Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#602291 01/07/2006 00:03
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Ile trwa wypłata na Moneybookers z Unibetu? wypłacilem rano
mhy...jeśli od razu udało ci się zlecic wypłatę to po kwadransie.
Ja mam nieco większy problem. Cały tydzień w robocie, a gdy jestem na chacie to mają zamknięty transfer MB. Oby jutro było sprawny- chociaż pewnie w soboty odpoczywają lenie z Unibetu.

Bonus: Unibet
#602292 01/07/2006 05:55
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Bonus na wimbledon mial kurs 1.3 do obrotu taki wlasnie dostalem ;] unibet to dobra firma hehe juz 4 czy 5 bonus w tym roku pierw na rozpoczecie sezonu tenisowego na nowy rok na mistrzostwa w pilce recznej i teraz na wimbledon ;] ciekawe czy dadza cos jeszcze ;]

#602293 01/07/2006 08:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
moze dadza na us open albo poczatek nhl, nba albo na gwiazdke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#602294 01/07/2006 10:12
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
Jak to jest z tym bonusem 2x200 ??

W regulaminie jest:

Bonus i kwota depozytu musi być zainwestowana trzykrotnie (3x zagrana w naszym serwisie bukmacherskim) po minimalnym kursie 1.40

Czyli obrot to jest 3xkwota + bonus (800zl) czy kwota + bonus x3 (1200) ??

#602295 01/07/2006 10:28
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Depozyt+bonus muszą być obrócone 3-krotnie czyli łącznie musisz zagrać za 1200 zł po kursie nie niższym niż 1,4

#602296 01/07/2006 10:44
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
Mogą to być kupony akumulowane ?? czy muszą być single po kursie >1.40 ??

#602297 01/07/2006 18:37
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
Niestety chyba musze wystawić negatywną opinie na temat unibetu, mimo że do niedawna uważałem ich za jedeną z najlepszych firm bukmacherskich.

Otóż zagrałem na live, 27 maja, w finale ARAG ATP World Team Championship, na to że w 2gim secie, 2gim gemie w spotkaniu Karloivc - Waske, wygra Waske. Serwującym był Karlovic (mierzący 208cm, znany ze świetnego serwisu), ale mimo to przełamał go Waske. Więc był tak zwany breakpoint, kurs na breakpointy jak wiemy jest spory, tym razem był w okolicach 5zł, zagrałem skromnie za 35zł, ale ten breakpoint unibet chce mi rozliczyć za 1,13zł. I jak tu nie czuć się oszukanym? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#602298 01/07/2006 21:07
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Niestety chyba musze wystawić negatywną opinie na temat unibetu, mimo że do niedawna uważałem ich za jedeną z najlepszych firm bukmacherskich.

Otóż zagrałem na live, 27 maja, w finale ARAG ATP World Team Championship, na to że w 2gim secie, 2gim gemie w spotkaniu Karloivc - Waske, wygra Waske. Serwującym był Karlovic (mierzący 208cm, znany ze świetnego serwisu), ale mimo to przełamał go Waske. Więc był tak zwany breakpoint, kurs na breakpointy jak wiemy jest spory, tym razem był w okolicach 5zł , zagrałem skromnie za 35zł, ale ten breakpoint unibet chce mi rozliczyć za 1,13zł. I jak tu nie czuć się oszukanym? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

plakac mi sie chce jak widze takie cos :/ podnosi mi sie wtdy tez cisnienie i ogolnie robie sie lekko zdenerwowany... o osobach piszacych w ten sposob mam jedno zdanie - "totalny amator z wyksztalceniem max podstawowym..." przepraszam, za tak ostre slowa, ale tak jak napisalem wyzej dzieje sie ze mna cos dziwnego jak widze taka forme zapisu kursu, mozesz mi napisac od kiedy kurs jest podawany w zlotowkach?

#602299 01/07/2006 21:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
to skoro kurs jest w zl, stawka w zl to wygrane podajemy w zl do kwadratu ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#602300 01/07/2006 21:13
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
a jak grasz zaklad ako to masz szesciany i tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#602301 01/07/2006 21:45
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
ma ktos u nich limity? ja jak chcialem kilka razy zagrac u nich za 100 zl pojawial sie czerwony napis "zbyt wysoka stawka" zmniejszylem do 50 i to samo...

#602302 01/07/2006 21:48
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
masz racje yaaho, mój bład ale to dlatego ze jestem !@#$%^&* ale z drugiej strony to nie jest taki straszny bład zeby zaraz takie rzeczy pisać

a moje zdanie moze różnie interpretować np. "że za kazdą postawioną złotówke było 5zł"

#602303 01/07/2006 21:58
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
masz racje yaaho, mój bład ale to dlatego ze jestem !@#$%^&* ale z drugiej strony to nie jest taki straszny bład zeby zaraz takie rzeczy pisać

a moje zdanie moze różnie interpretować np. "że za kazdą postawioną złotówke było 5zł"

napisales....kurs byl w okolicach 5 zl...wiec jednak blad, wiem, ze on nie jest straszny, ale dziwne rzeczy sie ze mna dzieja jak takie cos ktos mowi przy mnie, albo gdzie pisze... :/

#602304 01/07/2006 22:05
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
masz racje, spoko nie ma co się kłocic o takie "pierdoły".. apropo mojej wypowiedzi, miał ktos podobne problemy?

#602305 02/07/2006 11:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
czy unibet daje oferte na polski zuzel, nie gralem u nich jeszcze w tym roku a teraz zlapalem jakiegos bonusika i chialem zagrac na zuel.

#602306 02/07/2006 20:45
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
daje oferte na zuzel ale tylko kursy na mecz i handi

#602307 03/07/2006 15:08
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
Czy otrzymał ktoś bonus z ruletki?

#602308 03/07/2006 18:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
właśnie unbet przysłał do mnie emaila z darmowymi 15 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#602309 03/07/2006 21:16
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Witam... Czy promocja na podwojenie depozytu jest jeszcze ważna? Chodzi mi o 200 = 400 zl...

Pozdrawiam

#602310 03/07/2006 21:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Na onecie jest ich baner z taka informacją , więc pewnie jeszcze wazna .

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, burbon, betowiec, aker, 11kera11, Sensei), 2,619 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,901
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1