Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 20 1 2 4 5 6 7 8 19 20
#600992 14/07/2006 13:15
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Nie jest obrońcą, ale stara się obiektywnie ocenić sytuację.

A może był jakiś błąd w tłumaczeniu ze strony polskiego tłumacza, który zamiast poniżej/powyżej 2,5 wstukał 1,5 ... tak jak w Betsson z tymi zmianami w połowach.

Bonus: Unibet
#600993 14/07/2006 13:26
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
Nie jest obrońcą, ale stara się obiektywnie ocenić sytuację.

A może był jakiś błąd w tłumaczeniu ze strony polskiego tłumacza, który zamiast poniżej/powyżej 2,5 wstukał 1,5 ... tak jak w Betsson z tymi zmianami w połowach.

mozliwe..

ciekaw jestem tylko co by bylo gdyby wyszedl faktyczny over 2.5??? czy wtedy napisaliby ze gralem 1.5 i ze mimo ze logicznie wychodzi 2.5 to jest niewazny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#600994 14/07/2006 13:53
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
a Ty jestes oczywiscie organizacja charytatywna wspierajaca majatek bukow tak? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
czlowieku nie rozsmieszaj mnie, spojrz jak klientow traktowal baw (zamykanie kont po wysokich wygranych) , expekt (slynne handicupy zuzlowe), unibet. i Ty mowisz o jakiejkolwiek uczciwosci w tej branzy???
Tak mówię o uczciwości.

Ty uważasz, że jesteś cwany. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
(ale nie jesteś, bo byś sie nigdy publicznie nie przyznał do grania po czasie)
Grasz z premedytacją zdarzenie, którego wynik znasz i robisz alarm że ten straszny buk nie chce Ci wypłacić.

BetWAY jest nowym bukmacherem.
Nie słyszałem by kogoś oszukali.
Robią pomyłki jak kazdy ale nie sądzę by dawali sie na tak proste "numerki".
Jak masz problem z innymi, to się na nich odgrywaj.
(życze powodzenia - szczególnie w BAW)
BetWAY nic do tego nie ma.

Takich błedów się po prostu nie gra.
Jak chcesz ryzykować, to Twoja sprawa ale nie ma co stroić się w piórka solidnego klienta grajacego "poważne kwoty".

Zrzut zakładu nic nie pomoże jak godzina drugiej bramki jest wcześniejsza niż godzina zakładu.

#600995 14/07/2006 14:38
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Witamy



Panie xxxxx, przekazalismy Panu wszystkie informacje dotyczace Pana zakladu na zywo w dniu
wczorajszym, Pana zaklad zostal zawarty w sposob prawidlowy, rozliczony rowniez w sposob prawidlowy i
rozliczenie tego zakladu nie bedzie zmienione.



Pozdrawiamy
Support
Betway.com

=====================


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#600996 14/07/2006 15:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
bueheheheheh co koles.... gra na ewidentna pomyslke bukmachera, po zakonczeniu zdarzenia i jeszcze smie miec pretensje ze mu nie wyplacaja kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D

#600997 14/07/2006 20:54
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Czyli wnioski nasuwają się same !
Mam pytanie, czy przypadkiem buczek nie zaspał ?
Kolega chciał to skrzętnie wykorzystać!
Moim zdaniem powinien w tym przypadku zagrać na
zdobycie bramki i nie bylo by sęków. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#600998 16/07/2006 11:46
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
witam wyplacal ktos na konto w mbanku
co trzeba wpisac w tych polach (chyba najbardziej skomplikowany buk do wyplat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Adres Banku
Miasto Banku*
Kod Pocztowy Banku
Placówka Banku*
Sort Code
Kod Banku

pozdrawiam !!

#600999 16/07/2006 12:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
Quote
witam wyplacal ktos na konto w mbanku
co trzeba wpisac w tych polach (chyba najbardziej skomplikowany buk do wyplat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Adres Banku
Miasto Banku*
Kod Pocztowy Banku
Placówka Banku*
Sort Code
Kod Banku

pozdrawiam !!


Nazwa Banku BRE Bank S.A. Retail Banking
Adres Banku al. Mickiewicza 10
90-050 Łódź
PL

SWIFT BREXPLPWMUL

#601000 16/07/2006 19:06
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
bueheheheheh co koles.... gra na ewidentna pomyslke bukmachera, po zakonczeniu zdarzenia i jeszcze smie miec pretensje ze mu nie wyplacaja kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D

wyplacac a rozliczac w druga stronę to 2 różne rzeczy!!!

#601001 18/07/2006 08:06
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
dziala wam stronka ?
bo mi niechce ruszyc

#601002 18/07/2006 08:11
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
dziala wam stronka ?
bo mi niechce ruszyc

Działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#601003 18/07/2006 08:16
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 449
mi ani stronka, ani poker . grrr

#601004 18/07/2006 15:41
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Ile czasu idzie przelew bankowy na konto w Betway???

#601005 18/07/2006 15:55
Dołączył: Jul 2006
Posty: 25
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 25
Mi szedł 4 dni

#601006 18/07/2006 18:37
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
DObrze rozumiem, ze w aktualnej promocji do obrotu zalicza się kupon który zawiera jedno wydarzenie o kursie przynajmniej 1.70 a nie kupon z łącznym ako 1.70 ?

#601007 18/07/2006 20:03
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Quote
Ile czasu idzie przelew bankowy na konto w Betway???
Mi szlo niecale 24h, ale ja wplacalem z BPH na ich konto roowniez w BPH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />



Quote
DObrze rozumiem, ze w aktualnej promocji do obrotu zalicza się kupon który zawiera jedno wydarzenie o kursie przynajmniej 1.70 a nie kupon z łącznym ako 1.70 ?
Dobrze rozumiesz, ale itak nie jest zle, bo lacznie obrot 1x, jakby AKO 1.7 sie liczylo to by chyba zbankrutowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#601008 18/07/2006 20:13
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
No pewnie poszliby z torbami z takim bonusem i ako 1.70 , ale jak widac uczą się na błędach i zmieniają zasady.Czyli obrót 800x 1.70 , chyba nie ma ograniczenia czasowego ??

#601009 18/07/2006 20:30
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
No chyba nie ma ograniczenia czasowego, przynajmniej nie doczytalem sie tego w regulaminie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#601010 18/07/2006 20:41
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 343
Ok , dzięki za pomoc . Pozdro

#601011 19/07/2006 16:54
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
Witam! Mam pytanie przy wplacie 400 zł i 400 zł bonusu ile razy nalezy obrocic bonus i wplate oraz ile trwa wyplata na konto bankowe ? Dzieki

Strona 6 z 20 1 2 4 5 6 7 8 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, burbon, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11, ElNinho[mmdea], kamel), 2,767 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,256
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1