|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
panowie takie pytanie.... jak wplacilem 400zl ... dostalem te 200zl to obrot musze miec 600zl na pilce noznej kurs wyzsz niz bla bla bla. Jak ktos moze potwierdzic to dzieki bo znowu wyjdzie ze nie zrozumialem zasad jak z tym bonusem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
BET(and go A)WAY
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
Też miałem z tym problem, sprawdziłem i: Numer konta - wpisujesz cały numer konta IBAN - PL+Numer konta Sort code - napisz do banku, niech Ci podadzą; jeśli istnieje, wpisujesz xx kod banku - wpisujesz xx
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
Coś mi się zwaliło z cytowaniem, w każdym razie to odpowiedź do tego....: jesli ktos moze pomoc to prosze o wpis, jesli nie, zbędne komentarze zostawcie sobie (naprawde goni mnie ostatnio czas i nie moge przegladac kilkunastu stron post w post...)
Kod Pocztowy Banku:
Numer Konta*
Sort Code (wpisz xx)*
Kod Banku (wpisz xx)*
- nizej jest iban, wiec ''numer konta'' to rowniez moje konto???
dzieki z gory za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
[quote]Coś mi się zwaliło z cytowaniem, w każdym razie to odpowiedź do tego....: [quote] jesli ktos moze pomoc to prosze o wpis, jesli nie, zbędne komentarze zostawcie sobie (naprawde goni mnie ostatnio czas i nie moge przegladac kilkunastu stron post w post...)
Kod Pocztowy Banku: - twojego banku kod pocztowy
Numer Konta* - numer twojego konta
Sort Code (wpisz xx)*-wpisz xx
Kod Banku (wpisz xx)* wpisz xx
- nizej jest iban, wiec ''numer konta'' to rowniez moje konto??? - wpisz najpierw PL i numer twojego konta
Masz kawe na ławe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Czy oni mają jakąs infolinie? Kontakt mailowy mnie nie zadowala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35 |
w BETWAAY konczą sie pieniądze.... Musze napisac kilka zdan o tych dziadach. Wplacilem 400 jakis czas temu, bonusa nie dostalem gdyz napisali ze juz ktos sie logowal z tego samego IP, no to sobie pomyslalem srał was pies.... chce wybrac kase te 400 złotych a tu lipa....UWAZAJCIE NA NICH!!! Mocno się reklamują, chcą wejsc na sile na polski rynek! grajcie gdzie indziej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Ile czekaliscie na ten Bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
mam pytanko czy są jakieś promocje dla zarejestrowanych graczy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
w BETWAAY konczą sie pieniądze.... Musze napisac kilka zdan o tych dziadach. Wplacilem 400 jakis czas temu, bonusa nie dostalem gdyz napisali ze juz ktos sie logowal z tego samego IP, no to sobie pomyslalem srał was pies.... chce wybrac kase te 400 złotych a tu lipa....UWAZAJCIE NA NICH!!! Mocno się reklamują, chcą wejsc na sile na polski rynek! grajcie gdzie indziej... Czyli nie mogłes wyplacić swojej kasy? To mi się nie podoba!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710 |
Ale suchar czyli jak wplace 400 zl i dostane bonus 400 zl to musze zagrac wszystko czyli 800 zl na mecz pilki noznej po kursie minimum 1.70. Oni chyba oszaleli. A mam pytanie czy mozna np. postawic mniejsza kwote czy nalezy odrazu wszystko ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
@simi mozesz na mniejsza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (tylko bedziesz mogl wyplacic nie tracac bonusa dopiero wtedy gdy postawisz na laczna kwote 800) pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710 |
Aha czyli np. moge postawic 8 zakladow po 100 zlotych na kurs 1.70 i to mi zostanie wliczone w obrót ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
Tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710 |
A jesli chodzi o wplate przez Moneybookers jak to wyglada? Wplacam 400 zl i musze to wszystko obrocic i dopiero dopisza mi bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
Nie, widze ze juz zlikwidowali ten punkt regulaminu dot moneybookers i netellera...
"Oferta dotyczy depozytów dokonanych kartami kredytowymi VISA/Mastercard należącymi do właścicieli kont gracza, depozytów Neteller, Moneybookers oraz wpłat na konto bankowe."
Wszystkie formy wplaty sa takie same, tzn wpladasz -> dostajesz bonus -> obracasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
mysle ze oni sami nie wiedza o co im chodzi(betway)
Jesli wplace 400zl, to dostane drugie tyle i mam juz 800zl, i wystarczy ze zrobie obrot w kasynie za 2000zl i bede mogl juz wyplacic ?? nie bede musial juz robic obrotu w zakladach sportowych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
Nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
Nie bedziesz musial robic obrotu w zakladach sportowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
a da sie to jakos policzyc ile zrobile obortu cyz sam musze sobie liczyc!? bo w sumie to malo jest obrotu porownujac do inncyh kasyn:) wplacalm 100 euro drygue tyle dostaje i mam zrobic tylko za 500 eurasow:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
Nie gralem w kasynie wiec nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka