|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 180 |
Posiadam bon z promocji Interia.pl i chętnie zamienię go na bon z Onet.pl bądź wp.pl. Chętnych zapraszam na priv lub gg 4469524.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174 |
Przyjmę bon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> GG 7209094
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Mam kilka bonów z betathome z promocji w interi, jak ktoś jest zainteresowany to PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 180 |
Posiadam bon z promocji Interia.pl i chętnie zamienię go na bon z Onet.pl bądź wp.pl. Chętnych zapraszam na priv lub gg 4469524. Nieaktualne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462 |
UFMJM-4XJYF-DGUMC-65F22-M3D9BN
Z wp.pl nie wiem czy jest wykorzystany czy nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Jest dość duże zainteresowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> może jakaś aukcja  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Dostałem dużo PW więc bon dam tutaj
Kto pierwszy ten lepszy :
FDWJJ-ZXAZW-WPCN6-W3U4P-EWHM3E
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Co do wypłat z Bet-at-home jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Pierwsza trwała 24h, natomiast druga 2h. Ogolnie buk zmierza w dobrym kierunku. Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93 |
ja mam bony z wp.pl, nawet kilka i chetnie się zamienie na bon z innej kampani lub sprzedam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174 |
Pisałem do supportu ale juz drugi dzien nikt nie odpowiada.
Mam pytanie: Kwota depozytu + bonus = 280 zł Nie mam wykonanego jeszcze obrotu. Przykładowo ugrałem 380 zł. I mam teraz pytanie czy mozna wypłacic 100 zł, a stan konta równy byłby 280 czyli kwota depozytu+bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Pisałem do supportu ale juz drugi dzien nikt nie odpowiada.
Mam pytanie: Kwota depozytu + bonus = 280 zł Nie mam wykonanego jeszcze obrotu. Przykładowo ugrałem 380 zł. I mam teraz pytanie czy mozna wypłacic 100 zł, a stan konta równy byłby 280 czyli kwota depozytu+bonus. wyplate mozna zlecic dopiero po pelnym obrocie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
odgrzebałem starego maila a tam:
H7SCX-F8X57-JNUAK-6KVTK-AGU2XJ
5 zł
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2 |
a byl do tej promocji wymagany jakis minimalny kurs?? czy tylko depozyt z bonusem x 3 obrocic ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
a byl do tej promocji wymagany jakis minimalny kurs?? czy tylko depozyt z bonusem x 3 obrocic ?? Wymagany minimalny kurs to 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Jezeli ktos byłby na tyle uprzejmy zeby odstąpić kod z wp pl albo z onetu to prosze : nowaczi@interia.plz gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174 |
To mi napisali z supportu: Oto przyklad rozliczenia promocji bonusowej 100%:
Przy wplacie np 140 PLN otrzyma Pan 140 PLN bonusu ktory zostanie dopisany do "Konta gracza". Suma (Wplata + Bonus) musi zostać trzy razy obstawiona w zakładach. Po obstawieniu 840 PLN moze zostac zlecona wyplata. W przypadku gdy wyplata zostanie zlecona przed obstawieniem trzykrotnej wartosci (Wplaty + Bonusa) bonus zostanie odjęty.
Czyli z tego co rozumiem zostanie tylko odjęte 140 zł. Mam na koncie koło 1000 zł i zleciłme wypłate, wole stracic te 140 niz pozniej przegrac wiecej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 174 |
Zapomniałem jeszcze napisac, jak juz sie zleciło wypłąte to chyba nie mozna jej anulowac co??? Tak na przyszłość chciałbym wiedzieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126 |
Jeżeli masz 1000 PLN i grałeś kursy powyżej 1.5 nie ma się o co martwić - warunki obrotu spełnione.
Tak na marginesie - niższych kursów niż na Betathome chyba nie widziałem ( może u naziemnych po odliczeniu tych 10 % ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
a tam nie ma zapisku ze jesli wyplaci sie przed wykonaniem obrotu to traci sie wszystkie wygrane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
jesli przegralem pare stowek a mam ladny grosz to juz chyba nie musze nic obracac ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka