|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Ile trwa wypłata na Moneybookers z Unibetu? wypłacilem rano mhy...jeśli od razu udało ci się zlecic wypłatę to po kwadransie. Ja mam nieco większy problem. Cały tydzień w robocie, a gdy jestem na chacie to mają zamknięty transfer MB. Oby jutro było sprawny- chociaż pewnie w soboty odpoczywają lenie z Unibetu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Bonus na wimbledon mial kurs 1.3 do obrotu taki wlasnie dostalem ;] unibet to dobra firma hehe juz 4 czy 5 bonus w tym roku pierw na rozpoczecie sezonu tenisowego na nowy rok na mistrzostwa w pilce recznej i teraz na wimbledon ;] ciekawe czy dadza cos jeszcze ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
moze dadza na us open albo poczatek nhl, nba albo na gwiazdke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Jak to jest z tym bonusem 2x200 ??
W regulaminie jest:
Bonus i kwota depozytu musi być zainwestowana trzykrotnie (3x zagrana w naszym serwisie bukmacherskim) po minimalnym kursie 1.40
Czyli obrot to jest 3xkwota + bonus (800zl) czy kwota + bonus x3 (1200) ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Depozyt+bonus muszą być obrócone 3-krotnie czyli łącznie musisz zagrać za 1200 zł po kursie nie niższym niż 1,4
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Mogą to być kupony akumulowane ?? czy muszą być single po kursie >1.40 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93 |
Niestety chyba musze wystawić negatywną opinie na temat unibetu, mimo że do niedawna uważałem ich za jedeną z najlepszych firm bukmacherskich.
Otóż zagrałem na live, 27 maja, w finale ARAG ATP World Team Championship, na to że w 2gim secie, 2gim gemie w spotkaniu Karloivc - Waske, wygra Waske. Serwującym był Karlovic (mierzący 208cm, znany ze świetnego serwisu), ale mimo to przełamał go Waske. Więc był tak zwany breakpoint, kurs na breakpointy jak wiemy jest spory, tym razem był w okolicach 5zł, zagrałem skromnie za 35zł, ale ten breakpoint unibet chce mi rozliczyć za 1,13zł. I jak tu nie czuć się oszukanym? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Niestety chyba musze wystawić negatywną opinie na temat unibetu, mimo że do niedawna uważałem ich za jedeną z najlepszych firm bukmacherskich.
Otóż zagrałem na live, 27 maja, w finale ARAG ATP World Team Championship, na to że w 2gim secie, 2gim gemie w spotkaniu Karloivc - Waske, wygra Waske. Serwującym był Karlovic (mierzący 208cm, znany ze świetnego serwisu), ale mimo to przełamał go Waske. Więc był tak zwany breakpoint, kurs na breakpointy jak wiemy jest spory, tym razem był w okolicach 5zł , zagrałem skromnie za 35zł, ale ten breakpoint unibet chce mi rozliczyć za 1,13zł. I jak tu nie czuć się oszukanym? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> plakac mi sie chce jak widze takie cos :/ podnosi mi sie wtdy tez cisnienie i ogolnie robie sie lekko zdenerwowany... o osobach piszacych w ten sposob mam jedno zdanie - "totalny amator z wyksztalceniem max podstawowym..." przepraszam, za tak ostre slowa, ale tak jak napisalem wyzej dzieje sie ze mna cos dziwnego jak widze taka forme zapisu kursu, mozesz mi napisac od kiedy kurs jest podawany w zlotowkach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
to skoro kurs jest w zl, stawka w zl to wygrane podajemy w zl do kwadratu ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
a jak grasz zaklad ako to masz szesciany i tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
ma ktos u nich limity? ja jak chcialem kilka razy zagrac u nich za 100 zl pojawial sie czerwony napis "zbyt wysoka stawka" zmniejszylem do 50 i to samo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93 |
masz racje yaaho, mój bład ale to dlatego ze jestem !@#$%^&* ale z drugiej strony to nie jest taki straszny bład zeby zaraz takie rzeczy pisać
a moje zdanie moze różnie interpretować np. "że za kazdą postawioną złotówke było 5zł"
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
masz racje yaaho, mój bład ale to dlatego ze jestem !@#$%^&* ale z drugiej strony to nie jest taki straszny bład zeby zaraz takie rzeczy pisać
a moje zdanie moze różnie interpretować np. "że za kazdą postawioną złotówke było 5zł" napisales....kurs byl w okolicach 5 zl...wiec jednak blad, wiem, ze on nie jest straszny, ale dziwne rzeczy sie ze mna dzieja jak takie cos ktos mowi przy mnie, albo gdzie pisze... :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93 |
masz racje, spoko nie ma co się kłocic o takie "pierdoły".. apropo mojej wypowiedzi, miał ktos podobne problemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231 |
czy unibet daje oferte na polski zuzel, nie gralem u nich jeszcze w tym roku a teraz zlapalem jakiegos bonusika i chialem zagrac na zuel.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
daje oferte na zuzel ale tylko kursy na mecz i handi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663 |
Czy otrzymał ktoś bonus z ruletki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
właśnie unbet przysłał do mnie emaila z darmowymi 15 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Witam... Czy promocja na podwojenie depozytu jest jeszcze ważna? Chodzi mi o 200 = 400 zl...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Na onecie jest ich baner z taka informacją , więc pewnie jeszcze wazna .
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|