Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16
#600597 14/06/2006 17:26
Dołączył: Feb 2005
Posty: 180
member
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 180
Posiadam bon z promocji Interia.pl i chętnie zamienię go na bon z Onet.pl bądź wp.pl. Chętnych zapraszam na priv lub gg 4469524.

Bonus: Unibet
#600598 15/06/2006 07:44
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Przyjmę bon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> GG 7209094

#600599 15/06/2006 07:52
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Mam kilka bonów z betathome z promocji w interi, jak ktoś jest zainteresowany to PW

#600600 15/06/2006 08:30
Dołączył: Feb 2005
Posty: 180
member
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 180
Quote
Posiadam bon z promocji Interia.pl i chętnie zamienię go na bon z Onet.pl bądź wp.pl. Chętnych zapraszam na priv lub gg 4469524.

Nieaktualne...

#600601 15/06/2006 08:33
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
UFMJM-4XJYF-DGUMC-65F22-M3D9BN

Z wp.pl nie wiem czy jest wykorzystany czy nie.

#600602 15/06/2006 08:34
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Jest dość duże zainteresowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> może jakaś aukcja tongue ?

#600603 15/06/2006 08:49
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Dostałem dużo PW więc bon dam tutaj

Kto pierwszy ten lepszy :

FDWJJ-ZXAZW-WPCN6-W3U4P-EWHM3E

#600604 15/06/2006 08:54
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Co do wypłat z Bet-at-home jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Pierwsza trwała 24h, natomiast druga 2h.
Ogolnie buk zmierza w dobrym kierunku. Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#600605 15/06/2006 09:32
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
ja mam bony z wp.pl, nawet kilka i chetnie się zamienie na bon z innej kampani lub sprzedam

#600606 15/06/2006 10:53
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
G
member
member
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
Pisałem do supportu ale juz drugi dzien nikt nie odpowiada.

Mam pytanie:
Kwota depozytu + bonus = 280 zł
Nie mam wykonanego jeszcze obrotu. Przykładowo ugrałem 380 zł. I mam teraz
pytanie czy mozna wypłacic 100 zł, a stan konta równy byłby 280 czyli kwota depozytu+bonus.

#600607 15/06/2006 11:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Pisałem do supportu ale juz drugi dzien nikt nie odpowiada.

Mam pytanie:
Kwota depozytu + bonus = 280 zł
Nie mam wykonanego jeszcze obrotu. Przykładowo ugrałem 380 zł. I mam teraz
pytanie czy mozna wypłacic 100 zł, a stan konta równy byłby 280 czyli kwota depozytu+bonus.

wyplate mozna zlecic dopiero po pelnym obrocie

#600608 15/06/2006 13:09
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
odgrzebałem starego maila a tam:

H7SCX-F8X57-JNUAK-6KVTK-AGU2XJ

5 zł

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#600609 15/06/2006 14:02
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2
a byl do tej promocji wymagany jakis minimalny kurs?? czy tylko depozyt z bonusem x 3 obrocic ??

#600610 15/06/2006 14:52
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote
a byl do tej promocji wymagany jakis minimalny kurs?? czy tylko depozyt z bonusem x 3 obrocic ??

Wymagany minimalny kurs to 1,5

#600611 15/06/2006 17:10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Jezeli ktos byłby na tyle uprzejmy zeby odstąpić kod z wp pl albo z onetu to prosze : nowaczi@interia.pl
z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#600612 15/06/2006 18:08
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
G
member
member
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
To mi napisali z supportu:
Oto przyklad rozliczenia promocji bonusowej 100%:

Przy wplacie np 140 PLN otrzyma Pan 140 PLN bonusu ktory zostanie dopisany
do "Konta gracza".
Suma (Wplata + Bonus) musi zostać trzy razy obstawiona w zakładach.
Po obstawieniu 840 PLN moze zostac zlecona wyplata. W przypadku gdy wyplata
zostanie zlecona przed obstawieniem trzykrotnej wartosci (Wplaty + Bonusa)
bonus zostanie odjęty.

Czyli z tego co rozumiem zostanie tylko odjęte 140 zł. Mam na koncie koło 1000 zł i zleciłme wypłate, wole stracic te 140 niz pozniej przegrac wiecej.

#600613 15/06/2006 18:13
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
G
member
member
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
Zapomniałem jeszcze napisac, jak juz sie zleciło wypłąte to chyba nie mozna jej anulowac co???
Tak na przyszłość chciałbym wiedzieć.

#600614 15/06/2006 18:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
Jeżeli masz 1000 PLN i grałeś kursy powyżej 1.5 nie ma się o co martwić - warunki obrotu spełnione.

Tak na marginesie - niższych kursów niż na Betathome chyba nie widziałem ( może u naziemnych po odliczeniu tych 10 % ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#600615 15/06/2006 19:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
a tam nie ma zapisku ze jesli wyplaci sie przed wykonaniem obrotu to traci sie wszystkie wygrane?

#600616 15/06/2006 19:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
jesli przegralem pare stowek a mam ladny grosz to juz chyba nie musze nic obracac ?

Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, betowiec, alfa), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,412
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1