Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#602019 16/06/2006 11:50
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55
L
law Offline
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55
Mam pytanie czy HAPPY HOUR w betsson 333zl jest jeszcze aktualna ?

Bonus: Unibet
#602020 16/06/2006 12:10
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
zapraszam na duzy konkrus typowania wynikow Mundialu

Sponsor: betsson.com, pula nagrod: ponad 10 tys PLN

http://www.typowanie.mistrzostwaswiata.pl

zapraszma do brania udzialu!

#602021 16/06/2006 20:02
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Banik moglibyscie popracowac nad tym gdy mamy pienaidze na koncie i mamy obrocic bonus powinno psiac ile ejscze zostalo do obrocenia a tak tzreba sie meczyc w gb tak jest i bardzo fajnie to jest

System ten jest wprowadzony w kasynie, ale tam bonus obowiazuje na cala Europe. Przed wyplata zwasze mozna zapytac sie supportu jak wyglda sprawa obrotu, ewentualnie historia zakladow.

#602022 16/06/2006 20:03
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Happy Hours obowiazywal do meczu Niemcy-Polska.

#602023 16/06/2006 20:21
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
O co chodzi w tym zdarzeniu w betsoon??


15:00 Portugal - Iran: Trzy rzuty rożne z rzędu
Tak 1,14

Nie 4,55

#602024 16/06/2006 20:27
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
O co chodzi w tym zdarzeniu w betsoon??


15:00 Portugal - Iran: Trzy rzuty rożne z rzędu
Tak 1,14

Nie 4,55

Czy ktoras z druzyn podczas spotkanie bedzie miala 3 rogi jeden po drugim. Tak ze w pomiedzy 3 rogami dla jednej druzyny , nie bedie zadenego dla przeciwnej.

#602025 17/06/2006 01:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 71
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 71
Quote
wynika ,że (0-0,5) = (-0,5) --->fenomenalne oznaczenie handi....

pacjent jak to napisał poczuł sie niczym Kolumb odkrywający Amerykę :| ....

...przerażające jest to iż człowiek który przegrywa KASĘ dopiero potem pojmuje że
0-0.5 = -0.5 ... ma ponad 18 lat ... pewnie skończył kiedyś, gdzieś jakąś szkołę średnią

...prawie jak einstein

#602026 17/06/2006 08:28
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
Mam pytanie do Banika. Zlecilem wyplate raniutko w piatek na moneybookers. Kiedy moge sie spodziewac pieniedzy? Mam nadzieje ze dzisiaj beda dostepne...

#602027 17/06/2006 09:17
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Niestety dzial finansowy w weekendy nie pracuje, tak wiec wyplate bedziesz mial na swoim koncie MB w poniedzialek rano.

#602028 17/06/2006 09:35
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Quote
Quote
wynika ,że (0-0,5) = (-0,5) --->fenomenalne oznaczenie handi....

pacjent jak to napisał poczuł sie niczym Kolumb odkrywający Amerykę :| ....

...przerażające jest to iż człowiek który przegrywa KASĘ dopiero potem pojmuje że
0-0.5 = -0.5 ... ma ponad 18 lat ... pewnie skończył kiedyś, gdzieś jakąś szkołę średnią

...prawie jak einstein

Nie wiem w czym masz problem człowieku, przecież jesli faktycznie Betsson oznacza tak handicapy to jest koszmar, dokładnie tak samo oznacza handicap i BETFAIR I EXPEKT, czyli firmy znane, tylko, że tam ten handicap ma znaczenie właściwe, błąd betssona z oznaczeniem, błąd grającego, że nie sprawdził kursów na 1 i -0.5 [jeśli był]. Dla grających już długo to wręcz automat jeśli widzi 0-0.5 to mamy -0.25 po prostu. Ale dziwią się temu początkujący jak można sie pomylić, śmieszne trochę.

#602029 17/06/2006 09:36
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Banik Sprawdz skrzynkę i podziałaj coś w mojej sprawie

#602030 17/06/2006 14:19
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1
Kolega, który polecił mi firmę betsson mówił zebym się z wszelkimi pytaniami kierował na tym forum poniewaz jest tu ktos z obslugi betssona? brat błednie logował sie na moje konto i je zamroził. Napisałem już w tej sprawie do obsługi klienta betsson by moje konto odblokowali. Oczywiście hasło oraz nazwa użytkownika jest mi znana.

#602031 17/06/2006 14:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Banik wspominałeś z tydzień temu że załatwiasz z szefostwem jakąś promocje dla nas, będzie coś z tego?

#602032 18/06/2006 10:46
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
Czy jest jeszcze jakas promocja od pierwszego depozytu???

#602033 18/06/2006 11:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
Quote
Quote
Quote
wynika ,że (0-0,5) = (-0,5) --->fenomenalne oznaczenie handi....

pacjent jak to napisał poczuł sie niczym Kolumb odkrywający Amerykę :| ....

...przerażające jest to iż człowiek który przegrywa KASĘ dopiero potem pojmuje że
0-0.5 = -0.5 ... ma ponad 18 lat ... pewnie skończył kiedyś, gdzieś jakąś szkołę średnią

...prawie jak einstein

Nie wiem w czym masz problem człowieku, przecież jesli faktycznie Betsson oznacza tak handicapy to jest koszmar, dokładnie tak samo oznacza handicap i BETFAIR I EXPEKT, czyli firmy znane, tylko, że tam ten handicap ma znaczenie właściwe, błąd betssona z oznaczeniem, błąd grającego, że nie sprawdził kursów na 1 i -0.5 [jeśli był]. Dla grających już długo to wręcz automat jeśli widzi 0-0.5 to mamy -0.25 po prostu. Ale dziwią się temu początkujący jak można sie pomylić, śmieszne trochę.
w końcu jeden(!)Alfabet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> zajarzył o co w tym biega...
-kidyś was nowy Buk jakiś zrobi manewrem graficznym na handi
-1(azjatycki) a potem stwierdzi ,że jest to europejski(prawie mała roznica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
-to ja się nie będe za dużo śmiał...

#602034 18/06/2006 12:03
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
to tak jak z zakładami u buków "Who score the first goal"

Jedne mają 1 / no goals / 2

i jest wszystko jasne a 90% buków które oferują takie zakłady ma 2 drogowe rozwiązania:

1 / 2

i automatycznie logika podpowiada że przy 0-0 mamy zwrot, a jednak rzadko tak bywa, wtedy marża rośnie do olbrzymich rozmiarów rzędu 30% trzeba naprawdę uważać szczególnie u buków "kopciuszków" na to jakie to sa zakłady i jak są rozliczane. Mozna mocno "utopić".

#602035 18/06/2006 14:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
No i zaczyna sie szaleństwo w Betssonie ... przed momentem w spotkaniu Chorwacji z Japonią coś okolo 83 minuty na live postawiłem za 450 zł remis po kursie 1,48 , a co sie okazało.. mimo ze taka stawka była dostepna do gry.. okazalo sie ze z konta odjeło całe 450 zł ale maxymalny zysk jaki moge miec na remisie ktory dalem to nie całe 40 zł a strata 80 zł , to jakis blad w giełdzie? Banik jak cos moge wklelic screen sytuacjia żenująca.

#602036 18/06/2006 15:25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
haven ja mialem ciekawszy przypadek, dalem po kursie 2.00 a jak kliknalem DALEJ to mi zapisalo jako 1.14 mimo ze zaklad dlugoterminowy i nie mogl sie zmienic w ciagu 1 sek kurs - żenada to jakas jest

#602037 18/06/2006 15:35
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
I mi rozliczyli pajace ze tylko +40 zł , a w ryzyku było 450 pewnie jakby nie weszło to bymi zabrali całą stawke zenada

#602038 18/06/2006 15:38
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
hehe chyba Cie rozumiem - oni to dziwnie pisza ale maja racje

pisza RYZYKO -450 - jak nie wejdzie
ZYSK +40 jak Ci wejdzie - Twoja stawka +40 = 490 rozumiesz ?:)

zapis troche dziwny ale poprawne to jest ..dostalbys 490 zl jakby weszlo..gram na lajw u nich i poza tym jednym nie ma problemow

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, burbon, alfa, Lukasz111, rafal08), 2,704 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1