Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20
#601152 01/08/2006 18:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
panowie takie pytanie.... jak wplacilem 400zl ... dostalem te 200zl to obrot musze miec 600zl na pilce noznej kurs wyzsz niz bla bla bla. Jak ktos moze potwierdzic to dzieki bo znowu wyjdzie ze nie zrozumialem zasad jak z tym bonusem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

BET(and go A)WAY

Bonus: Unibet
#601153 01/08/2006 21:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Też miałem z tym problem, sprawdziłem i:
Numer konta - wpisujesz cały numer konta
IBAN - PL+Numer konta
Sort code - napisz do banku, niech Ci podadzą; jeśli istnieje, wpisujesz xx
kod banku - wpisujesz xx

#601154 01/08/2006 21:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Coś mi się zwaliło z cytowaniem, w każdym razie to odpowiedź do tego....:
Quote
jesli ktos moze pomoc to prosze o wpis, jesli nie, zbędne komentarze zostawcie sobie (naprawde goni mnie ostatnio czas i nie moge przegladac kilkunastu stron post w post...)

Kod Pocztowy Banku:

Numer Konta*

Sort Code (wpisz xx)*

Kod Banku (wpisz xx)*


- nizej jest iban, wiec ''numer konta'' to rowniez moje konto???


dzieki z gory za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#601155 02/08/2006 09:54
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
[quote]Coś mi się zwaliło z cytowaniem, w każdym razie to odpowiedź do tego....:
[quote]
jesli ktos moze pomoc to prosze o wpis, jesli nie, zbędne komentarze zostawcie sobie (naprawde goni mnie ostatnio czas i nie moge przegladac kilkunastu stron post w post...)

Kod Pocztowy Banku: - twojego banku kod pocztowy

Numer Konta* - numer twojego konta

Sort Code (wpisz xx)*-wpisz xx

Kod Banku (wpisz xx)* wpisz xx


- nizej jest iban, wiec ''numer konta'' to rowniez moje konto??? - wpisz najpierw PL i numer twojego konta


Masz kawe na ławe.

#601156 02/08/2006 12:28
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Czy oni mają jakąs infolinie? Kontakt mailowy mnie nie zadowala.

#601157 02/08/2006 14:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
w BETWAAY konczą sie pieniądze.... Musze napisac kilka zdan o tych dziadach. Wplacilem 400 jakis czas temu, bonusa nie dostalem gdyz napisali ze juz ktos sie logowal z tego samego IP, no to sobie pomyslalem srał was pies.... chce wybrac kase te 400 złotych a tu lipa....UWAZAJCIE NA NICH!!! Mocno się reklamują, chcą wejsc na sile na polski rynek! grajcie gdzie indziej...

#601158 02/08/2006 14:27
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Ile czekaliscie na ten Bonus?

#601159 02/08/2006 15:36
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
mam pytanko czy są jakieś promocje dla zarejestrowanych graczy ?

#601160 02/08/2006 16:12
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Quote
w BETWAAY konczą sie pieniądze.... Musze napisac kilka zdan o tych dziadach. Wplacilem 400 jakis czas temu, bonusa nie dostalem gdyz napisali ze juz ktos sie logowal z tego samego IP, no to sobie pomyslalem srał was pies.... chce wybrac kase te 400 złotych a tu lipa....UWAZAJCIE NA NICH!!! Mocno się reklamują, chcą wejsc na sile na polski rynek! grajcie gdzie indziej...


Czyli nie mogłes wyplacić swojej kasy?
To mi się nie podoba!

#601161 02/08/2006 16:44
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
Ale suchar czyli jak wplace 400 zl i dostane bonus 400 zl to musze zagrac wszystko czyli 800 zl na mecz pilki noznej po kursie minimum 1.70. Oni chyba oszaleli. A mam pytanie czy mozna np. postawic mniejsza kwote czy nalezy odrazu wszystko ?

#601162 02/08/2006 16:54
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
@simi mozesz na mniejsza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (tylko bedziesz mogl wyplacic nie tracac bonusa dopiero wtedy gdy postawisz na laczna kwote 800) pozdro

#601163 02/08/2006 16:57
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
Aha czyli np. moge postawic 8 zakladow po 100 zlotych na kurs 1.70 i to mi zostanie wliczone w obrót ?

#601164 02/08/2006 17:00
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#601165 02/08/2006 17:24
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
A jesli chodzi o wplate przez Moneybookers jak to wyglada? Wplacam 400 zl i musze to wszystko obrocic i dopiero dopisza mi bonus?

#601166 02/08/2006 17:38
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Nie, widze ze juz zlikwidowali ten punkt regulaminu dot moneybookers i netellera...

"Oferta dotyczy depozytów dokonanych kartami kredytowymi VISA/Mastercard należącymi do właścicieli kont gracza, depozytów Neteller, Moneybookers oraz wpłat na konto bankowe."

Wszystkie formy wplaty sa takie same, tzn wpladasz -> dostajesz bonus -> obracasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#601167 03/08/2006 08:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
mysle ze oni sami nie wiedza o co im chodzi(betway)

Jesli wplace 400zl, to dostane drugie tyle i mam juz 800zl, i wystarczy ze zrobie obrot w kasynie za 2000zl i bede mogl juz wyplacic ?? nie bede musial juz robic obrotu w zakladach sportowych?

#601168 03/08/2006 08:29
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#601169 03/08/2006 08:30
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Nie bedziesz musial robic obrotu w zakladach sportowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#601170 03/08/2006 08:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
a da sie to jakos policzyc ile zrobile obortu cyz sam musze sobie liczyc!? bo w sumie to malo jest obrotu porownujac do inncyh kasyn:) wplacalm 100 euro drygue tyle dostaje i mam zrobic tylko za 500 eurasow:D

#601171 03/08/2006 08:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Nie gralem w kasynie wiec nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 14 z 20 1 2 12 13 14 15 16 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1