|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55 |
Mam pytanie czy HAPPY HOUR w betsson 333zl jest jeszcze aktualna ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
zapraszam na duzy konkrus typowania wynikow Mundialu Sponsor: betsson.com, pula nagrod: ponad 10 tys PLN http://www.typowanie.mistrzostwaswiata.plzapraszma do brania udzialu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Banik moglibyscie popracowac nad tym gdy mamy pienaidze na koncie i mamy obrocic bonus powinno psiac ile ejscze zostalo do obrocenia a tak tzreba sie meczyc w gb tak jest i bardzo fajnie to jest System ten jest wprowadzony w kasynie, ale tam bonus obowiazuje na cala Europe. Przed wyplata zwasze mozna zapytac sie supportu jak wyglda sprawa obrotu, ewentualnie historia zakladow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Happy Hours obowiazywal do meczu Niemcy-Polska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161 |
O co chodzi w tym zdarzeniu w betsoon??
15:00 Portugal - Iran: Trzy rzuty rożne z rzędu Tak 1,14 Nie 4,55
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
O co chodzi w tym zdarzeniu w betsoon??
15:00 Portugal - Iran: Trzy rzuty rożne z rzędu Tak 1,14 Nie 4,55 Czy ktoras z druzyn podczas spotkanie bedzie miala 3 rogi jeden po drugim. Tak ze w pomiedzy 3 rogami dla jednej druzyny , nie bedie zadenego dla przeciwnej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 71 |
wynika ,że (0-0,5) = (-0,5) --->fenomenalne oznaczenie handi.... pacjent jak to napisał poczuł sie niczym Kolumb odkrywający Amerykę :| .... ...przerażające jest to iż człowiek który przegrywa KASĘ dopiero potem pojmuje że 0-0.5 = -0.5 ... ma ponad 18 lat ... pewnie skończył kiedyś, gdzieś jakąś szkołę średnią ...prawie jak einstein
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497 |
Mam pytanie do Banika. Zlecilem wyplate raniutko w piatek na moneybookers. Kiedy moge sie spodziewac pieniedzy? Mam nadzieje ze dzisiaj beda dostepne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Niestety dzial finansowy w weekendy nie pracuje, tak wiec wyplate bedziesz mial na swoim koncie MB w poniedzialek rano.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
wynika ,że (0-0,5) = (-0,5) --->fenomenalne oznaczenie handi.... pacjent jak to napisał poczuł sie niczym Kolumb odkrywający Amerykę :| .... ...przerażające jest to iż człowiek który przegrywa KASĘ dopiero potem pojmuje że 0-0.5 = -0.5 ... ma ponad 18 lat ... pewnie skończył kiedyś, gdzieś jakąś szkołę średnią ...prawie jak einstein Nie wiem w czym masz problem człowieku, przecież jesli faktycznie Betsson oznacza tak handicapy to jest koszmar, dokładnie tak samo oznacza handicap i BETFAIR I EXPEKT, czyli firmy znane, tylko, że tam ten handicap ma znaczenie właściwe, błąd betssona z oznaczeniem, błąd grającego, że nie sprawdził kursów na 1 i -0.5 [jeśli był]. Dla grających już długo to wręcz automat jeśli widzi 0-0.5 to mamy -0.25 po prostu. Ale dziwią się temu początkujący jak można sie pomylić, śmieszne trochę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Banik Sprawdz skrzynkę i podziałaj coś w mojej sprawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1 |
Kolega, który polecił mi firmę betsson mówił zebym się z wszelkimi pytaniami kierował na tym forum poniewaz jest tu ktos z obslugi betssona? brat błednie logował sie na moje konto i je zamroził. Napisałem już w tej sprawie do obsługi klienta betsson by moje konto odblokowali. Oczywiście hasło oraz nazwa użytkownika jest mi znana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Banik wspominałeś z tydzień temu że załatwiasz z szefostwem jakąś promocje dla nas, będzie coś z tego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 272 |
Czy jest jeszcze jakas promocja od pierwszego depozytu???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299 |
wynika ,że (0-0,5) = (-0,5) --->fenomenalne oznaczenie handi.... pacjent jak to napisał poczuł sie niczym Kolumb odkrywający Amerykę :| .... ...przerażające jest to iż człowiek który przegrywa KASĘ dopiero potem pojmuje że 0-0.5 = -0.5 ... ma ponad 18 lat ... pewnie skończył kiedyś, gdzieś jakąś szkołę średnią ...prawie jak einstein Nie wiem w czym masz problem człowieku, przecież jesli faktycznie Betsson oznacza tak handicapy to jest koszmar, dokładnie tak samo oznacza handicap i BETFAIR I EXPEKT, czyli firmy znane, tylko, że tam ten handicap ma znaczenie właściwe, błąd betssona z oznaczeniem, błąd grającego, że nie sprawdził kursów na 1 i -0.5 [jeśli był]. Dla grających już długo to wręcz automat jeśli widzi 0-0.5 to mamy -0.25 po prostu. Ale dziwią się temu początkujący jak można sie pomylić, śmieszne trochę. w końcu jeden(!)Alfabet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> zajarzył o co w tym biega... -kidyś was nowy Buk jakiś zrobi manewrem graficznym na handi -1(azjatycki) a potem stwierdzi ,że jest to europejski(prawie mała roznica <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) -to ja się nie będe za dużo śmiał...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
to tak jak z zakładami u buków "Who score the first goal"
Jedne mają 1 / no goals / 2
i jest wszystko jasne a 90% buków które oferują takie zakłady ma 2 drogowe rozwiązania:
1 / 2
i automatycznie logika podpowiada że przy 0-0 mamy zwrot, a jednak rzadko tak bywa, wtedy marża rośnie do olbrzymich rozmiarów rzędu 30% trzeba naprawdę uważać szczególnie u buków "kopciuszków" na to jakie to sa zakłady i jak są rozliczane. Mozna mocno "utopić".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
No i zaczyna sie szaleństwo w Betssonie ... przed momentem w spotkaniu Chorwacji z Japonią coś okolo 83 minuty na live postawiłem za 450 zł remis po kursie 1,48 , a co sie okazało.. mimo ze taka stawka była dostepna do gry.. okazalo sie ze z konta odjeło całe 450 zł ale maxymalny zysk jaki moge miec na remisie ktory dalem to nie całe 40 zł a strata 80 zł , to jakis blad w giełdzie? Banik jak cos moge wklelic screen sytuacjia żenująca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
haven ja mialem ciekawszy przypadek, dalem po kursie 2.00 a jak kliknalem DALEJ to mi zapisalo jako 1.14 mimo ze zaklad dlugoterminowy i nie mogl sie zmienic w ciagu 1 sek kurs - żenada to jakas jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
I mi rozliczyli pajace ze tylko +40 zł , a w ryzyku było 450 pewnie jakby nie weszło to bymi zabrali całą stawke zenada
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
hehe chyba Cie rozumiem - oni to dziwnie pisza ale maja racje
pisza RYZYKO -450 - jak nie wejdzie ZYSK +40 jak Ci wejdzie - Twoja stawka +40 = 490 rozumiesz ?:)
zapis troche dziwny ale poprawne to jest ..dostalbys 490 zl jakby weszlo..gram na lajw u nich i poza tym jednym nie ma problemow
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|