|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
Posprawdzajcie skrzynki Expekt dla nielicznych najsolidniejszych/najuczciwszych wysłał maila niespodziankę tzw "tajną ofertę".
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
najpierw to niech wypłacą kasę. Wpłaciłem na promocję, obrót zrobiłem, chcę wypłacić. Zleciłem więc wypłatę, a nastepnego dnia kasa wróciła z powrotem na konto gracza :/
A na maila nie odpowiadają :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
Pisz na angielski, będzie szybciej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361 |
Bzyku
Robiłeś cały obrót na meczach MŚ ?
Ja już dziś skończe obrót i mam nadzieje, że nie będzie żadnych problemów bo troche ugrałem jeszcze.
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Posprawdzajcie skrzynki Expekt dla nielicznych najsolidniejszych/najuczciwszych wysłał maila niespodziankę tzw "tajną ofertę". i co to daje? to jest chyba jakis konkurs ze 25 osob wylosuja 100 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361 |
W ogóle wypłacał ktoś ostatnio kto korzystał z tej promocji 50% od depozytu? Jak tak to czy można całośc wyplacic na MB czy swiruja nadal ze depoyt na MB a reszta na konto ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
W ogóle wypłacał ktoś ostatnio kto korzystał z tej promocji 50% od depozytu? Jak tak to czy można całośc wyplacic na MB czy swiruja nadal ze depoyt na MB a reszta na konto ? Ja wypłaciłem- bez problemowo. Zleciłem w niedzielę, kasa była w środę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
o co chodzi z ta oferta bo skasowalem maila i nie czytalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313 |
fajnie że tu zajrzałem bo ten mail był już w koszu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a moja sprawa ma się tak że odpisali po dwóch dniach że już jest wszystko ok i mogę wypłacić kasę ale w między czasie sobie pograłem i teraz mam już znacznie wyższy obrót po bardziej normalnych kursach i na pewno nie będzie problemów z wypłatą, w sumie ich strata bo teraz mam o prawie tysiaka więcej do wypłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361 |
No coż. Tego się obawiałem. Przy próbie wypłaty wyskakuje mi napis:
"Tymczasowy błąd, proszę skontaktuj się z Supportem." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361 |
Ehh. Już działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Bzyku
Robiłeś cały obrót na meczach MŚ ?
Ja już dziś skończe obrót i mam nadzieje, że nie będzie żadnych problemów bo troche ugrałem jeszcze.
Pozdro tak, cały na MŚ na razie dałem jeszcze raz do wypłaty - jak znów będzie problem, to napiszę do angielskiego supportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Mam pytanie. Expekt ma w swojej ofercie różne rodzaje typów na strzelców. Mi chodzi o te, gdzie jest taka tabelka (w tabelce pierwszy, ostatni, w dowolnym czasie) i o opcję w dowolnym czasie oraz o zakład, gdzie pytają o konkretnego zawodnika i do wyboru jest strzeli/nie strzeli.
Jakie warunki musi spełnić zawodnik, aby zakład był ważny.
Czy zakład jest ważny gdy: a) zawodnik zaczyna mecz z pierwszym składzie, ale schodzi jeszcze w pierwszej połowie (np. z powodu kontuzji) b) zawodnik zaczyna mecz w pierwszym składzie i schodzi z przerwie c) zawodnik wchodzi na boisko dopiero w przerwie d) zawodnik wchodzi na boisko w trakcie pierwszej połowy e) zawodnik wchodzi na boisko w trakcie drugiej połowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353 |
Czy Expekt wiec coś, o czym my nie wiemy, zaraz po interwencji Kuszczaka z rozpaczy walnąłem kontre, że nasi nie awansuja z grupy, wtedy był nawet na to niezły kurs, a dziś przatrze, że w Expekcie rozliczyli mi ten kupon odwrotnie, że nasi niby wychodzą z grupy, support milczy i sam nie wiem, czy to kara, za to, że obstawiałem przeciw swoim, czy może Ekawdor się wycofał z mistrzostw?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Czy expekt pobieraj jakas prowizje przy wyplacie na neteller? bo wyplacilem i potracili jakies centy tylko. czy to tylko raz w miesiacu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 64 |
Chcialbym nawiazac jakis kontakt z miare dobrym typerem ktory gra na expie jak mozecie to podajcie tu swoje GG bo mam pare pytan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Dj Sachi jest dobry -ale nie mam z nim kontaktu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 64 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Czy orientujecie się może jak mogę zamknąć konto w Expekcie??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|