|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Jak dodasz nowy mail w moneybookers i ustawisz go jako główny, to się logujesz za pomocą tego nowego maila do moneybookers. Nie trzeba wcale ustawiac tego maila jako "glowny". Wystarczy, ze mail jest dodany do profilu w moneybookers i mozna sie logowac za pomoca zarowno "glownego" jak i wszystkich innych... a co za tym idzie - mozna miec rozne maile w roznych bukach i wszystkie je obslugiwac za pomoca jednego konta moneybookers. pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78 |
przelew bankowy ostatnio zrobilem trwalo to ok 1 dnia a i jeszcze moneybookers trwalo to ok 1 minuty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615 |
jaka jest minimalna stawka na zakłady w expekt ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Jeszcze jakis czas temu bylo 0.50 PLN , jak by cos sie zmienilo to niech ktos mnie poprawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
Witam, 0,1$ , 0.5zł i nie wiem ile w Euro
i chciałbym się zapytać gdzie moge zobaczyć ile jeszcze muszę dokonać obrotu bonusem żeby móc wypłacić? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
Widze, ze temat spadl , a ja nadal nie dostalem odpowiedzi na moje pytanie... czy moze mi ktos powiedziec czy gdzies jest napisane w zakladach bukmacherskich (w moim przypadku expekt i gamebookers ) obrotu za jaka kwote musze jeszcze dokonac aby moc wyplacic bonus? pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
chciałbym się zapytać gdzie moge zobaczyć ile jeszcze muszę dokonać obrotu bonusem żeby móc wypłacić? Pozdrawiam 3 krotny obrót po minimalnym kursie 1,6
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Widze, ze temat spadl , a ja nadal nie dostalem odpowiedzi na moje pytanie... czy moze mi ktos powiedziec czy gdzies jest napisane w zakladach bukmacherskich (w moim przypadku expekt i gamebookers ) obrotu za jaka kwote musze jeszcze dokonac aby moc wyplacic bonus? pozdrawiam w expie musisz sobie sam policzyc, a w gb gdzies tam bylo napisane ile jeszcze potrzeba obrocic, ale nie pamietam gdzie (ale dodawac chyba umiesz, a jak nie to kalkulator jest w windowsie wbudowany to nie powinno byc problemu)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
No z dodawaniem nie mam problemów, ale przyznacie, ze jakby byl taki licznik, to zyloby sie nam wygodnieJ:p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
w ekspekcie masz w historii sume zakladow.
w GB w zakladce wyplata masz ile jeszcze nie moze byc wyplacone przed obrotem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
1. Czy jesli dokonywalem depozytu karta to wyplate moge zrobic na moneybookers? Czy tez moze najpierw musze zrobic "zwrot" na karta a dopiero ewentualna nadwyzke moge wyplacic innym sposobem?
2. Czy do obrotu bonusem licza sie zaklady, ktore postawilem juz po dokonaniu depozytu, ale jeszcze przed dopisaniem przez Expekt bonusa? Czy tez wymagany 3xbonus obrot liczy sie dopiero od zaksiegowania bonusa na koncie gracza?
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Jak wygląda gra za większe stawki w EXPEKT?? Wcześniej grałem tam za kwoty poniżej 100zł i nigdy nie miałem problemu ale chciałbym zagrać za powiedzmy 1000 i więcej. We wcześniejszych postach czytałem, że trzeba wtedy czekać aż zaakceptują zakład, zawsze tak jest przy większych stawkach??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
mi musza akceptowac zaklady za duzo mniej niz 100 ale gralem tez za 500 i nie zdazylo mi sie zeby odrzucili stawke, no chyba ze na live gdzie moge postawic max za 5 PLN 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
A gdybym podzielił np. zakład za 1000 na 5 mniejszych na to samo wydarzenie po 200 każdy? Wg mnie po przekroczeniu "x" stawki są informowani i sprawdzają co i jak. Gdyby postawić 5 mniejszych może dało by się obejść limity? Próbowałeś tak zrobić(andrzejek_84)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 207 |
Zagraj za 1000 i zobaczysz, że ci szybko zaakceptują całą stawkę. Mi nigdy nie odrzucili nawet 1zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39 |
Mam pytanie , czy dzisiaj ktokolwiek otrzymał bonus od Expekta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
wczoraj im wyslalem e-maila, dzisiaj dostalem bonusa... wiec TAK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39 |
wczoraj im wyslalem e-maila, dzisiaj dostalem bonusa... wiec TAK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzięki za odpowiedź. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Mam jedno takie tam pytanie, dotyczące stawek na niektóre zdarzenia [tym razem chodzi o MŚ w koszykówce Japonia]. Postawiłem zakład na pewne zdarzenie stawka 300 PLN, jednak pisze że stawka wynosi 80 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> a w nawiasie jest brakująca reszta [220 PLN].
- Czy po akceptacji zakładu przez expekt.com cała moja stawka będzie wynosiła 300 PLN ?
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
jesli zaakceptuja to cala stawka wyniesie 300, zwykle po minucie juz masz akceptacje, mi mejla przysylaja
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|