Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16
#600697 20/06/2006 10:38
Dołączył: May 2006
Posty: 570
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 570
no u mnie tez wysylam mejla i nic nei odpowiadaja ... grrrr niech to szlaq! kasa jest potrzebna to jeszcze trzeba czekac... wybieram kase i mówie temu bukowi CIAO!!!!
To jest nei do pomyslenia by znany bukmacher nei wyplacał a suppoert sie opier... chyba
pozdroo

Bonus: Unibet
#600698 20/06/2006 10:44
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
umnie tez niema

jaja jakies <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#600699 20/06/2006 11:30
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
niestety u mnie jest podobnie, zrobilem zlecenie wyplaty kilka dni temu, niestety zero odzewu, napisalem maila, cisza.. napialem drugiego - wczoaj sie odezwali ze kasa zniknie z mojego konta po 24h no i nie zniknela.... napisalem dzis jeszcze raz bo chce wyplacic juz wszystko, mam dosc nerwow..
ciekawe czy cos z tej kasy kiedys wkoncu trafi do mnie na konto :/

#600700 20/06/2006 11:42
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
dostałem takie maila

Hi!
Thank you for your e-mail.
We have received your withdrawal request.
It has to be checked by our accounting department now.
Afterwards the amount will be ground off your betting account.
If we need further information's we will contact you as soon as possible.
Kind regards
Your bet-at-home.com - Team!

niech ktos przetlumaczy jak moze

#600701 20/06/2006 11:45
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
Quote
dostałem takie maila

Hi!
Thank you for your e-mail.
We have received your withdrawal request.
It has to be checked by our accounting department now.
Afterwards the amount will be ground off your betting account.
If we need further information's we will contact you as soon as possible.
Kind regards
Your bet-at-home.com - Team!

niech ktos przetlumaczy jak moze

Hi!
Dziekujemy za twoj e-mail.
Otrzymalismy od Ciebie prosbe o wyplate.
Zostanie ona teraz sprawdzona przez nasz dzial rozliczeniowy, a nastepnie pieniadze zostana wyplacone z Twojego konta bukmacherskiego. jesli bedziemy potrzebowali informacji skontaktujemy sie z Toba tak szybko jak bedzie to mozliwe.

Twoj... bla bla bla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

tak to mniej wiecej brzmi, jesli sie pomylilem poprawcie mnie

#600702 20/06/2006 11:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
i to ma byc dobry bukmacher wyplacam pieniadze i spadam od nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#600703 20/06/2006 11:49
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
Quote
i to ma byc dobry bukmacher wyplacam pieniadze i spadam od nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

troszke o nich wlasnie poczytalem na zagranicznych stronach i wszedzie podkreslaja jedna rzecz - POWOLNA WYPLATA...

wiec trzeba czekac..
..i miec nadzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#600704 20/06/2006 11:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
Quote
no u mnie tez wysylam mejla i nic nei odpowiadaja ... grrrr niech to szlaq! kasa jest potrzebna to jeszcze trzeba czekac... wybieram kase i mówie temu bukowi CIAO!!!!
To jest nei do pomyslenia by znany bukmacher nei wyplacał a suppoert sie opier... chyba
pozdroo

Support okropny... totalny ignore...

O ile wpłaty są szybkie to wypłaty faktycznie powolne... no cóż, dzisiaj dostałem od nich kasę, ugram coś i spadam gdzie indziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#600705 20/06/2006 13:49
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
siema prosze o szybka odpowiedz jesli ktos moze . Ile wynosi minimalna wplata do bah poprzez moneybookers ?? Lub kto zna buka co mozna wplacic przez mb a minimalna wplata do 5 PLN ?? Dziekuje.

#600706 20/06/2006 13:51
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930

#600707 20/06/2006 14:05
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
No i zaczyna się znowu. Pierwszą wypłatę niby zlecili, bo odjęli pieniądze z konta ale w niedzielę zleciłem następną (chcę wypłacić całą kasę) i do dzisiaj nie odjęli pieniędzy. Na maila w sprawie pierwszej wypłaty jeszcze odpowiedzieli, na maila w sprawie drugiej wypłaty już nie...

PS. Pierwsza wypłata jeszcze nie trafiła na moje konto bankowe...

#600708 20/06/2006 14:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
ja czekam na pierwsza wyplate po napisaniu maila do angielskiego supportu raczej jestem spokojny Szewa pisz na ang bo polski ma to w dupie najwyrazniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> POL Support

#600709 20/06/2006 14:20
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Właśnie napisałem do angielskiego. Mam nadzieję, że wykażą się większym profesjonalizmem nież polski support...

#600710 20/06/2006 14:21
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
mnie ang odpisal wciagu 5 min

Szewa ty wyplacales na MB czy na konto bankowe ?

#600711 20/06/2006 14:32
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Jak zostanie rozliczony zakład Santoro Ginepri? Ja dałem że bedzie 2-0 przy stanie 6-1 3-2 kraecz Ginepriego

#600712 20/06/2006 14:38
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Jak zostanie rozliczony zakład Santoro Ginepri? Ja dałem że bedzie 2-0 przy stanie 6-1 3-2 kraecz Ginepriego

przy dokladnym wyniku bedziesz mia zwrot chyba

#600713 20/06/2006 14:48
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
wahi gdzie tam masz przekręt? dali taki czas bo mają zakład KTO ROZPOCZNIE MECZ...?

#600714 20/06/2006 14:53
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
chodzi o to, ze wg nich mecz Niemcow zaczyna sie minute wczesniej niz Polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#600715 20/06/2006 15:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
otrzymałem wyplate

#600716 20/06/2006 15:19
Dołączył: Jul 2003
Posty: 206
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 206
Quote
Quote
Quote
Tak, pierwsza wypłata.

Napisałem już prewencyjnie do supportu ale spokojnie czekam, bo teraz jest weekend i nikt nie realizuje wypłat. Mam nadzieję, że do piątku pieniądze znajdą się na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja mialem tak samo robilem wyplate 5 razy wysylalem maile a kasa nadal byla na koncie gracza w koncu zadzwonilem przez telefonie voip 8 gr min. gosciu kazal mi zrobic jeszcze raz wyplate i po 15 minutach kase odjeli a za 2 dni pieniazki byly na moim koncie bankowym.

Jak do nich dzwoniłeś to mają support po polsku czy trzeba po angielsku nawijać??
Jak dzwonilem odezwali sie w jakims jezyku poprosilem po angielsku ze chce rozmawiac w jezyku polskim zostalem przelaczony do osoby mowiacej po polsku

Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty, $-man, rymoholik, Sensei, betowiec, Akhu), 2,598 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,284
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1