Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#601999 15/06/2006 17:06
Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
echhh Iwo

Bonus: Unibet
#602000 15/06/2006 17:07
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
stary pokaż mi u ktorego Buka tak się oznacza ...
az taki stary to ja nie jestem, zeby tak do mnie mowic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Quote
wynika ,że (0-0,5) = (-0,5) --->fenomenalne oznaczenie handi....

fenomenalne to moze nie, zwykle jest i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Quote
a zagralem 2 dni wcześniej(1,90) u innych bukow bylo powyżej 2....

w betsson kurs na faworyta zwykle jest nizszy niz w innych bukach


Quote
chyba jest to dla frajerow ,ktorzy pierwszy raz u tego buka grają...

nie nazywaj siebie publicznie frajerem...


Quote
i przypusczam,że już kilka osób się zdziwiło jak ja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

szukasz innych frajerow, zeby sie przekonac, ze nie jestes sam?
Quote
całe szczęscie,ze kontrowalem w Pinacle na +0,5 +1 i remis na LIve

gratuluje wyczucia

Quote
i dla Betsson dodatkowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

nikt Ci u nich grac nie kaze...

#602001 15/06/2006 17:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Gamebookers:

Sweden v Paraguay 0: 1/2 [AH]

Pointbet

Sweden Paraguay 0 : 1/2

No i pewnie w wielu innych tak samo. Zreszta to przeciez widac po kursie czy jest -0,5 czy -0,25.

Wojtek

widac tez po oznaczeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 0,5 rozni sie znaczaco od 0,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ale co poradzic jak sie mu tlumaczy, a on dalej swoje, wszyscy sa winni tylko nie on...

#602002 15/06/2006 17:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
panowie osobiscie stracilem tylko70 euro...
a o co chodzi?
o oznakowania u tego buka...
w portalach piłkarskich tak się wyjaśnia handi azjatyckie:
,,Handicap 0:1/4

Barcelona -0,-1/2
Real +0,+1/2

Stawiając na Barcelonę (-1/4) cały Twój zakład wygrywa, jeżeli Barcelona wygra; jeśli będzie remis to połowa Twojej stawki przegrywa a połowa jest zwracana; natomiast, jeśli Barcelona przegra to cały Twój zakład przegrywa.

Stawiając na Real (+1/4) cały Twój zakład wygrywa, jeżeli Real wygra; jeśli będzie remis to pół Twojej stawki wygrywa a pół jest zwracane; natomiast, jeśli Real przegra to cały Twój zakład przegrywa.,,,
jesli u kolesi zobaczylem (0-0,5) za 1.90 2 dni przed meczem(w tym czasie w Pinacle handi -0,25 byl kurs 1.79 )
to pomyslalem ,ze promocja i trzeba brać...
chodzi o to ,że oznaczenie takie (0-0,5) jest dla mnie POPIREDOLONE a mam konta w 8 bukach i z takim oznaczeniem się nie spotkałem...

#602003 15/06/2006 17:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Napisz moze w jakich 8 bukach nie spotkales sie z takim oznaczeniem? Ja w wiekszosci widze wlasnie tak oznaczony handicap azjatycki -0,5.
Sam widzisz, ze porownujac kurs z pinnacle chciales zagrac pomylony kurs bo taka roznica w handicapie azjatyckim moze wynikac z pomylki (w tym przypadku Twojej a nie bucka).

Wojtek

#602004 15/06/2006 17:55
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
Quote
Quote
Gamebookers:

Sweden v Paraguay 0: 1/2 [AH]

Pointbet

Sweden Paraguay 0 : 1/2

No i pewnie w wielu innych tak samo. Zreszta to przeciez widac po kursie czy jest -0,5 czy -0,25.

Wojtek

widac tez po oznaczeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 0,5 rozni sie znaczaco od 0,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ale co poradzic jak sie mu tlumaczy, a on dalej swoje, wszyscy sa winni tylko nie on...


koles chyba na matme nie chodzil i mysli ze 1/4 = 0,5
heheh
nie denerwuj sie na niego takim trzeba wspolczuc
bo jak inaczej wymyslil ze przy 0,5 ma miec polowe zwrotu

#602005 15/06/2006 18:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
Quote
Napisz moze w jakich 8 bukach nie spotkales sie z takim oznaczeniem? Ja w wiekszosci widze wlasnie tak oznaczony handicap azjatycki -0,5.
Sam widzisz, ze porownujac kurs z pinnacle chciales zagrac pomylony kurs bo taka roznica w handicapie azjatyckim moze wynikac z pomylki (w tym przypadku Twojej a nie bucka).

Wojtek
oczywiście,że moj bląd ...ale jeśli u wszystkich(prawie) bukow jest wlasnie oznaczenie -0,5 w Betsson jest (O-0,5)
czemu te inne ,,glupie,, buki piszą -0,5 a nie 0-0,5
-dla mnie to pierwsze zero to bylo tak jak ,,pk,, w Pinnacle...
tzn.jak by mieli 0: 1/4 to by musialoby to wyglądać chyba tak: (0 0-0,5)
po cholere im te zero na początku? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#602006 15/06/2006 18:36
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
Quote
Quote
Quote
Gamebookers:

Sweden v Paraguay 0: 1/2 [AH]

Pointbet

Sweden Paraguay 0 : 1/2

No i pewnie w wielu innych tak samo. Zreszta to przeciez widac po kursie czy jest -0,5 czy -0,25.

Wojtek

widac tez po oznaczeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 0,5 rozni sie znaczaco od 0,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ale co poradzic jak sie mu tlumaczy, a on dalej swoje, wszyscy sa winni tylko nie on...


koles chyba na matme nie chodzil i mysli ze 1/4 = 0,5
heheh
nie denerwuj sie na niego takim trzeba wspolczuc
bo jak inaczej wymyslil ze przy 0,5 ma miec polowe zwrotu
wielce szanow3ny Panie Ziomal jak juz piszesz to powinieneś tak to napisać:
wymyslil ze przy 0-0,5 ma miec polowe zwrotu [color:"blue"] [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#602007 15/06/2006 18:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
Quote
Quote
Quote
Gamebookers:

Sweden v Paraguay 0: 1/2 [AH]

Pointbet

Sweden Paraguay 0 : 1/2

No i pewnie w wielu innych tak samo. Zreszta to przeciez widac po kursie czy jest -0,5 czy -0,25.

Wojtek

widac tez po oznaczeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 0,5 rozni sie znaczaco od 0,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ale co poradzic jak sie mu tlumaczy, a on dalej swoje, wszyscy sa winni tylko nie on...


koles chyba na matme nie chodzil i mysli ze 1/4 = 0,5
heheh
nie denerwuj sie na niego takim trzeba wspolczuc
bo jak inaczej wymyslil ze przy 0,5 ma miec polowe zwrotu
wielce szanow3ny Panie Ziomal jak juz piszesz to powinieneś tak to napisać:
...wymyslil ze przy 0-0,5 ma miec polowe zwrotu [color:"blue"] [/color] --wtedy będzie poprawnie...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#602008 15/06/2006 21:05
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
Czy betsson ma support po polsku ??

#602009 15/06/2006 21:06
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Czy betsson ma support po polsku ??

tak, ale jak wszedzie duzo wolniejszy od angielskiego

#602010 15/06/2006 21:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
ale ma Banika na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#602011 15/06/2006 21:59
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
ale ma Banika na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Banik jeszcze nie doszedl do siebie po bitwie o Dortmund , ale jak widac zostal on zdobyty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

[Linked Image]

#602012 15/06/2006 22:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
znowu awaria w betsson:


ERROR:6011
Reason: Osiągnąłeś swój limit zakładów dla Portugal - Iran:Zwycięzca Meczu(1).
Możesz tylko postawić PLN 0,00
Ref: 613506


a mecz dopiero pojutrze .

#602013 15/06/2006 22:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
dokladnie to samo mialem przed chwila. chyba akurat obnizali kurs bo byl 1,33 a jest 1,30. niby roznica niewielka ale 1,30 nie gram bo mi sie do obrotu nie wliczy, wiec wole akurat ten typ zagrac w expekcie gdzie mi zalicza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#602014 15/06/2006 22:24
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
E
member
member
E Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
Czy ktoś wie co się dzieje z programem partnerskim BETSSONa ?

#602015 16/06/2006 07:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Banik moglibyscie popracowac nad tym gdy mamy pienaidze na koncie i mamy obrocic bonus powinno psiac ile ejscze zostalo do obrocenia a tak tzreba sie meczyc w gb tak jest i bardzo fajnie to jest

#602016 16/06/2006 07:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
mam pytanko:czy przy promocji 123 zł tej na pocztaku należało obrócic bonusem 5 razy?czyli 615zł i mozna wypłacac?

#602017 16/06/2006 09:11
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
mam pytanie czy betsson ma blokade na wyplate bonusa? bo nie jestem pewien czy zrobilem odpowiedni obrot bonusem, a chcialbym wyplacic, ale nie chce ryzykowac strata bonusa

#602018 16/06/2006 11:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Quote
mam pytanko:czy przy promocji 123 zł tej na pocztaku należało obrócic bonusem 5 razy?czyli 615zł i mozna wypłacac?


tak 5 razy obrócic i mozna robic co się chce z kasą

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, betowiec, alfa), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,412
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1