Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
#601525 16/08/2006 08:56
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Quote
Jak dodasz nowy mail w moneybookers i ustawisz go jako główny, to się logujesz za pomocą tego nowego maila do moneybookers.
Nie trzeba wcale ustawiac tego maila jako "glowny". Wystarczy, ze mail jest dodany do profilu w moneybookers i mozna sie logowac za pomoca zarowno "glownego" jak i wszystkich innych... a co za tym idzie - mozna miec rozne maile w roznych bukach i wszystkie je obslugiwac za pomoca jednego konta moneybookers.

pozdr.

Bonus: Unibet
#601526 16/08/2006 17:12
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 78
przelew bankowy ostatnio zrobilem trwalo to ok 1 dnia a i jeszcze moneybookers trwalo to ok 1 minuty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#601527 16/08/2006 17:24
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
jaka jest minimalna stawka na zakłady w expekt ???

#601528 16/08/2006 17:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Jeszcze jakis czas temu bylo 0.50 PLN , jak by cos sie zmienilo to niech ktos mnie poprawi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#601529 17/08/2006 15:09
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
Witam,
0,1$ , 0.5zł i nie wiem ile w Euro


i chciałbym się zapytać gdzie moge zobaczyć ile jeszcze muszę dokonać obrotu bonusem żeby móc wypłacić?
Pozdrawiam

#601530 17/08/2006 19:16
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
Widze, ze temat spadl , a ja nadal nie dostalem odpowiedzi na moje pytanie...
czy moze mi ktos powiedziec czy gdzies jest napisane w zakladach bukmacherskich (w moim przypadku expekt i gamebookers ) obrotu za jaka kwote musze jeszcze dokonac aby moc wyplacic bonus?
pozdrawiam

#601531 17/08/2006 19:51
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
chciałbym się zapytać gdzie moge zobaczyć ile jeszcze muszę dokonać obrotu bonusem żeby móc wypłacić?
Pozdrawiam

3 krotny obrót po minimalnym kursie 1,6

#601532 17/08/2006 19:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Widze, ze temat spadl , a ja nadal nie dostalem odpowiedzi na moje pytanie...
czy moze mi ktos powiedziec czy gdzies jest napisane w zakladach bukmacherskich (w moim przypadku expekt i gamebookers ) obrotu za jaka kwote musze jeszcze dokonac aby moc wyplacic bonus?
pozdrawiam

w expie musisz sobie sam policzyc, a w gb gdzies tam bylo napisane ile jeszcze potrzeba obrocic, ale nie pamietam gdzie (ale dodawac chyba umiesz, a jak nie to kalkulator jest w windowsie wbudowany to nie powinno byc problemu)

#601533 17/08/2006 20:26
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
No z dodawaniem nie mam problemów, ale przyznacie, ze jakby byl taki licznik, to zyloby sie nam wygodnieJ:p

#601534 17/08/2006 20:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
w ekspekcie masz w historii sume zakladow.

w GB w zakladce wyplata masz ile jeszcze nie moze byc wyplacone przed obrotem

#601535 18/08/2006 06:57
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
1. Czy jesli dokonywalem depozytu karta to wyplate moge zrobic na moneybookers? Czy tez moze najpierw musze zrobic "zwrot" na karta a dopiero ewentualna nadwyzke moge wyplacic innym sposobem?

2. Czy do obrotu bonusem licza sie zaklady, ktore postawilem juz po dokonaniu depozytu, ale jeszcze przed dopisaniem przez Expekt bonusa? Czy tez wymagany 3xbonus obrot liczy sie dopiero od zaksiegowania bonusa na koncie gracza?

pozdr.

#601536 18/08/2006 11:45
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523

Jak wygląda gra za większe stawki w EXPEKT?? Wcześniej grałem tam za kwoty poniżej 100zł i nigdy nie miałem problemu ale chciałbym zagrać za powiedzmy 1000 i więcej. We wcześniejszych postach czytałem, że trzeba wtedy czekać aż zaakceptują zakład, zawsze tak jest przy większych stawkach??

#601537 18/08/2006 12:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
mi musza akceptowac zaklady za duzo mniej niz 100 ale gralem tez za 500 i nie zdazylo mi sie zeby odrzucili stawke, no chyba ze na live gdzie moge postawic max za 5 PLN tongue

#601538 18/08/2006 15:02
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
A gdybym podzielił np. zakład za 1000 na 5 mniejszych na to samo wydarzenie po 200 każdy? Wg mnie po przekroczeniu "x" stawki są informowani i sprawdzają co i jak. Gdyby postawić 5 mniejszych może dało by się obejść limity? Próbowałeś tak zrobić(andrzejek_84)?

#601539 18/08/2006 15:34
Dołączył: Jul 2003
Posty: 207
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 207
Zagraj za 1000 i zobaczysz, że ci szybko zaakceptują całą stawkę. Mi nigdy nie odrzucili nawet 1zł.

#601540 18/08/2006 19:05
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
Mam pytanie , czy dzisiaj ktokolwiek otrzymał bonus
od Expekta?

#601541 18/08/2006 19:21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
wczoraj im wyslalem e-maila, dzisiaj dostalem bonusa... wiec TAK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#601542 18/08/2006 20:00
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
Quote
wczoraj im wyslalem e-maila, dzisiaj dostalem bonusa... wiec TAK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzięki za odpowiedź. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#601543 18/08/2006 20:46
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Mam jedno takie tam pytanie, dotyczące stawek na niektóre zdarzenia [tym razem chodzi o MŚ w koszykówce Japonia].
Postawiłem zakład na pewne zdarzenie stawka 300 PLN, jednak pisze że stawka wynosi 80 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> a w nawiasie jest brakująca reszta [220 PLN].

- Czy po akceptacji zakładu przez expekt.com cała moja stawka będzie wynosiła 300 PLN ?

pozdrawiam

#601544 18/08/2006 21:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
jesli zaakceptuja to cala stawka wyniesie 300, zwykle po minucie juz masz akceptacje, mi mejla przysylaja

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, aker, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec), 2,544 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,894
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1