a Ty jestes oczywiscie organizacja charytatywna wspierajaca majatek bukow tak? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
czlowieku nie rozsmieszaj mnie, spojrz jak klientow traktowal baw (zamykanie kont po wysokich wygranych) , expekt (slynne handicupy zuzlowe), unibet. i Ty mowisz o jakiejkolwiek uczciwosci w tej branzy???
Tak mówię o uczciwości.
Ty uważasz, że jesteś cwany. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
(ale nie jesteś, bo byś sie nigdy publicznie nie przyznał do grania po czasie)
Grasz z premedytacją zdarzenie, którego wynik znasz i robisz alarm że ten straszny buk nie chce Ci wypłacić.
BetWAY jest nowym bukmacherem.
Nie słyszałem by kogoś oszukali.
Robią pomyłki jak kazdy ale nie sądzę by dawali sie na tak proste "numerki".
Jak masz problem z innymi, to się na nich odgrywaj.
(życze powodzenia - szczególnie w BAW)
BetWAY nic do tego nie ma.
Takich błedów się po prostu nie gra.
Jak chcesz ryzykować, to Twoja sprawa ale nie ma co stroić się w piórka solidnego klienta grajacego "poważne kwoty".
Zrzut zakładu nic nie pomoże jak godzina drugiej bramki jest wcześniejsza niż godzina zakładu.