|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A co tak - Korver - te Azerki ciągną w górę.
Za nisko wystawili kurs otwarcia, czy jakieś kontuzje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Bułgarki -1,5 z pocalowaniem raczki Niby Bułgarki pewniak ale ja jakos trzymam sie z dala od tego meczu. @1.5 jakie wczoraj dal marathon to byl uczciwy kurs. To co jest teraz to juz gruba przesada. Ok Polki nic nie graja ale na gre Bulgarii nie mozna patrzec jedynie przez różowe okulary bo maja pare mankamentow. Jezeli Nasze będą agresywnie zagrywac i trafiac to moze byc roznie. Jedyne co bym tu gral to POL +10.5 a będzie pewno więcej. Takie moje zdanie i pewnie większość się z nim nie zgadza  Zgadzam się. Kurs jest strasznie zaniżony. Nasze wczoraj zagrały źle ale bułgarki to nie jest zespół bardzo mocny. W tym meczu wszystko jest możliwe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nie no w ogole nie jest zespol bardzo mocny, patrzac na tegoroczne wyniki to Bulgarki sa wrecz slabe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
dzisiaj Białoruś @2,35 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
nie no w ogole nie jest zespol bardzo mocny, patrzac na tegoroczne wyniki to Bulgarki sa wrecz slabe  Nie oceniam ich przez pryzmat gołych cyferek. Oglądałem jak grały. Trener to ich atut. Tak naprawdę nie ma czym się zachwycać. Dużo błędów w przyjęciu. Nadrabiają mocnym atakiem. Wczoraj naprawdę wyglądało to źle. Serbki same się pogrzebały. Jeśli nasze utrudnią bułgarkom przyjęcie , mogą mieć one problem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
dzisiaj Białoruś @2,35  powód?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
dzisiaj Białoruś @2,35  powód? nie znam się, ale przeczytałem ciekawą analizę/info na BA odnośnie tego spotkania  również zmiany kursów oraz rynek tego spotkania na bf wskazują, że jest value
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
wklej proszę analizę, bo te kursy dla mnie zupełne nieporozumienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
A co tak - Korver - te Azerki ciągną w górę.
Za nisko wystawili kurs otwarcia, czy jakieś kontuzje ? no właśnie jestem w lekkim szoku. ja cisnę Azerki, pod prąd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
Azerbaijan vs Belarus As Boreas already said, Azerbaijan is missing Parkhomenko. But they are also missing another Key Player, one their best Player Jana MATIASOVSKA-AGHAYEVA. Both Teams have already met eachother this season, at the "Nursultan Nazarbayev President***8217;s Cup" in June. Belarus have won 3:2 (25:11, 20:25, 25:22, 21:25, 15:10 over Azerbaijan. At this Game, Jana MATIASOVSKA-AGHAYEVA took part. She made 25pts in that game. Odds for this game in June were completely conversely you can check it here ( http://www.oddsportal.com/volleyball...arus-YNk4gNhB/) Not only because of yesterday`s clear defeat vs Croatia, Azerbaijan aren`t in a good shape. They have won just over weak Switzerland twice in preperation Games, 2 times 3:2. Because of Azerbaijan`s missing, currently bad shape and because of the good odds, i see good chances for Belarus to win this game my tipp: ML Belarus
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Odnośnie meczu Polska - Bułgaria. Kursy w tym momencie są na tyle niskie, że ciężko doszukiwać się w nich jakiegoś value. Jeszcze trudniej niestety jest doszukać się pozytywów w grze Naszej reprezentacji. Wydaje mi się, że do końca fazy grupowej ugramy maksymalnie jednego seta. Nie widzę w tym składzie personalnym szans w przyszłości. To nie są zawodniczki w wieku 18-20 lat, żeby mogły swoje umiejętności rozwinąć na tyle aby walczyć o ćwierćfinały ważnych imprez . Trener też nie pomoże. Nie ma materiału do pracy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040 |
jak ktos by chcial wyniki z EMŚ to Kuwejt loss 3:1 z Tajlandia Kangury 2:1 z kazachstanem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Azerbaijan vs Belarus As Boreas already said, Azerbaijan is missing Parkhomenko. But they are also missing another Key Player, one their best Player Jana MATIASOVSKA-AGHAYEVA. Both Teams have already met eachother this season, at the "Nursultan Nazarbayev President***8217;s Cup" in June. Belarus have won 3:2 (25:11, 20:25, 25:22, 21:25, 15:10 over Azerbaijan. At this Game, Jana MATIASOVSKA-AGHAYEVA took part. She made 25pts in that game. Odds for this game in June were completely conversely you can check it here ( http://www.oddsportal.com/volleyball...arus-YNk4gNhB/) Not only because of yesterday`s clear defeat vs Croatia, Azerbaijan aren`t in a good shape. They have won just over weak Switzerland twice in preperation Games, 2 times 3:2. Because of Azerbaijan`s missing, currently bad shape and because of the good odds, i see good chances for Belarus to win this game my tipp: ML Belarus ok, to już inaczej wygląda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040 |
australia win 3:1 (-17, 23, 20, 17 )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647 |
Odnośnie meczu Polska - Bułgaria. Kursy w tym momencie są na tyle niskie, że ciężko doszukiwać się w nich jakiegoś value. Jeszcze trudniej niestety jest doszukać się pozytywów w grze Naszej reprezentacji. Wydaje mi się, że do końca fazy grupowej ugramy maksymalnie jednego seta. Nie widzę w tym składzie personalnym szans w przyszłości. To nie są zawodniczki w wieku 18-20 lat, żeby mogły swoje umiejętności rozwinąć na tyle aby walczyć o ćwierćfinały ważnych imprez . Trener też nie pomoże. Nie ma materiału do pracy. \a odnosnie innych meczy jakies wazne info??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Odnośnie meczu Polska - Bułgaria. Kursy w tym momencie są na tyle niskie, że ciężko doszukiwać się w nich jakiegoś value. Jeszcze trudniej niestety jest doszukać się pozytywów w grze Naszej reprezentacji. Wydaje mi się, że do końca fazy grupowej ugramy maksymalnie jednego seta. Nie widzę w tym składzie personalnym szans w przyszłości. To nie są zawodniczki w wieku 18-20 lat, żeby mogły swoje umiejętności rozwinąć na tyle aby walczyć o ćwierćfinały ważnych imprez . Trener też nie pomoże. Nie ma materiału do pracy. \a odnosnie innych meczy jakies wazne info?? Darwin ma jedną perełkę z ME, ale mówił, że tylko na priv daje, żeby buki się nie dowiedziały, bo kursy spadną. Więc walcie do niego na priv. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Odnośnie meczu Polska - Bułgaria. Kursy w tym momencie są na tyle niskie, że ciężko doszukiwać się w nich jakiegoś value. Jeszcze trudniej niestety jest doszukać się pozytywów w grze Naszej reprezentacji. Wydaje mi się, że do końca fazy grupowej ugramy maksymalnie jednego seta. Nie widzę w tym składzie personalnym szans w przyszłości. To nie są zawodniczki w wieku 18-20 lat, żeby mogły swoje umiejętności rozwinąć na tyle aby walczyć o ćwierćfinały ważnych imprez . Trener też nie pomoże. Nie ma materiału do pracy. \a odnosnie innych meczy jakies wazne info?? Darwin ma jedną perełkę z ME, ale mówił, że tylko na priv daje, żeby buki się nie dowiedziały, bo kursy spadną. Więc walcie do niego na priv.  Ja proponuję Niemki. Powinny wygrać. Razem w dublu z Chorwatami w kosza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
a ty korver co myślisz o Niemkach ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Niemki biorą tytuła, nie ma chuj*&** !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
u nas w Sulechowie Bialorusinki dobrze graly z Chemikiem Police i wczesniej z Zawiszą, Piłą i Łodzią slabiej.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|