Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#601285 14/06/2006 08:51
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
#601286 15/06/2006 11:04
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Posprawdzajcie skrzynki Expekt dla nielicznych najsolidniejszych/najuczciwszych wysłał maila niespodziankę tzw "tajną ofertę".

#601287 15/06/2006 11:12
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
najpierw to niech wypłacą kasę. Wpłaciłem na promocję, obrót zrobiłem, chcę wypłacić. Zleciłem więc wypłatę, a nastepnego dnia kasa wróciła z powrotem na konto gracza :/

A na maila nie odpowiadają :/

#601288 15/06/2006 11:36
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Pisz na angielski, będzie szybciej.

#601289 15/06/2006 14:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
Bzyku

Robiłeś cały obrót na meczach MŚ ?

Ja już dziś skończe obrót i mam nadzieje, że nie będzie żadnych problemów bo troche ugrałem jeszcze.

Pozdro

#601290 15/06/2006 14:26
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Quote
Posprawdzajcie skrzynki Expekt dla nielicznych najsolidniejszych/najuczciwszych wysłał maila niespodziankę tzw "tajną ofertę".

i co to daje? to jest chyba jakis konkurs ze 25 osob wylosuja 100 euro

#601291 15/06/2006 14:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
W ogóle wypłacał ktoś ostatnio kto korzystał z tej promocji 50% od depozytu? Jak tak to czy można całośc wyplacic na MB czy swiruja nadal ze depoyt na MB a reszta na konto ?

#601292 15/06/2006 14:32
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
W ogóle wypłacał ktoś ostatnio kto korzystał z tej promocji 50% od depozytu? Jak tak to czy można całośc wyplacic na MB czy swiruja nadal ze depoyt na MB a reszta na konto ?
Ja wypłaciłem- bez problemowo. Zleciłem w niedzielę, kasa była w środę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#601293 15/06/2006 14:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
o co chodzi z ta oferta bo skasowalem maila i nie czytalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#601294 15/06/2006 18:12
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,313
fajnie że tu zajrzałem bo ten mail był już w koszu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

a moja sprawa ma się tak że odpisali po dwóch dniach że już jest wszystko ok i mogę wypłacić kasę ale w między czasie sobie pograłem i teraz mam już znacznie wyższy obrót po bardziej normalnych kursach i na pewno nie będzie problemów z wypłatą, w sumie ich strata bo teraz mam o prawie tysiaka więcej do wypłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#601295 15/06/2006 18:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
No coż. Tego się obawiałem. Przy próbie wypłaty wyskakuje mi napis:


"Tymczasowy błąd, proszę skontaktuj się z Supportem."
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#601296 15/06/2006 18:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 361
Ehh. Już działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#601297 15/06/2006 19:15
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Bzyku

Robiłeś cały obrót na meczach MŚ ?

Ja już dziś skończe obrót i mam nadzieje, że nie będzie żadnych problemów bo troche ugrałem jeszcze.

Pozdro

tak, cały na MŚ

na razie dałem jeszcze raz do wypłaty - jak znów będzie problem, to napiszę do angielskiego supportu

#601298 15/06/2006 22:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Mam pytanie. Expekt ma w swojej ofercie różne rodzaje typów na strzelców. Mi chodzi o te, gdzie jest taka tabelka (w tabelce pierwszy, ostatni, w dowolnym czasie) i o opcję w dowolnym czasie oraz o zakład, gdzie pytają o konkretnego zawodnika i do wyboru jest strzeli/nie strzeli.

Jakie warunki musi spełnić zawodnik, aby zakład był ważny.

Czy zakład jest ważny gdy:
a) zawodnik zaczyna mecz z pierwszym składzie, ale schodzi jeszcze w pierwszej połowie (np. z powodu kontuzji)
b) zawodnik zaczyna mecz w pierwszym składzie i schodzi z przerwie
c) zawodnik wchodzi na boisko dopiero w przerwie
d) zawodnik wchodzi na boisko w trakcie pierwszej połowy
e) zawodnik wchodzi na boisko w trakcie drugiej połowy

#601299 16/06/2006 09:59
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
Czy Expekt wiec coś, o czym my nie wiemy, zaraz po interwencji Kuszczaka z rozpaczy walnąłem kontre, że nasi nie awansuja z grupy, wtedy był nawet na to niezły kurs, a dziś przatrze, że w Expekcie rozliczyli mi ten kupon odwrotnie, że nasi niby wychodzą z grupy, support milczy i sam nie wiem, czy to kara, za to, że obstawiałem przeciw swoim, czy może Ekawdor się wycofał z mistrzostw?

#601300 16/06/2006 10:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Czy expekt pobieraj jakas prowizje przy wyplacie na neteller? bo wyplacilem i potracili jakies centy tylko. czy to tylko raz w miesiacu?

#601301 17/06/2006 10:40
Dołączył: May 2006
Posty: 64
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 64
Chcialbym nawiazac jakis kontakt z miare dobrym typerem ktory gra na expie jak mozecie to podajcie tu swoje GG bo mam pare pytan.

#601302 17/06/2006 13:01
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Dj Sachi jest dobry -ale nie mam z nim kontaktu.

#601303 17/06/2006 13:32
Dołączył: May 2006
Posty: 64
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 64
OK dzieki

#601304 17/06/2006 15:06
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Czy orientujecie się może jak mogę zamknąć konto w Expekcie??

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, forty, betowiec), 583 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,578
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1