Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A co tak - Korver - te Azerki ciągną w górę.

Za nisko wystawili kurs otwarcia, czy jakieś kontuzje ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by macik
Originally Posted by hallik
Bułgarki -1,5 z pocalowaniem raczki
Niby Bułgarki pewniak ale ja jakos trzymam sie z dala od tego meczu. @1.5 jakie wczoraj dal marathon to byl uczciwy kurs. To co jest teraz to juz gruba przesada. Ok Polki nic nie graja ale na gre Bulgarii nie mozna patrzec jedynie przez różowe okulary bo maja pare mankamentow. Jezeli Nasze będą agresywnie zagrywac i trafiac to moze byc roznie. Jedyne co bym tu gral to POL +10.5 a będzie pewno więcej. Takie moje zdanie i pewnie większość się z nim nie zgadza tongue

Zgadzam się. Kurs jest strasznie zaniżony. Nasze wczoraj zagrały źle ale bułgarki to nie jest zespół bardzo mocny. W tym meczu wszystko jest możliwe...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nie no w ogole nie jest zespol bardzo mocny, patrzac na tegoroczne wyniki to Bulgarki sa wrecz slabe smirk

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
dzisiaj Białoruś @2,35 boks

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by craax
nie no w ogole nie jest zespol bardzo mocny, patrzac na tegoroczne wyniki to Bulgarki sa wrecz slabe smirk

Nie oceniam ich przez pryzmat gołych cyferek. Oglądałem jak grały. Trener to ich atut. Tak naprawdę nie ma czym się zachwycać. Dużo błędów w przyjęciu. Nadrabiają mocnym atakiem. Wczoraj naprawdę wyglądało to źle. Serbki same się pogrzebały. Jeśli nasze utrudnią bułgarkom przyjęcie , mogą mieć one problem...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by - c1amak -
dzisiaj Białoruś @2,35 boks

powód?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by - c1amak -
dzisiaj Białoruś @2,35 boks

powód?


nie znam się, ale przeczytałem ciekawą analizę/info na BA odnośnie tego spotkania smile również zmiany kursów oraz rynek tego spotkania na bf wskazują, że jest value

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
wklej proszę analizę, bo te kursy dla mnie zupełne nieporozumienie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by akagi
A co tak - Korver - te Azerki ciągną w górę.

Za nisko wystawili kurs otwarcia, czy jakieś kontuzje ?

no właśnie jestem w lekkim szoku.

ja cisnę Azerki, pod prąd.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Quote
Azerbaijan vs Belarus

As Boreas already said, Azerbaijan is missing Parkhomenko.
But they are also missing another Key Player, one their best Player Jana MATIASOVSKA-AGHAYEVA.

Both Teams have already met eachother this season, at the "Nursultan Nazarbayev President***8217;s Cup" in June.

Belarus have won 3:2 (25:11, 20:25, 25:22, 21:25, 15:10 over Azerbaijan.
At this Game, Jana MATIASOVSKA-AGHAYEVA took part. She made 25pts in that game.

Odds for this game in June were completely conversely
you can check it here (http://www.oddsportal.com/volleyball...arus-YNk4gNhB/)

Not only because of yesterday`s clear defeat vs Croatia, Azerbaijan aren`t in a good shape.
They have won just over weak Switzerland twice in preperation Games, 2 times 3:2.

Because of Azerbaijan`s missing, currently bad shape and because of the good odds, i see good chances for Belarus to win this game

my tipp: ML Belarus

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Odnośnie meczu Polska - Bułgaria. Kursy w tym momencie są na tyle niskie, że ciężko doszukiwać się w nich jakiegoś value. Jeszcze trudniej niestety jest doszukać się pozytywów w grze Naszej reprezentacji. Wydaje mi się, że do końca fazy grupowej ugramy maksymalnie jednego seta. Nie widzę w tym składzie personalnym szans w przyszłości. To nie są zawodniczki w wieku 18-20 lat, żeby mogły swoje umiejętności rozwinąć na tyle aby walczyć o ćwierćfinały ważnych imprez . Trener też nie pomoże. Nie ma materiału do pracy.

Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
jak ktos by chcial wyniki z EMŚ to Kuwejt loss 3:1 z Tajlandia
Kangury 2:1 z kazachstanem

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by - c1amak -
Quote
Azerbaijan vs Belarus

As Boreas already said, Azerbaijan is missing Parkhomenko.
But they are also missing another Key Player, one their best Player Jana MATIASOVSKA-AGHAYEVA.

Both Teams have already met eachother this season, at the "Nursultan Nazarbayev President***8217;s Cup" in June.

Belarus have won 3:2 (25:11, 20:25, 25:22, 21:25, 15:10 over Azerbaijan.
At this Game, Jana MATIASOVSKA-AGHAYEVA took part. She made 25pts in that game.

Odds for this game in June were completely conversely
you can check it here (http://www.oddsportal.com/volleyball...arus-YNk4gNhB/)

Not only because of yesterday`s clear defeat vs Croatia, Azerbaijan aren`t in a good shape.
They have won just over weak Switzerland twice in preperation Games, 2 times 3:2.

Because of Azerbaijan`s missing, currently bad shape and because of the good odds, i see good chances for Belarus to win this game

my tipp: ML Belarus

ok, to już inaczej wygląda.

Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1,040
australia win 3:1 (-17, 23, 20, 17 )

Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
Originally Posted by Darwin
Odnośnie meczu Polska - Bułgaria. Kursy w tym momencie są na tyle niskie, że ciężko doszukiwać się w nich jakiegoś value. Jeszcze trudniej niestety jest doszukać się pozytywów w grze Naszej reprezentacji. Wydaje mi się, że do końca fazy grupowej ugramy maksymalnie jednego seta. Nie widzę w tym składzie personalnym szans w przyszłości. To nie są zawodniczki w wieku 18-20 lat, żeby mogły swoje umiejętności rozwinąć na tyle aby walczyć o ćwierćfinały ważnych imprez . Trener też nie pomoże. Nie ma materiału do pracy.

\a odnosnie innych meczy jakies wazne info??

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by gucik6
Originally Posted by Darwin
Odnośnie meczu Polska - Bułgaria. Kursy w tym momencie są na tyle niskie, że ciężko doszukiwać się w nich jakiegoś value. Jeszcze trudniej niestety jest doszukać się pozytywów w grze Naszej reprezentacji. Wydaje mi się, że do końca fazy grupowej ugramy maksymalnie jednego seta. Nie widzę w tym składzie personalnym szans w przyszłości. To nie są zawodniczki w wieku 18-20 lat, żeby mogły swoje umiejętności rozwinąć na tyle aby walczyć o ćwierćfinały ważnych imprez . Trener też nie pomoże. Nie ma materiału do pracy.

\a odnosnie innych meczy jakies wazne info??

Darwin ma jedną perełkę z ME, ale mówił, że tylko na priv daje, żeby buki się nie dowiedziały, bo kursy spadną.

Więc walcie do niego na priv. piwo

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by gucik6
Originally Posted by Darwin
Odnośnie meczu Polska - Bułgaria. Kursy w tym momencie są na tyle niskie, że ciężko doszukiwać się w nich jakiegoś value. Jeszcze trudniej niestety jest doszukać się pozytywów w grze Naszej reprezentacji. Wydaje mi się, że do końca fazy grupowej ugramy maksymalnie jednego seta. Nie widzę w tym składzie personalnym szans w przyszłości. To nie są zawodniczki w wieku 18-20 lat, żeby mogły swoje umiejętności rozwinąć na tyle aby walczyć o ćwierćfinały ważnych imprez . Trener też nie pomoże. Nie ma materiału do pracy.

\a odnosnie innych meczy jakies wazne info??

Darwin ma jedną perełkę z ME, ale mówił, że tylko na priv daje, żeby buki się nie dowiedziały, bo kursy spadną.

Więc walcie do niego na priv. piwo

Ja proponuję Niemki. Powinny wygrać. Razem w dublu z Chorwatami w kosza.

Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
a ty korver co myślisz o Niemkach ?

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Niemki biorą tytuła, nie ma chuj*&** !

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
u nas w Sulechowie Bialorusinki dobrze graly z Chemikiem Police i wczesniej z Zawiszą, Piłą i Łodzią slabiej.

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, latajaca_holenderka, rafal08, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,452 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1