|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
stary pokaż mi u ktorego Buka tak się oznacza ... az taki stary to ja nie jestem, zeby tak do mnie mowic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wynika ,że (0-0,5) = (-0,5) --->fenomenalne oznaczenie handi.... fenomenalne to moze nie, zwykle jest i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a zagralem 2 dni wcześniej(1,90) u innych bukow bylo powyżej 2.... w betsson kurs na faworyta zwykle jest nizszy niz w innych bukach chyba jest to dla frajerow ,ktorzy pierwszy raz u tego buka grają... nie nazywaj siebie publicznie frajerem... i przypusczam,że już kilka osób się zdziwiło jak ja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> szukasz innych frajerow, zeby sie przekonac, ze nie jestes sam? całe szczęscie,ze kontrowalem w Pinacle na +0,5 +1 i remis na LIve gratuluje wyczucia i dla Betsson dodatkowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> nikt Ci u nich grac nie kaze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Gamebookers:
Sweden v Paraguay 0: 1/2 [AH]
Pointbet
Sweden Paraguay 0 : 1/2
No i pewnie w wielu innych tak samo. Zreszta to przeciez widac po kursie czy jest -0,5 czy -0,25.
Wojtek widac tez po oznaczeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 0,5 rozni sie znaczaco od 0,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale co poradzic jak sie mu tlumaczy, a on dalej swoje, wszyscy sa winni tylko nie on...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299 |
panowie osobiscie stracilem tylko70 euro... a o co chodzi? o oznakowania u tego buka... w portalach piłkarskich tak się wyjaśnia handi azjatyckie: ,,Handicap 0:1/4
Barcelona -0,-1/2 Real +0,+1/2
Stawiając na Barcelonę (-1/4) cały Twój zakład wygrywa, jeżeli Barcelona wygra; jeśli będzie remis to połowa Twojej stawki przegrywa a połowa jest zwracana; natomiast, jeśli Barcelona przegra to cały Twój zakład przegrywa.
Stawiając na Real (+1/4) cały Twój zakład wygrywa, jeżeli Real wygra; jeśli będzie remis to pół Twojej stawki wygrywa a pół jest zwracane; natomiast, jeśli Real przegra to cały Twój zakład przegrywa.,,, jesli u kolesi zobaczylem (0-0,5) za 1.90 2 dni przed meczem(w tym czasie w Pinacle handi -0,25 byl kurs 1.79 ) to pomyslalem ,ze promocja i trzeba brać... chodzi o to ,że oznaczenie takie (0-0,5) jest dla mnie POPIREDOLONE a mam konta w 8 bukach i z takim oznaczeniem się nie spotkałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Napisz moze w jakich 8 bukach nie spotkales sie z takim oznaczeniem? Ja w wiekszosci widze wlasnie tak oznaczony handicap azjatycki -0,5. Sam widzisz, ze porownujac kurs z pinnacle chciales zagrac pomylony kurs bo taka roznica w handicapie azjatyckim moze wynikac z pomylki (w tym przypadku Twojej a nie bucka).
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 174 |
Gamebookers:
Sweden v Paraguay 0: 1/2 [AH]
Pointbet
Sweden Paraguay 0 : 1/2
No i pewnie w wielu innych tak samo. Zreszta to przeciez widac po kursie czy jest -0,5 czy -0,25.
Wojtek widac tez po oznaczeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 0,5 rozni sie znaczaco od 0,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale co poradzic jak sie mu tlumaczy, a on dalej swoje, wszyscy sa winni tylko nie on... koles chyba na matme nie chodzil i mysli ze 1/4 = 0,5 heheh nie denerwuj sie na niego takim trzeba wspolczuc bo jak inaczej wymyslil ze przy 0,5 ma miec polowe zwrotu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299 |
Napisz moze w jakich 8 bukach nie spotkales sie z takim oznaczeniem? Ja w wiekszosci widze wlasnie tak oznaczony handicap azjatycki -0,5. Sam widzisz, ze porownujac kurs z pinnacle chciales zagrac pomylony kurs bo taka roznica w handicapie azjatyckim moze wynikac z pomylki (w tym przypadku Twojej a nie bucka).
Wojtek oczywiście,że moj bląd ...ale jeśli u wszystkich(prawie) bukow jest wlasnie oznaczenie -0,5 w Betsson jest (O-0,5) czemu te inne ,,glupie,, buki piszą -0,5 a nie 0-0,5 -dla mnie to pierwsze zero to bylo tak jak ,,pk,, w Pinnacle... tzn.jak by mieli 0: 1/4 to by musialoby to wyglądać chyba tak: (0 0-0,5) po cholere im te zero na początku? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299 |
Gamebookers:
Sweden v Paraguay 0: 1/2 [AH]
Pointbet
Sweden Paraguay 0 : 1/2
No i pewnie w wielu innych tak samo. Zreszta to przeciez widac po kursie czy jest -0,5 czy -0,25.
Wojtek widac tez po oznaczeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 0,5 rozni sie znaczaco od 0,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale co poradzic jak sie mu tlumaczy, a on dalej swoje, wszyscy sa winni tylko nie on... koles chyba na matme nie chodzil i mysli ze 1/4 = 0,5 heheh nie denerwuj sie na niego takim trzeba wspolczuc bo jak inaczej wymyslil ze przy 0,5 ma miec polowe zwrotu wielce szanow3ny Panie Ziomal jak juz piszesz to powinieneś tak to napisać: wymyslil ze przy 0-0,5 ma miec polowe zwrotu [color:"blue"] [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299 |
Gamebookers:
Sweden v Paraguay 0: 1/2 [AH]
Pointbet
Sweden Paraguay 0 : 1/2
No i pewnie w wielu innych tak samo. Zreszta to przeciez widac po kursie czy jest -0,5 czy -0,25.
Wojtek widac tez po oznaczeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 0,5 rozni sie znaczaco od 0,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale co poradzic jak sie mu tlumaczy, a on dalej swoje, wszyscy sa winni tylko nie on... koles chyba na matme nie chodzil i mysli ze 1/4 = 0,5 heheh nie denerwuj sie na niego takim trzeba wspolczuc bo jak inaczej wymyslil ze przy 0,5 ma miec polowe zwrotu wielce szanow3ny Panie Ziomal jak juz piszesz to powinieneś tak to napisać: ...wymyslil ze przy 0-0,5 ma miec polowe zwrotu [color:"blue"] [/color] --wtedy będzie poprawnie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55 |
Czy betsson ma support po polsku ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy betsson ma support po polsku ?? tak, ale jak wszedzie duzo wolniejszy od angielskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
ale ma Banika na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
ale ma Banika na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Banik jeszcze nie doszedl do siebie po bitwie o Dortmund , ale jak widac zostal on zdobyty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222 |
znowu awaria w betsson:
ERROR:6011 Reason: Osiągnąłeś swój limit zakładów dla Portugal - Iran:Zwycięzca Meczu(1). Możesz tylko postawić PLN 0,00 Ref: 613506
a mecz dopiero pojutrze .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
dokladnie to samo mialem przed chwila. chyba akurat obnizali kurs bo byl 1,33 a jest 1,30. niby roznica niewielka ale 1,30 nie gram bo mi sie do obrotu nie wliczy, wiec wole akurat ten typ zagrac w expekcie gdzie mi zalicza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 183 |
Czy ktoś wie co się dzieje z programem partnerskim BETSSONa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Banik moglibyscie popracowac nad tym gdy mamy pienaidze na koncie i mamy obrocic bonus powinno psiac ile ejscze zostalo do obrocenia a tak tzreba sie meczyc w gb tak jest i bardzo fajnie to jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
mam pytanko:czy przy promocji 123 zł tej na pocztaku należało obrócic bonusem 5 razy?czyli 615zł i mozna wypłacac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
mam pytanie czy betsson ma blokade na wyplate bonusa? bo nie jestem pewien czy zrobilem odpowiedni obrot bonusem, a chcialbym wyplacic, ale nie chce ryzykowac strata bonusa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
mam pytanko:czy przy promocji 123 zł tej na pocztaku należało obrócic bonusem 5 razy?czyli 615zł i mozna wypłacac? tak 5 razy obrócic i mozna robic co się chce z kasą
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|