Kurzawe na lewą obrone znacjonalizować i na bank zagraja lepiej niż ci z dzisiaj. I połowę zagraliśmy zaskakująco dobrze ... no poza grą obronną , w drugiej po zejściu Soboty wszystko wróciło do normy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493 |
Boruc + Jędrzejczyk + - Glik --------- Szukala ------- Benisz --------- Krychowiak+ Klich+ Kuba+ Lewy+ Zielinski+ Sobota+ Mierzejewski --------- Wszolek ---------
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
lewy stwierdzil, ze wynik nie zadowala ale wystarcza?
co za chuj [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
lewy stwierdzil, ze wynik nie zadowala ale wystarcza?
co za chuj czyli moje odczucia sa wlasciwe bawi go ta cala sytuacja
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|