|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 570
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 570 |
no u mnie tez wysylam mejla i nic nei odpowiadaja ... grrrr niech to szlaq! kasa jest potrzebna to jeszcze trzeba czekac... wybieram kase i mówie temu bukowi CIAO!!!! To jest nei do pomyslenia by znany bukmacher nei wyplacał a suppoert sie opier... chyba pozdroo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
umnie tez niema
jaja jakies <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315 |
niestety u mnie jest podobnie, zrobilem zlecenie wyplaty kilka dni temu, niestety zero odzewu, napisalem maila, cisza.. napialem drugiego - wczoaj sie odezwali ze kasa zniknie z mojego konta po 24h no i nie zniknela.... napisalem dzis jeszcze raz bo chce wyplacic juz wszystko, mam dosc nerwow.. ciekawe czy cos z tej kasy kiedys wkoncu trafi do mnie na konto :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
dostałem takie maila
Hi! Thank you for your e-mail. We have received your withdrawal request. It has to be checked by our accounting department now. Afterwards the amount will be ground off your betting account. If we need further information's we will contact you as soon as possible. Kind regards Your bet-at-home.com - Team!
niech ktos przetlumaczy jak moze
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315 |
dostałem takie maila
Hi! Thank you for your e-mail. We have received your withdrawal request. It has to be checked by our accounting department now. Afterwards the amount will be ground off your betting account. If we need further information's we will contact you as soon as possible. Kind regards Your bet-at-home.com - Team!
niech ktos przetlumaczy jak moze Hi! Dziekujemy za twoj e-mail. Otrzymalismy od Ciebie prosbe o wyplate. Zostanie ona teraz sprawdzona przez nasz dzial rozliczeniowy, a nastepnie pieniadze zostana wyplacone z Twojego konta bukmacherskiego. jesli bedziemy potrzebowali informacji skontaktujemy sie z Toba tak szybko jak bedzie to mozliwe. Twoj... bla bla bla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak to mniej wiecej brzmi, jesli sie pomylilem poprawcie mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
i to ma byc dobry bukmacher wyplacam pieniadze i spadam od nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315 |
i to ma byc dobry bukmacher wyplacam pieniadze i spadam od nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> troszke o nich wlasnie poczytalem na zagranicznych stronach i wszedzie podkreslaja jedna rzecz - POWOLNA WYPLATA... wiec trzeba czekac.. ..i miec nadzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
no u mnie tez wysylam mejla i nic nei odpowiadaja ... grrrr niech to szlaq! kasa jest potrzebna to jeszcze trzeba czekac... wybieram kase i mówie temu bukowi CIAO!!!! To jest nei do pomyslenia by znany bukmacher nei wyplacał a suppoert sie opier... chyba pozdroo Support okropny... totalny ignore... O ile wpłaty są szybkie to wypłaty faktycznie powolne... no cóż, dzisiaj dostałem od nich kasę, ugram coś i spadam gdzie indziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 123 |
siema prosze o szybka odpowiedz jesli ktos moze . Ile wynosi minimalna wplata do bah poprzez moneybookers ?? Lub kto zna buka co mozna wplacic przez mb a minimalna wplata do 5 PLN ?? Dziekuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
No i zaczyna się znowu. Pierwszą wypłatę niby zlecili, bo odjęli pieniądze z konta ale w niedzielę zleciłem następną (chcę wypłacić całą kasę) i do dzisiaj nie odjęli pieniędzy. Na maila w sprawie pierwszej wypłaty jeszcze odpowiedzieli, na maila w sprawie drugiej wypłaty już nie...
PS. Pierwsza wypłata jeszcze nie trafiła na moje konto bankowe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
ja czekam na pierwsza wyplate po napisaniu maila do angielskiego supportu raczej jestem spokojny Szewa pisz na ang bo polski ma to w dupie najwyrazniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> POL Support
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Właśnie napisałem do angielskiego. Mam nadzieję, że wykażą się większym profesjonalizmem nież polski support...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
mnie ang odpisal wciagu 5 min
Szewa ty wyplacales na MB czy na konto bankowe ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365 |
Jak zostanie rozliczony zakład Santoro Ginepri? Ja dałem że bedzie 2-0 przy stanie 6-1 3-2 kraecz Ginepriego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Jak zostanie rozliczony zakład Santoro Ginepri? Ja dałem że bedzie 2-0 przy stanie 6-1 3-2 kraecz Ginepriego przy dokladnym wyniku bedziesz mia zwrot chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
wahi gdzie tam masz przekręt? dali taki czas bo mają zakład KTO ROZPOCZNIE MECZ...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chodzi o to, ze wg nich mecz Niemcow zaczyna sie minute wczesniej niz Polski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 206
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 206 |
Tak, pierwsza wypłata.
Napisałem już prewencyjnie do supportu ale spokojnie czekam, bo teraz jest weekend i nikt nie realizuje wypłat. Mam nadzieję, że do piątku pieniądze znajdą się na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja mialem tak samo robilem wyplate 5 razy wysylalem maile a kasa nadal byla na koncie gracza w koncu zadzwonilem przez telefonie voip 8 gr min. gosciu kazal mi zrobic jeszcze raz wyplate i po 15 minutach kase odjeli a za 2 dni pieniazki byly na moim koncie bankowym. Jak do nich dzwoniłeś to mają support po polsku czy trzeba po angielsku nawijać?? Jak dzwonilem odezwali sie w jakims jezyku poprosilem po angielsku ze chce rozmawiac w jezyku polskim zostalem przelaczony do osoby mowiacej po polsku
|
|
|
Link skopiowany do schowka